Ostim ilçesi genel görüntüsü

OSTİM EVDEN EVE NAKLİYE VE TAŞIMACILIK

Ankara’nın hızlı gelişen ilçelerinden biri olan Yenimahalle, bölgesi ile ve halkıyla birlikte bu gelişime ayak uyduruyor. Bu civarlarda başlatılmış kentsel dönüşüm projeleri sebebiyle, Ostim ve yakın çevresinde evden eve nakliye hizmetleri oldukça hızlanmış durumda. Böylesine hareketli ve sanayi altyapısına sahip bir bölgede taşımacılık hizmetlerinin rağbet görmesi elbette ki son derece doğaldır. Ev eşyası ve ofis taşımacılığında bu bölgede hareketlilik gözlenirken, bizim firmamızın Ostim halkına çok cazip sunumları gerçekleşiyor.

Ostim ve çevresinde nakliye hizmetleri gelişiyor

Geniş kapsamlı bir hizmet performansıyla karşınıza çıkan firmamız, göz kamaştırıcı hizmet politikası ile birlikte taşınması gereken tüm unsurları yerine ulaştırıyor. Hizmetlerimiz oldukça geniş bir performans sergilerken, sizinle beraber bu hizmetleri yakından incelememiz gerçekten önemli bir fikir verecektir. Hizmet talep etmek isteyen ve bu konuda yardım bekleyen çok sayıda müşteri için, oldukça kapsamlı bir nakliye hizmeti hazırlamış durumdayız.

ambalajlı eşyalar ostimda yapılan taşımacılık

Nakliye Hizmetlerimiz

Ev eşyası taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, ofis ve büro eşyalarının taşınması, işyeri taşımacılığı, hizmeti kargo taşımacılığı, şehir içi nakliyat, şehirlerarası nakliyat, fabrika taşımacılığı, kuru yük alternatifleri taşımacılığı, asansörlü taşımacılık sistemi.

Hem hizmetlerimiz hem de performansımız gerçekten göz kamaştırıcı durumdadır. Bizden hizmet talep etmek için sıraya giren çok sayıda müşterimiz, adeta memnuniyetin göstergesi gibidir. Nakliye ve taşımacılık konusunda geniş bir yelpaze oluşturan hizmet politikamız sayesinde, Ostim ve civarında mükemmel bir hizmet sunmaya devam ediyoruz. Elbette ki göre halkının en çok talep ettiği işler üzerinde dikkatlice duymaktayız. Evini taşıyacak ve bunun için iyi bir firma arayan insanların, bu işte uzman bir firma ile iletişime geçmesi çok mantıklıdır.

Evden Eve Nakliye Hizmet Aşamaları

Nakliye sistemini çok iyi bilen firmamız ev eşyalarını düzenli bir şekilde taşımaktadır. Bu aşamalar her zaman büyük önem taşırken, bu konuda tüm personelimizin çok yetenekli ve istekli olduğunu siz de göreceksiniz.

Keşif Ve Değerlendirme Hizmeti

Fiyatlandırma değerlendirme ve ekspertiz hizmeti ile birlikte bu aşamada önemli planlar oluşturup, işin adeta temelini sağlam bir şekilde atıyoruz.

Hazırlık Hizmeti

Eşyaların hazırlık hizmeti esnasında belli aşamalardan geçmesi zorunlu olabilir. Modüler mobilya sistemi ve ahşap panel ürünleri tarafından de monte hale getirilmektedir. Ambalaj konusunda yine yüksek performansa sahip ekipler iş başında sizi bekliyor. Ev eşyalarınız bu aşamada düzenli bir bakımdan ve kontrolden geçiriliyor.

Taşıma Aşamaları

Bu aşamalar oldukça geniş bir hizmet yelpazesi olarak karşınızdadır. Evden araca eşya taşıma bu aşamada dikkatlice değerlendiriliyor ve hizmet olarak sunuluyor. Düzenli bir içtim için araç yapısının oldukça uygun olduğunu siz de göreceksiniz. Burada istif yapan elemanların tecrübesi eşya kalitesini korumak için gerçekten önemlidir.

İstikamete Yol Alma

Navigasyon sistemi güvenli adres arayışı için bize zaman kazandırıyor. Aynı şekilde bilinçli ve deneyimli ekipler ulaşım konusunda size zaman kazandırıyor eşyaları koruyarak yerine ulaştırıyor.

Teslimat

Özellikle ev eşyalarının asansörlü sistemleri ve bulaşması hızlandırılmış bir hizmet olarak karşınızda. Bununla beraber uzman ekip elle merdiven boşluklarında taşımacılık hizmeti veriyor. Sapasağlam aldığımız eşyaları yine aynı şekilde teslim edip görevimizi sonlandırıyoruz.

Bizimle Mutlaka İletişime Geçin

Ev eşyalarının kolay ve ucuz taşınması için firmamız sizden haber beklemektedir. Son derece güvenli bir şekilde taşımacılık hizmeti verdiğimiz gibi, talep ettiğimiz fiyatlarında çok uygun olduğunu göreceksiniz. Bu sektördeki üst düzey teknolojiyi kullanarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ise bizim için gerçekten işin en önemli kısmını gözler önüne sermektedir. Telefonda veya bilgisayar yardımı ile bizimle iletişime geçtiğiniz anda, ürün ve hizmet detayları hakkında daha kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

YORUMLAR (2)

VEDAT TUNA 12 HAZİRAN, 2015 - 19:09

Biz evimizibu firmaya taşıttık,Ostimdan Ankara içinde bir bölgeye taşıtık.Uygun bir fiyata ambalajlaması ve paketlemesini de yaparak çok güzel bir taşımacılık yaptılar gerçekten çok memnun olduk.Teşekkür ediyorum sizlere.

SERKAN BENLİ 12 TEMMUZ, 2015 - 21:15

Bizim dairemiz 10.katta idi taşınmamız biraz sıkıntılı olacagını düşündük ve sıkıntılı idik.Bu firma tanıştık ve bizi sorunsuz sıkıntısız taşıyacagını söylediler ve dedikleri gibi yaptılar herkerse tavsiye edebilirim.Çok çok saolun.

Yorum Yaz