KURUYÜK VE AĞIR YÜK DE DAHİL NAKLYE VEDE TAŞIMACILIĞIDA SUNMAKTAYIZ

kamyon üstündeki kepçe

Şehir içi ve şehirlerarası nakliye hizmetlerinde taşınacak yükün sınıflandırılması önemlidir. Taşınması planlanan yükün durumuna göre araç ve araç kasaları değerlendirmeye alınmalıdır. Daha planlı ve uygun koşullarda hizmet sunabilmek için, düzenli planlama gerçekten çok büyük önem taşımaktadır.

Buna göre araçlar belirlenir ve yöntemler sıralı bir şekilde uygulamaya konur. Kuru yük taşımacılığı hizmetinde uzun yıllardan beri bulunan firmamız, yük durumunu değerlendirmeye alıp uygun koşullarda taşımacılık hizmeti veriyor. Zamanı kıymetli olan her müşterimiz bizi mutlaka aranmalıdır.

kamyon üstündeki kepçe

GÜVENLİ VE DİKKATLİ

Üstlendiğimiz bütün hizmet ve görevlerde, keşif ekibimiz öncelikli olarak değerlendirme yapıyor. Ortaya çıkan sonuç ile birlikte, hem fiyatlandırma gerçekleştiriliyor hem de taşımacılık metotları uygulamaya konuyor.

Yükleme ve boşaltma konusunda araçların kasa yapısı çok büyük önem taşımaktadır.

Her türlü yük taşımacılığı düşünülerek hazırlanmış ve modifiye edilmiş araçlarımız sayesinde, her zaman en zor görevlere hazır durumda bekliyoruz. Kuru yük ve benzer alternatifler düşünülerek hazırlanmış araçlarımız, her zaman iş başında ve göre bekliyor. Profesyonel taşımacılık konusunda çok iddialı olduğumuz için, yük ayrımı yapmadan bütün görevlere hazır bekliyoruz.

Endüstriyel taşımacılık için bizim firmamızdan yardım talep edebilirsiniz.

ağır yükler

ZAMANINDA ULAŞIM

Her türlü işimiz de müşterilerimizin isteklerini ön planda tutarak ücret politikası uyguluyoruz. Bizim için müşteri memnuniyeti yüksek kazançlar çok daha önemlidir. Sektörümüzde ve işimiz de muvaffak olabilmemiz için, üstlendiğimiz görevleri her zaman başarıyla yerine getirmemiz büyük önem taşıyor.

Kuru yük taşımacılığı için son derece müsait olan bir teknolojiye sahip durumdayız. Deneyimli ve yetişmiş eleman kadromuz sayesinde, değerli müşterilerimizin isteklerini karşılayacak bir performans ortaya koyuyoruz. İletişime geçmek suretiyle bu konudaki tüm problemleri geride bırakabilirsiniz.

AĞIR YÜK TAŞIMA TEKLİFİ İSTE