Polatlı ilçesi genel görüntüsü

POLATLI'DA TAŞIMACILIK VE EVDEN EVE NAKLİYAT

Eşya taşımacılığının hassasiyetini bilen firmamız bütün imkânlarını seferber ediyor ve eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıyor. Yüksek teknoloji ve kullandığımız kaliteli metotlar ev eşyalarını koruyor ve onları sapasağlam ulaştırıyor. Kırılacak eşyalar elektronik ve dijital teknolojiler beyaz eşyalar düşündüğüm zaman bir evde bazı durumlarda haddinden fazla eşya olabilir.

Elemanlarımız ve ekiplerimiz her türlü ihtimali göz önünde bulunduruyorlar ve güvenli taşımacılık hizmetini en uygun şartlarda veriyoruz. Ev eşyası taşıma gibi son derece hassas bir görevde bugüne kadar hep başarılı olduk bundan sonra da başarımızı sürdürmeye devam edeceğiz.

Polatlı Nakliyat ve Taşıma

Polatlı gerçekten dikkat çekici bir yerleşim birimi ve çok hızlı gelişen bir yer. Pek çok değişik sektörel gelişmeler fırsat bulduğu bu çalışma alanında nakliye sektörü de kendini önemli bir yer buldu. Firmamız Polatlı Çakırlar Nakliyat, üstün teknolojisi ile birlikte Polatlı ve yakın çevresinin tamamında evden eve nakliye hizmetlerini en uygun şartlarda isteyenlerin ayağına kadar getiriyor.

Bu alandaki çalışmalarımız gerçekten dikkat çekici ve bir o kadar da gelişmiş bir görünüm ortaya koyuyor. Eşya taşımacılığı büyük özen dikkat ve gayret istiyor. Firmamızın çalışmaları yakından incelenmeli ve mutlaka değerlendirilmeli. Bu şekilde size sunacağımız hizmet performansı daha da artacaktır.

ambalajlı eşyalar polatlita da yapılan taşımacılık

Ekipman Kalitesinin Taşımacılıktaki Önemi

Asansör sisteminden bahsedecek olursak önemli bir yatırım ve gerçekten dikkat çekici bir çalışma olarak kendini göstermektedir. Özellikle ev eşyası taşıma konusunda bu sisteme sahip olmak bizim ayrıcalığı mızı gösteriyor. Nakliye sektörü için teknolojiye yaptığımız her yatırımın karşılığını kaliteli ve modern bir hizmet olarak almaya devam ediyoruz. Eğer siz de bizden ev eşyası taşıma konusunda hizmet talep edecek olursanız bu model hizmetlerimizden yararlanmak şansına sahip olacaksınız.

Evden Eve Nakliye Aşamalar

Aşamalar düzenli dikkatli ve sorunsuz bir şekilde olmalıdır. İşini bilen uzman ekipler her zaman dikkatli ve düzenli çalışma anlayışına ve aşamalarına dikkat ederler. Taşıma aşamaları konusundaki hassasiyetini her zaman elden bırakmayan Çakırlar Nakliyat size bu konuda yardımcı olmaya hazırdır. Aşamalar Aşağıda Sıraladığımız Gibi Gerçekleşiyor;

  • Kontrol keşif ve uzman incelemesi konusunda ücretsiz hizmet. Plan oluşturma ve dengeli çalışmalar yine bu aşamada gözden geçiriliyor.
  • Montajlı eşyaların de monte olarak taşımaya hazır hale getirilmesi. Ambalajlanacak eşyaların belirlenmesi ve düzenli ambalaj yapılması. Bir şekilde bu aşamaya hazırlık aşaması da denebilir.
  • Hazırlanmış tüm eşyalar daha önceden uygulanan yöntemler ile araca ulaştırılıyor. Durum değerlendirmesi yapan ekiplerimiz asansör sistemini kullanmaktan çekilmediği gibi gerekli durumlarda elle taşımacılık yine devreye girmektedir.
  • Eşyaların düzenli bir şekilde aracı yerleştirilmesi istif edilmesi çok önemli bir görevdir. Bu görevde daha önceden çalışmaya alışkın olan ekiplerimiz başarılı bir performans ortaya koymaktadırlar.
  • Yola çıkma ve hedefe ulaşma çok hızlı gelişen bir süreç. Böylesine kaliteli ve modern araçlara sahip olmamız sebebiyle ulaşım konusunda hiçbir sıkıntı yaşamıyoruz.
  • Eşyalar adresine ulaştığı anda taşımacılık işlemi konusundaki çalışmalarımız tekrardan devreye giriyor. Sizin de bildiğiniz gibi elle taşıma ve asansör sistemi uygulamaları ile birlikte araçta bulunan bütün eşyaları kısa zamanda evinize ulaştırıyoruz.
  • Bütün hizmette görev başarısını gösteren düzenli ve eksiksiz teslimat evden eve eşya taşımacılığının sonlandığını gösteriyor. İşte tam da burada müşteri memnuniyeti devreye giriyor.
Çakırlar Nakliyat Hizmet Garantisi

Eşyaların adresine teslim edilmesi bizi rahatlatıyor müşteriyi ise memnun ediyor baştan sona takip edebileceğiniz ve gözden geçirebileceğiniz bu işlemde fiyat olarak son derece uygun rakamları telaffuz ediyoruz. Son derece özel kaliteli ve korunması gereken ev eşyalarına gösterdiğimiz özen firmamızın kalitesini ve ayrıcalığını daha net gösteriyor. Size sadece bir telefon mesafesi uzaklığında olduğumuzu aklınızda tutun bizimle iletişime geçin ve bizden hizmet talep edin.

YORUMLAR (2)

VEDAT TUNA 12 HAZİRAN, 2015 - 19:09

Biz evimizibu firmaya taşıttık,Polatlıdan Ankara içinde bir bölgeye taşıtık.Uygun bir fiyata ambalajlaması ve paketlemesini de yaparak çok güzel bir taşımacılık yaptılar gerçekten çok memnun olduk.Teşekkür ediyorum sizlere.

SERKAN BENLİ 12 TEMMUZ, 2015 - 21:15

Bizim dairemiz 10.katta idi taşınmamız biraz sıkıntılı olacagını düşündük ve sıkıntılı idik.Bu firma tanıştık ve bizi sorunsuz sıkıntısız taşıyacagını söylediler ve dedikleri gibi yaptılar herkerse tavsiye edebilirim.Çok çok saolun.

Yorum Yaz