• Kızılcahamam ilçesi genel görüntüsü

  KIZILCAHAMAM'DA EVDEN EVE NAKLİYE HİZMETİ

  Evden eve nakliye hizmetlerinde yapılan yatırımların karşılığını almak için çok özverili bir şekilde çalışıyoruz. Her bir araca büyük yatırımlar yaptığımız gibi, asansör sistemi başta olmak üzere ekipman ve malzeme kalitesini en üst düzeyde tutmaya gayret ediyoruz. Ev eşyaları insanlarla özdeşleşmiş çok önemli eşyalar.

  Taşıma esnasında ise bu eşyalara çok dikkat etmek gerekiyor. Bu bilinci taşıyan ve tüm çalışanlarına da aşılayan Çakırlar Nakliyat olarak, ev eşyalarını taşıma konusunda en kaliteli hizmetleri sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

  Kızılcahamam Nakliye ve Taşıma Hizmetlerinin Güvenilir Adresi

  Ülke genelinde verdiğimiz hizmetlerden farklı olarak, Kızılcahamam ve civarında çok daha kaliteli ve kapsamlı hizmet sunmaktayız. Bu bölgede bizi tercih eden müşterilerimizin güvenini kazanmak için, her zaman yüksek performansa dayalı bir çalışma anlayışını benimsemiş durumdayız. Ev eşyalarını taşımak için detaylı çalışmalarımız sürüyor. Bizden hizmet talep ederek kaliteli hizmet alan tüm müşterilerimiz ise memnuniyet kazanıyor.

  ambalajlı eşyalar kizilcahamamta da yapılan taşımacılık

  Bu da firmamızın iyi bir reklamı oluyor. Kızılcahamam ve yakınlarında ikamet ediyorsanız, firmamız Çakırlar Nakliyat tüm imkânları ile beraber hizmetinizdedir. Şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık, ev eşyası ve ofis taşımacılığı hizmetleri, firmamız tarafından kapsamlı ve özel bir hizmet olarak sunulmaya devam ediyor.

  Evden Eve Nakliye Taşıma Aşamaları

  1.Aşama : en önemli aşamalardan biri olan bu ilk aşamada keşif görevi ile işe başlıyoruz. Ekibimiz ve elemanımız keşif görevinde gerçekten çok başarılı. Kontrol ile birlikte fiyatlandırma yaptığımız gibi, çalışma planı da yine bu aşamada ortaya çıkarıyoruz.

  2.Aşama: montaj, ambalaj ve gerekli bir hizmet olan hazırlık konusundaki çalışmalarımız, eşyaların hazır hale gelmesinde çok önemlidir. Montaj diye kastettiğimiz şey özellikle panel mobilya ürünlerini de monte hale getirmek ve tekrardan yeni adresinize kurmak olarak yorumlanabilir. Düzenli bir ambalaj sağlam ve dayanıklı eşyalar demek. Bu şekilde eşyalar çok daha kolay taşınabilir hale geliyor.

  3.Aşama: evden eşyaları asansörün sistemiyle taşırsak iş daha kolaylaşıyor ve hızlanıyor. Bir diğer alternatif olarak alışılmış yolla yani elle taşımacılık hizmetini gerçekleştiriyoruz.

  4.Aşama: istif konusunda bunca zamanki birikimlerimiz, bize önemli derecede avantaj sağlıyor. Elemanlarımızın bu konudaki katkıları gerçekten beğeneceğiniz bir çalışma olarak dikkat çekecek. Araçlarımız istif için oldukça müsait bir yapıya sahip ve eşyaları bu şekilde kolayca yükleyip ulaşımını gerçekleştiriyoruz.

  5. Aşama: özellikle navigasyon sistemi ulaşım konusunda işleri kolaylaştırıyor geniş araç filomuz da hem araçlarımız sende şoförlerinin çok özel yüklemesi tamamlanan eşyalar bu sayede yeni adresine kolay ve sorunsuz bir ulaşım gerçekleştirmektedir

  6.Aşama: eşyaların araçtan eve aktarılması bu hizmetinde sona yaklaştığını gösteriyor. Eve taşımacılık veya asansör sistemi kullanarak, araçta bulunan tüm eşyalarınızı en kısa zamanda evinize ulaştırmaktayız. Bu sayede yerleşmeniz daha kolaylaşıyor.

  7.Aşama: teslimat konusundaki başarımız, bir görevin başarıyla sonuçlandığını gösteren en önemli çalışmadır. Her zaman bu konuda dikkatli olduk ve müşteri memnuniyetini hiçbir zaman elden bırakmadık. Aldığımız gibi teslim ettiğimiz bütün eşya kalitesi, garantisi ve hizmeti, firmamızı yani Çakırlar Nakliyat teknolojisini gösteriyor.

  Taşımacılık Güven ve Kalite İsteyen Bir Hizmettir

  Güven ve kalite konusunda yıllardan beri insanlara en ideal hizmetlerden birini sunduğumuzu düşünüyoruz. Bizi tercih eden ve hizmetlerimizi beğenen herkes gibi, sizde kaliteli ve modern çalışmalarla birlikte farkımızı daha net görmelisiniz. Uygun fiyatlar, müşteri memnuniyeti ve temel olarak kendimize koyduğumuz ilkeli çalışma anlayışı, hem teknolojimizi yansıtıyor hem de performansımızı, çok daha net ve ayrıcalıklı bir şekilde gösteriyor. Bize ulaşın ve hizmetlerimize bakın. Bu sayede karar vermeniz daha kolay olacak.

  YORUMLAR (2)

  VEDAT TUNA 12 HAZİRAN, 2015 - 19:09

  Biz evimizibu firmaya taşıttık,Kızılcahamamdan Ankara içinde bir bölgeye taşıtık.Uygun bir fiyata ambalajlaması ve paketlemesini de yaparak çok güzel bir taşımacılık yaptılar gerçekten çok memnun olduk.Teşekkür ediyorum sizlere.

  SERKAN BENLİ 12 TEMMUZ, 2015 - 21:15

  Bizim dairemiz 10.katta idi taşınmamız biraz sıkıntılı olacagını düşündük ve sıkıntılı idik.Bu firma tanıştık ve bizi sorunsuz sıkıntısız taşıyacagını söylediler ve dedikleri gibi yaptılar herkerse tavsiye edebilirim.Çok çok saolun.

  Yorum Yaz