BİZİ ARAYIN 0 (544) 368 06 66
BİZ BURDAYIZYenimahalle - Ankara
ÇALIŞMA SAATLERİ07:00 - 23:00

MERAK ETTİĞİNİZ BÜTÜN SORULAR

Taşımacılık ile ilgili merak ettiğiniz bütün soruları cevaplamaya çalışıyoruz.

 • Taşımacılık Nedir?

  Şehirleşme ile insanlar dikine ve yatay konutlar edinmektedir.Bu konut veya çalışma alanlarından farklı bir noktaya eşyalalarının ve araç gereçlerinin transferlerinin yapılma işlemine taşımacılık denir.

  +
 • Nakliyat Hizmeti Nasıl Sunulur?

  Nakliyat hizmeti expertiz ile bir ön inceleme raporu oluşturulduktan sonra taşımacılık fiyatı oluşturulur.Taşımacılık tarihi belirlenir ve ona göre bir taşımacılık ekibi ve araçı seçilerek taşımacılık hizmeti sunulmaya çalışılır.Öncelikle eşyalar ambalajlanarak eşyaların hasar görmesi engellenir.Mobilyalar ve elektronik eşyalar sökülerek paketlenerek hasar görmesi engellenir.Eşyalar nakliye araçına yerleştirilmesi yapılır ve eşyalar yeni adrese transferi yapılarak aynı disiplin ve dikkat ile yeni eve eşyalar yerleştirilerek evden eve nakliyat hizmeti tamamlanmış olur.

  +
 • Ücretsiz Expertiz Nedir?

  Şirket bünyesinde bulundurduğumuz analizcimiz ile eşyalarınızın taşıması ve ne tür bir taşınma gerçekleşecek bütün detayları ile inceleme yaparak fiyat teklifi sunulması işlemine expertiz hizmeti diyoruz.

  +
 • Ambalajlama ve Paketleme Nedir ve Neden Yapılır?

  Kırmızı veya yeşil olarak renki ve havalı olan bu ambalajlama malzemesi ile eşyaları sarıp ve paketlemesi yapılarak eşyaların taşıma sırasında zarar görmesi engellenmiş olur.Eşyalar sürtünme ve taşıma sırasında indir kaldırdan kaynaklı dezenfarmasyona ugramaması için ambalajlama ve paketleme işlemi çok önemlidir.

  +
 • Montaj ve Demontaj Nedir ?

  Ev eşyaları veya ofis taşımacılığında çok önemli bir ihtiyaç olarak görülmektedir. Montaj; dolap,mobilya,elektronik cihazların sökülmesi işlemi olarak bilinmektedir. Demontaj; Sökülen bu dolap,mobilya,elektronik aletlerin tekrar yeni adreslerinde birleştirilme işlemine denilmektedir.

  +
 • Strejleme Neden Yapılır?

  Eşyalar titiz bir işçilik ile ambalaj ve paketlemesi yapıldıktan sonra eşyaların üzerine strej diye belirtiğimiz ince ve beyaz bir naylon cekilerek ambalajın dahi zarar görmemesi için alınmış bir önlem çeşidi olarak bilinmektedir.

  +