Kazan ilçesi genel görüntüsü

KAZAN İLÇESİNDE EVDEN EVE NASIL YAPILIYOR?

Eşya taşımacılığı, nakliye sektörünün çok hassas olduğu iş kollarından biri haline geldi. Binlerce ev ve apartman olduğunu düşünecek olursak, bu sektörün hareketli olması son derece doğaldır. Bu sektörün gelişimini bir fırsat olarak gören firmamız, müşteri konumundaki sizlerin ev eşyasına çok büyük önem vermektedir. Sapasağlam teslim etmek amacıyla üstlendiğimiz bütün görevlerde, eşyalar bize emanet ve adresine sorunsuz bir şekilde ulaştırıyoruz.

Nakliye sistemimiz, bizi tercih eden müşterilerin memnuniyet duyduğunu ortaya koymaktadır. Memnuniyet duyacağınız bir anlaşma için eşyalarınızı bizim gibi bir firmaya emanet etmelisiniz. Çakırlar Nakliyat olarak evden eve nakliye hizmetinin gelişimine çok önemli katkılar yaptık, size de yardımcı olmaya hazırız.

Kazan Ev Eşyası Taşıma Hizmetleri

Hizmetini sınırlara ulaştıran ve yurtiçi eşya taşımacılığında önemli bir potansiyeli temsil eden firmayız. Kazan ise sürekli gelişim içerisinde olduğumuzun kanıtı. Bu bölgede müşterilerimize verdiğimiz değer ve ortaya koyduğumuz çalışma performansı, firmamızın ayrıcalıklarını daha net gösterdi. Ev eşyalarını her zaman dikkatli ve sorunsuz bir şekilde taşıma gayreti içerisindeyiz. Sapasağlam ve eksiksiz olarak teslimat gerçekleştirdiğimiz her iş, bir sektör başarısı olarak kendini göstermektedir. Kazan tüm çalışmalarımızda şahit olduğu gibi, bizden hizmet talebeden herkesin memnuniyetini sağlamak için biz de çok çalıştık.

Nakliye Teknolojisi ve Önemi

Nakliye teknolojisi özellikle yatırımlarla desteklenmelidir. Her alanda olduğu gibi hizmet parolasıyla yola çıkılan eşya taşımacılığında, eşyaların kaliteli bir şekilde taşınması için altyapı çok büyük önem taşıyor. Firmamız ise yaptığı yatırımlarla ve altyapıya gösterdiği özen ile birlikte, insanların güvenini kazanarak yerini sağlamlaştırmaya devam ediyor.

ambalajlı eşyalar kazanta da yapılan taşımacılık

Düzenli Taşıma Aşamaları

Evden eve nakliye hizmeti, ancak düzenli ve tertipli aşamalarla gerçekleştiği zaman görev başarısı sağlanır.

1. Aşama: uzman keşif ekibinin başarılı bir çalışma yapması ve bu aşamada plan oluşturması çok önemlidir. Fiyatlandırma konusu da yine bu aşamada çözülürken, garantili taşımacılık sisteminden en iyi örnekleri veren firmamız, sizlere ve tüm müşterilerine ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktadır.

2. Aşama: evde bulunan eşyalar gözden geçirilirken, ambalaj ve hazırlık konusundaki çalışmalar da dikkatli bir şekilde yerine getirilmelidir. Bazı eşyaların ise ambalaj öncesinde montaj hazırlığı olması son derece doğal bir durum. Ekibimiz bu konuda çok becerikli ve çalışmalarıyla farkını göstermektedir.

3. Aşama: eşyaların araca taşınabilecek duruma gelmesi önemlidir. Burada eşyaların elemanlarımız tarafından taşınması ve araca ulaştırılması bu aşamada önemlidir. Gerekli durumlarda asansör sistemi ile eşyaları aracı ulaştırmak daha hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleşmektedir.

4. Aşama: istif beceri ve kabiliyet isteyen bir iş. Burada araçlarımızın modern yapısı ise istif yapan elemanlarımıza önemli derecede yardımcı olmaktadır ve katkı sağlamaktadır.

5. Aşama: genellikle kamyonları kullandığımız için, kamyon kapakları kapanır, araç yola çıkacak hale gelir. Hazır durumdaki araçların yolda zaman kaybetmemesi ve istikamete ulaşması yine önemli bir görevdir.

6. Aşama: eşyaların araçtan eve iki şekilde taşınması sağlanıyor. Apartmanlar ve yüksek binalarda çözüm olarak gördüğümüz asansör sistemi, bu işin gelişmiş teknolojilerinden biridir. Ekiplerimiz güçlü kuvvetli ve bilinçli olduğu için elle taşımacılık konusunda da çok başarılı olduğumuzun altını çizelim.

7. Aşama: Teslimat bu işin adeta finali niteliğindedir. Tüm aşamaları başarı ile geçmek, bu süreci sorunsuz tamamlamak olacaktır.

Taşımacılık ve nakliye firmaları içerisinde çok özel yere sahip olan firmamız, ev eşyalarınızın güvenli olmasını sağlıyor, evinizi koruyor ve taşımacılık konusunda en güzel ve kapsamlı hizmetinize sunuyor. Bizi bu konuda tercih ederek memnun kalan müşterilerimizin arasına katılabilirsiniz.

YORUMLAR (2)

VEDAT TUNA 12 HAZİRAN, 2015 - 19:09

Biz evimizibu firmaya taşıttık,Kazandan Ankara içinde bir bölgeye taşıtık.Uygun bir fiyata ambalajlaması ve paketlemesini de yaparak çok güzel bir taşımacılık yaptılar gerçekten çok memnun olduk.Teşekkür ediyorum sizlere.

SERKAN BENLİ 12 TEMMUZ, 2015 - 21:15

Bizim dairemiz 10.katta idi taşınmamız biraz sıkıntılı olacagını düşündük ve sıkıntılı idik.Bu firma tanıştık ve bizi sorunsuz sıkıntısız taşıyacagını söylediler ve dedikleri gibi yaptılar herkerse tavsiye edebilirim.Çok çok saolun.

Yorum Yaz