Yenikent ilçesi genel görüntüsü

YENİKENT SEMTİNDE NAKLİYE VE AŞAMALARI

Ankara’nın gelişimden nasibini alan mahallelerinden biri de Yenikent. Sincan ilçesine bağlı bu gelişime müsait bölge, inşaat ve nakliye çalışmaları ile birlikte sürekli bir büyüme gösteriyor.

Eğer Ankara’nın Yenikent Mahallesi’nde oturuyorsanız, nakliye hizmeti konusunda kesinlikle en ufak bir endişeniz bile olmamalıdır. Çok yönlü ve kapsamlı hizmetleri ile beraber firmamızın burada verdiği hizmetler, siz değerli müşterilerimiz için gerçekten önemli derecede memnuniyet yaratmıştır.

ambalajlı eşyalar yenikentda yapılan taşımacılık

Nakliye Hizmetlerimiz

Sadece Yenikent Mahallesi’nde değil Ankara’nın pek çok yerinde geniş kapsamlı nakliye hizmeti sunmaktayız. Eğer bu hizmetlerimizi gözden geçirecek olursak;

  • Kargo taşımacılığı hizmeti
  • Parça eşya taşımacılığı hizmeti
  • Ev eşyası taşımacılığı hizmeti
  • Şehir içi nakliyat
  • Şehirlerarası nakliyat
  • Fabrika taşımacılığı
  • İşyeri taşımacılığı
  • Evden eve nakliyat

Hizmetlerimiz çok özel olarak hazırlanmış ve eksiksiz olarak size sunulmuştur. Bu ve benzeri hizmetlerden yararlanmak için nakliye konusunda iletişime geçeceğiniz firma kesinlikle biziz. Nakliye konusunda tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak durumdayız. Bize ulaşın ve hizmet kalitesini yakından görün.

Evden Eve Nakliye Aşamaları

Evden eve nakliye hizmetinin düzenli bir şekilde sıralı olarak veriyoruz. Keşif hizmeti ile başlayan, değerlendirme ve fiyatlandırma ile devam eden süreç, ekspertiz gibi ücretsiz bir hizmet ile son buluyor. Daha sonraki süreçte karşımıza çıkan aşamada hazırlık ve eşyaların toparlanması büyük önem taşıyor. Ambalaj bu aşamada hizmet olarak verilirken, eşya taşıma aşamasına geçiliyor. Hazırlanan eşyalar elle veya asansör sistemi ile aracı ulaştırılıyor. Araçlarda bekleyen uzman ekibin istif konusundaki başarısı eşyaları korumaya yetecektir. Yükleme tamamlanıp aracın kapağını kapattıktan sonra yolculuk için artık hazır duruma geliyoruz. İstikamete ulaşan araçlar uzman ekiplerin taşıma hizmeti ile birlikte eşyaları eve ulaştırıyor. Eksiksiz teslimat ile memnuniyetinizi kazanıyoruz.

YORUMLAR (2)

VEDAT TUNA 12 HAZİRAN, 2015 - 19:09

Biz evimizibu firmaya taşıttık,Yenikentdan Ankara içinde bir bölgeye taşıtık.Uygun bir fiyata ambalajlaması ve paketlemesini de yaparak çok güzel bir taşımacılık yaptılar gerçekten çok memnun olduk.Teşekkür ediyorum sizlere.

SERKAN BENLİ 12 TEMMUZ, 2015 - 21:15

Bizim dairemiz 10.katta idi taşınmamız biraz sıkıntılı olacagını düşündük ve sıkıntılı idik.Bu firma tanıştık ve bizi sorunsuz sıkıntısız taşıyacagını söylediler ve dedikleri gibi yaptılar herkerse tavsiye edebilirim.Çok çok saolun.

Yorum Yaz