Sincan ilçesi genel görüntüsü

ANKARA SİNCAN'DA EVDEN EVE NAKLİYE

Çok yoğun ve hareketli bir ilçemiz Olan Sincan, Ankara’da ve tam da işlek bir yer olan metropol bir ilçe bulunmaktadır. Büyük ve merkez bir ilçe olması sebebiyle bu bölgenin çok gözde ve kaliteli bir yer olduğunu söyleyebiliriz.

Ankara’nın bu güzel bir ilçesi olan Sincan da nakliye ve taşımacılık hizmetleri çok önemli firmalar tarafından karşılanan bir hizmet olarak karşımızda. Gelişime açık bu muazzam bölgenin, nakliye hizmetleri konusunda da çok şanslı bir yer olduğunu söyleyebiliriz.

Sincan da Nakliye Ve Taşımacılık Hizmetleri

Bu bölgede hizmet veren firmamız nakliye konusunda çok farklı sunumları ile karşınızdadır.

 • Kurumsal taşımacılık
 • Kargo taşımacılığı
 • Parça eşya taşımacılığı
 • Ev eşyası taşımacılığı
 • Ofis ve büro taşımacılığı
 • Şehiriçi nakliyat
 • Şehirlerarası nakliyat

Kısaca verdiğimiz kaliteli ve modern hizmetler olarak burada sıralanmıştır. Bu ve benzer hizmetleri konusunda bizimle iletişime geçen herkes gibi siz de kendinizi çok şanslı sayabilirsiniz.

ambalajlı eşyalar sincanta da yapılan taşımacılık

Nakliye Araçlarımız Çok Gelişmiş Ve Moderndir

Son dönemlerde kaliteli araçlara önemli derecede yatırım yapmış durumdayız. Bu yatırımlar bize olumlu hizmet fırsatı vermektedir. Araçlarımızın donanımlı ve modern olması işimizi daha da kolaylaştırıyor. Aynı zamanda bu yatırımların müşteriler nezdinde de önemli bir karşılık gördüğünü söylemeliyiz. Taşımacılık teknolojisinde yine bir diğer önemli unsur olan asansör sistemi, işleri kolaylaştıran ve taşınacak unsurları koruyan bir sistem olarak karşımızda. Kısa zamanda yaptığı yatırımların karşılığını alan firmamız, Sincan ve çevresinde nakliye hizmetlerini çok yoğun bir boyuta taşınmış durumda.

Evden Eve Nakliye Aşamalarımız

Ev eşyası taşımanın ne kadar hassas bir konu olduğunu çok iyi biliyoruz. Değerli müşterilerimizin faydalanması için en kaliteli çalışmalarımızı gözler önüne seriyoruz. Özellikle taşıma aşamaları ve planlı çalışma konusunda atılım içerisindeyiz. Düzenli eşya taşıma aşamalarını gözden geçirecek olursak;

 • Fiyatlandırma keşif ve kontrol hizmeti
 • Ücretsiz expertiz hizmeti
 • Dolap ve ahşap panel ürünlerinin de monte hizmeti
 • Karton ve naylon kullanımı ile ambalaj hizmeti
 • Asansörlü sistem kullanımı ile eşyaları araca taşıma
 • Modern yapılı kasalara sahip araçların istif hizmeti
 • Navigasyon sistemi ve usta şoförlerin katkısı ile ulaşım hizmeti
 • Asansör ve elle taşımacılık eve ulaştırılması hizmeti
 • Sorunsuz hizmet düzenli teslimat

Firma olarak bu düzenini aşamaları konusundaki hassasiyetimiz, siz değerli müşterilerimizi memnun etmeye yetecektir. Her zaman plana bağlı kaldığımız gibi, keşif aşamasında bazen plan değişikliği yapıyoruz. Her şekilde sizin eşyalarınızı sorunsuz bir taşımacılık hizmetinden faydalanmak için varız.

Uygun Fiyatlı Taşımacılık Hizmeti

Genellikle fiyatlandırma konusunda uzman ekiplerimiz değerlendirme yapıyor. Bu değerlendirme binanızın mevcut durumu eşyalarınızın miktarı ve mesafe ile ölçülmektedir. Her konuda başarılı olduğumuz gibi fiyatlandırma konusunda da uzman ekiplerimiz hep doğru sonuç ortaya koyuyor. Kalite seviyesi üst düzey bir hizmete uygun şartlarda alabilmek önemli bir avantaj göstergesidir. Bu işin ticari boyutları bir yana iş ahlakı konusunda firmamız gerçekten tüm müşterilerinin takdirini kazanmıştır. Kaliteli ve uygun fiyatlarda ayağınıza kadar gelen hizmeti en olumlu yönleri ile değerlendirmelisiniz.

Evden eve nakliye hizmetinde olabilecek en uygun muhtemel fiyatları ortaya koyuyoruz. Düzenli aşamalar dengeli taşıma anlayışı ve teknolojimiz bakımından, firma olarak oldukça ileri seviyedeyiz. Göz kamaştırıcı bir teknolojiye sahip olduğumuz gibi, bu teknolojimizi siz değerli müşterilerimiz için kullanmaya devam ediyoruz. Gerek telefon aracılığı gerekse de e-mail ve internet aracılığı ile bize hemen ulaşabilirsiniz. Eşyalarınızı güvenli bir şekilde emanet edeceğiniz firmamız, taşımacılık konusunda her türlü göreve hazırdır.

YORUMLAR (2)

VEDAT TUNA 12 HAZİRAN, 2015 - 19:09

Biz evimizibu firmaya taşıttık,Sincandan Ankara içinde bir bölgeye taşıtık.Uygun bir fiyata ambalajlaması ve paketlemesini de yaparak çok güzel bir taşımacılık yaptılar gerçekten çok memnun olduk.Teşekkür ediyorum sizlere.

SERKAN BENLİ 12 TEMMUZ, 2015 - 21:15

Bizim dairemiz 10.katta idi taşınmamız biraz sıkıntılı olacagını düşündük ve sıkıntılı idik.Bu firma tanıştık ve bizi sorunsuz sıkıntısız taşıyacagını söylediler ve dedikleri gibi yaptılar herkerse tavsiye edebilirim.Çok çok saolun.

Yorum Yaz