Siteler ilçesi genel görüntüsü

SİTELERDE EVDEN EVE TAŞIMACILIK VE AŞAMALAR

Yoğun sanayi altyapısı ile bildiğimiz Ankara siteler, farklı sektörlerin hizmet için yarıştığı bir adrestir. Ankara’nın pek çok sevdiği gibi siteler de gelişen bir ikamet alanı olarak dikkat çekmektedir. Bu civarda başlatılmış projelerin çoğu uygulama konusunda göz kamaştırıcı sonuçlar ortaya koymuştur. Nakliye sektörünün yine bu bölgedeki yoğun faaliyetleri dikkat çekmektedir. Özellikle evini taşımak isteyen insanların üzerine aşamalarla gerçekleşen hizmeti talep etmesi çok önemlidir. Evden eve eşya taşıma düzenli aşamaları

Keşif Hizmeti

Keşif değerlendirme ve fiyatlandırma bu aşamalarda gerçekleşirken, dünya müşterilerimiz garantili taşımacılık hizmetinden yararlanabilir. Bu esnada ücretsiz expertiz hizmeti de sizi fazlasıyla memnun edecektir.

Hazırlık

Eşya taşımacılığında iyi bir hazırlık dönemi çok büyük önem taşımaktadır. Mobilyaların hazır hale getirilmesi diğer eşyaların ambalajlanması çok önemli bir süreç olarak görülmektedir.

Asansörlü Taşımacılık

Apartmanlarda kullandığımız yöntem olan asansörlü taşımacılık, çözüm üreten ve sorunları ortadan kaldıran bir yöntemdir. Ev eşyalarının düzenli bir şekilde taşınması için asansör sistemini her zaman başarıyla kullanıyoruz. Bu şekilde eşyalar araçlara çok daha kısa sürede ulaşıyor

İstif

Düzenli istif ve eşyaların araca sorunsuz bir şekilde yerleştirilmesi, kaliteli hizmet için gerçekten önem taşıyan bir çalışmadır. Bu şekilde uzun süreli yolculuklarda bile eşyaları mukavemeti üst düzeyde olmaktadır.

ambalajlı eşyalar sitelerde yapılan taşımacılık

Ulaşım

Araçla ulaşım ve navigasyon sistemini kullanma ile yolculuk, nakliye sektöründe gerçekten çok önemli bir aşama olarak dikkat çekmektedir. Yolda kesinlikle zaman kaybetmeden yerine ulaşan araçlar, hizmetin önemli bir sorumluluğunu istenmektedir.

Asansörlü Taşımacılık

Apartmanlarda eşyaların taşınması için asansörlü sistem tercih ediliyor. Bu sayede eşyalar güvenli ve sorunsuz olarak yerine ulaşıyor.

Görev Tamamlama

Eksiksiz teslimat ile görev sorunsuz bir şekilde tamamlanıyor. Böylesine çarpıcı ve etkileyici bir hizmeti uygun koşullarda almak müşterilerimiz için gerçekten iyi bir fırsattır.

YORUMLAR (2)

VEDAT TUNA 12 HAZİRAN, 2015 - 19:09

Biz evimizibu firmaya taşıttık,Sitelerdan Ankara içinde bir bölgeye taşıtık.Uygun bir fiyata ambalajlaması ve paketlemesini de yaparak çok güzel bir taşımacılık yaptılar gerçekten çok memnun olduk.Teşekkür ediyorum sizlere.

SERKAN BENLİ 12 TEMMUZ, 2015 - 21:15

Bizim dairemiz 10.katta idi taşınmamız biraz sıkıntılı olacagını düşündük ve sıkıntılı idik.Bu firma tanıştık ve bizi sorunsuz sıkıntısız taşıyacagını söylediler ve dedikleri gibi yaptılar herkerse tavsiye edebilirim.Çok çok saolun.

Yorum Yaz