Ufuktepe ilçesi genel görüntüsü

UFUKTEPE SEMTİMİZDE NAKLİYE

Ufuktepe semti gelişen büyüyen ve Ankara’nın örnek gösterilen yerleşim birimlerinden biridir. Keçiören ilçesine bağlı pek çok mahalle ve semt gibi, Ufuktepe hızlı büyüyen ve gelişen bir yer olarak dikkat çekiyor. Burada nakliye hizmetleri yoğun bir mesai ile birlikte hizmet olarak firmamız tarafından sunuluyor.

Ufuktepe Nakliye Hizmetleri Gelişiyor

Nakliye ve taşımacılık konusunda firmaların bu bölgede çok fazla çalıştığını ve rekabet ortaya koyduğunu görüyoruz. Nakliye taşımacılık ve benzeri hizmetleri konusunda çok iddialı olan firmamız, sizin bu bölgedeki ilk tercihiniz olmaya adaydır.

Çok geniş kapsamlı hizmetler sunuyoruz ve hizmetlerimizden insanların memnuniyet duyması bizim için çok önemli. Şehir içi ve şehirlerarası nakliye çalışmalarımız gerçekten göz dolduruyor, bunun yanı sıra kargo taşımacılığı ve parça eşya taşımacılığı yine verdiğimiz hizmetlerden bazıları. Herhangi bir yerden başka bir yere taşınacak yükünüz varsa bizimle mutlaka iletişime geçmeli ve doğru karar vermelisiniz.

ambalajlı eşyalar ufuktepeda yapılan taşımacılık

Evden Eve Nakliye Hizmetleri

Aşamalarla gerçekleşen ve düzenli planlama ile uygulamaya konan bu hizmet sayesinde eşyalarınız güvenli bir şekilde doğru adresine ulaşmaktadır. Bu aşamaları maddeler halinde sıralayacak olursak; uzman ekibin keşif değerlendirme ve fiyatlandırma hizmeti

  • İsteyenlere ücretsiz expertiz hizmeti
  • Mobilyaların montajının de monte hale getirilmesi
  • Üzerine ambalaj ve hazırlık
  • Eşyaların ile taşınması
  • Eşyaların asansör sistemi ile taşınması
  • Araca bulaşan eşyaların üzerine istif hizmeti
  • Yüklenmiş aracın yola çıkması ve istikamete ulaşması
  • Eşyaların elle eve taşınması
  • Eşyaların asansör sistemi ile eve taşınması
  • Sorunsuz ve eksiksiz teslimat hizmeti

Düzenli ve sorunsuz aşamalarla gerçekleşen taşımacılık hizmeti, sorunsuz ve mükemmel bir hizmet sonlandırması ile birlikte sizi memnun edecektir. İnternet aracılığı ile firmamıza ulaşabilir gerekirse telefonla bize ulaşıp yardım talep edebilirsiniz. Size kaliteli hizmet ve uygun fiyatlar vaat ediyoruz.

YORUMLAR (2)

VEDAT TUNA 12 HAZİRAN, 2015 - 19:09

Biz evimizibu firmaya taşıttık,Ufuktepedan Ankara içinde bir bölgeye taşıtık.Uygun bir fiyata ambalajlaması ve paketlemesini de yaparak çok güzel bir taşımacılık yaptılar gerçekten çok memnun olduk.Teşekkür ediyorum sizlere.

SERKAN BENLİ 12 TEMMUZ, 2015 - 21:15

Bizim dairemiz 10.katta idi taşınmamız biraz sıkıntılı olacagını düşündük ve sıkıntılı idik.Bu firma tanıştık ve bizi sorunsuz sıkıntısız taşıyacagını söylediler ve dedikleri gibi yaptılar herkerse tavsiye edebilirim.Çok çok saolun.

Yorum Yaz