Keçiören ilçesi genel görüntüsü

ANKARA KEÇİÖREN İLÇESİNDE EVDEN EVE

Özel hizmet sektörleri içerisinde çok önemli bir yer tutan evden eve nakliyat hizmetleri, bu işi kendini arayan firmaların omuzunda yükselmeye devam ediyor. Kısa zamanda gösterdiği performans ile kendisinden hizmet talep eden tüm müşterilerin isteğini yerine getiren Çakırlar Nakliyat, sizin de neden doğru tercihiniz olmasın? Eşya taşıma konusundaki bilgi, beceri ve kabiliyetler çok önemli.

Firmamız bununla beraber taşımacılık teknolojisine çok önemli yatırımlar yapmış durumda. Nakliyat ve taşımacılık konusunda profesyonel bir firma olarak taşımacılık şirketleri arasında çok ayrıcalıklı bir yere sahibiz. Hem ekip hem de ekipman kalitesiyle fark yarattık. Bu da bizim ayrıcalığı mızı ortaya daha net bir şekilde koymaktadır. Eşyaları güvenli bir şekilde gerektiği yere ulaştırıyoruz. Hizmet kalitemiz sürekli gelişiyor.

Keçiören Taşımacılık Hizmetlerindeki Gelişimin Adresi

Keçiören ve civarında ikamet eden çok sayıda insan için nakliye, aynı zamanda taşımacılık teknolojisi kolay ulaşılacak bir hizmet. Bu bölgede verdiği hizmetlerle herkesin taşınmasına katkı sağlayan Çakırlar Nakliyat, Keçiören ve yakın çevresinde gerçekten kaliteli bir hizmetle sektörel gelişimine yardımcılık ediyor. Ev eşyası taşıma konusundaki başarımız sebebiyle bize güven duyan müşterilerin sayısı sürekli artmaktadır.

Güvenli ve Kaliteli Taşımacılık Müşteri Memnuniyeti Açısından Çok Büyük Önem Taşıyor

Bütün eşyaların güvende olduğunu bilmek müşteriler için ilk ve öncelikli konular arasında. Ev eşyaları her yönden çok değerli ve özeldir. Bu özelliği korumak ise firmamızın temel görevidir. Taşımacılık anında baştan sona dikkatli bir şekilde davranarak eşya kalitesini koruyoruz. Müşterilerin güvenliğini her platformda kazanmaya devam ediyoruz. Bize güven duyan ve bizi tercih eden herkes gibi sizde eşyaları en güvenli firmaya emanet etmelisiniz.

ambalajlı eşyalar keciorenta da yapılan taşımacılık

Taşımacılık ve Nakliyat Hizmet Aşamaları

1 - Keşif Ekspertiz ve Planlama

Toplam 7 aşamadan oluşan çalışma planı ve uygulamalarımız, ilkinde keşif hizmeti ile başlıyor. Garantili taşımacılık sistemine en iyi şekilde vurgu yapan firmamız, müşterilerimize ücretsiz expertiz hizmeti vermektedir. Çalışma planını bu aşamada oluşturuyoruz ve diğer aşamalarda burada oluşturduğumuz plana uyarak işlemi gerçekleştiriyoruz.

2 - Ambalaj Hazırlık

Eşyaların ambalajları hazır hale getirilmesi için keşif ekibimizin öncelikli çalışması çok önemli. Bu arada belirlediğimiz eşyalar, ambalajlandığı gibi, gerekli hallerde eşyaların de monte hale getirilmesi de, yine önemli görevler arasında yer alıyor.

3 - Araçlara Eşya Taşıma Hizmeti

Hazır hale gelen eşyalar asansör sistemi ile birlikte araçları en kısa zamanda ulaştırılmaktadır. Apartmanlarda oturan ve eşya taşımak için müsait bir yolu olmayan insanlara asansör sistemi iyi bir fırsat. Diğer hallerde ise merdiven boşluklarına uzman ekibimiz kullanıyor, elle taşımacılık gerçekleşiyor. Bütün eşyalarınız bu hizmetle birlikte araca ulaştırılıyor.

4 - İstif

Her şekilde araca ulaştırılan eşyalar burada dikkatlice yerleştirilmektedir. Eşyaların üst üste konurken dikkatli olunması gerekebilir. Altta kalan eşyaların zarar görmemesi için istek konusundaki bilgi, beceri ve kabiliyet çok büyük önem taşımaktadır. Aynı şekilde araçlarında istif için iyi bir zemin hazırlaması çok önemli.

5 - Ulaşım Hizmeti

Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra hiç vakit kaybetmeden yola çıkmaktayız. Adrese en kısa zamanda ulaşmak için hem teknoloji müziği hem de becerimizi kullanıyoruz. Araçlarımız modern ve donanımlı olduğu için istikametine bir an evvel ulaşıyor.

6 - Eşyaların Araçtan Yeni Adrese Taşınması

Asansör sistemi gittiğimiz her yere götürdüğümüz muazzam gelişmiş bir teknoloji. Gerekli gördüğümüz halde bu sistemi devreye sokarak eşyalarınızı öyle ulaştırmak tayız. Bilinçli, güvenli ve kaliteli ekiplerimiz sayesinde, eve taşımacılık hizmetlerinde de çok başarılı olduğumuzu söylemeliyiz.

7 - Teslimat

Eksiksiz ve sorunsuz bir teslimat çok önemli bir hizmettir. Burada müşteri memnuniyetinin ön plana çıkması söz konusu olmaktadır. Başarı ile gerçekleştirdiğimiz bütün işlemlerde, eşyaların teslimatı bizim için her zaman çok büyük önem taşıdı.

Güvenli ve modern taşımacılığın adresi olmayı bütün yerleşim birimlerinde gösteren Çakırlar Nakliyat, ihtiyaç duyan herkese kaliteli hizmet için performans ortaya koyuyor. Sizin de doğru tercihiniz olarak eşyaları en güvenli şeklinde adresine ulaştırıyoruz.

YORUMLAR (2)

VEDAT TUNA 12 HAZİRAN, 2015 - 19:09

Biz evimizibu firmaya taşıttık,Keçiörendan Ankara içinde bir bölgeye taşıtık.Uygun bir fiyata ambalajlaması ve paketlemesini de yaparak çok güzel bir taşımacılık yaptılar gerçekten çok memnun olduk.Teşekkür ediyorum sizlere.

SERKAN BENLİ 12 TEMMUZ, 2015 - 21:15

Bizim dairemiz 10.katta idi taşınmamız biraz sıkıntılı olacagını düşündük ve sıkıntılı idik.Bu firma tanıştık ve bizi sorunsuz sıkıntısız taşıyacagını söylediler ve dedikleri gibi yaptılar herkerse tavsiye edebilirim.Çok çok saolun.

Yorum Yaz