Kavaklıdere ilçesi genel görüntüsü

KAVAKLIDERE SEMTİMİZDE EVDEN EVE NAKLİYE

Kavaklıdere ilçesi Ankara'nın doğusunda yer alan ve merkezine 28 kilo metre uzaklıkta bir ilçedir. Ekonomik yönden bakılacak olursa ilçede küçük atölyeler çoğunlukta bulunmakta ve de ekonomi çoğunlukla tarıma dalıdır. Mustafa Kemal Atatürk'ün Kavaklıdere milletvekili olması da ayrı bir özelliğidir.

Kavaklıdere çakırlar nakliyat olarak firmamızın yıllar öncesine dayanan tecrübesiyle Kavaklıdere halkımıza taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Bu alanda rahatlıkla bizleri arayıp gerek bilgi alma gerekse taşıma işlerinizi yaptırmak için yardım alabilirsiniz. Pratik ve çözümleyici özelliğe sahip elemanlarıyla işlerimizi kısa sürede halledebilmekteyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımıza her gün bir yenisini ekleyerek nakliye sektöründe hızla ilerlemekteyiz. Sektörde öncü firmalardan olan Kavaklıdere çakırlar evden eve nakliye şirketi yenilikçi ruhunu bütün yaptığı işlere yansıtmaktadır.

Her seferinde profesyonel bir iş çıkarmayı başaran personellerimiz güler yüzlü ve çalışkan kişilikleriyle de sizleri her zaman memnun edecektir. Hakkımızda referans olarak bilgi alabilir ve hatta bizzat gelip bir çayımızı içerek te hizmetlerimizi analiz edebilirsiniz. Gün geçmesin ki teknolojik alanda her gün yeni bir gelişmenin olduğu çağımızda bu yeniliklere ayak uydurmak için oldukça fazla çaba sarf edip aynı zamanda teknolojinin bize sunduğu bu imkânları mümkün olduğunca elimizde bulundurmaya çalışmaktayız. Gerek alet edevat olarak, gerekse elektronik kullanım gereçleri olarak donanımımız gayet yerindedir. Sunduğumuz hizmetler arasında bulman şehirlerarası nakliye haricinde şehir içi neresi olursa olsun nakliyede yakıt farkı eklemiyoruz ancak dediğimiz şehirlerarası nakliyat durumlarında doğal olarak gidilecek yerin uzaklığına göre yakıt farkı nakliye ücreti üzerine eklenmektedir.

Şirket veya şirketler arası nakliye, evden eve nakliye, büro taşıma çeşitli parça eşyaların taşınmasında hizmetler sunarak sizlerin memnuniyetini kazanma gayreti içindeyiz. Aynı zamanda bulundurduğumuz asansör sayesinde de asansörlü taşıma hizmeti de sunmaktayız. Gerekli görülen durumlarda bu asansörümüzü kiralamak suretiyle müşterilerimize bu hizmeti de vermekteyiz.

ambalajlı eşyalar kavaklidereda yapılan taşımacılık

Kavaklıdere çakırlar evden eve nakliyat firmamızın her taşımacılık hizmetinde uyguladığı bazı yöntemler bulunmaktadır. İlk olarak fiyat konusunda anlaşma yapılıp, sözleşme imzalanması gerekmektedir. Bu sözleşme imzalanmasındaki amaç ta sizlerle her hangi bir sorun yaşamamak içindir. Böyle durumlarda yapılan sözleşme sonucu bütün sorunlar ortadan kalkmaktadır.

Daha sonra gerekli görülen durumlarda sigorta yapılarak bu da nakliyat ücretine yansıtılır. Sigorta işlemleri ve sözleşme imzalandıktan sonraki iş ise eşyaların taşınması sırasında hem kolaylık sağlanması, hem de çeşitli sarsılmalara maruz kalarak darbe almaması için paketleme işlemlerinin yapılmasıdır. Söz verdiğimiz saatten yaklaşık olarak yarım saat öncesinden geldiğimiz adresinize sizinle sürekli de bir fikir alışverişi içinde anlayışımızla ambalajlama işlemine başlıyoruz ki bir an önce zaman kaybına da uğramadan eşyalarınızı adresinize ulaştırılalım. Bu konuda da seri bir şekilde hareket eden elemanlarımız uzman oldukları alana göre dağılarak eşyalarınızı bilinçli bir şekilde ambalajlama işlemine başlamaktadır.

Uzmanlık alanı deyince aklınızda soru işaretleri kalabilir. Evet, mobilyalarınız için mobilya ustalarımız veya eşya ve diğer beyaz eşya ve elektrikli ev aletleriniz için de eğitimli elemanlarımız bulunmaktadır. Bu sayede de yine eşyalarınızı bilinçli bir şekilde demonte etmekteyiz. Kendi şirketimize özel yaptırdığımız paketleme ve ambalaj malzemelerimizin koruyucu özelliği de yüksek seviyededir. Bu sayede eşyalarınız hiç bir şekilde hasara uğratılmadan taşınmakta ve yeni adresinize sapasağlam teslim edilmektedir. Paket işlemi ve ambalaj işlemi bitirilip taşınmaya hazır hale gelen eşyalarınız sizin için daha önceden ayarlanan nakliye aracımıza yerleştirilmek suretiyle yeni adresinize götürülmek üzere yola çıkılır.

Asansör yardımı gereken yüksek katlı binalar için asansör sistemimiz de bulunmakta olup bu şekilde de taşıma hızımızı arttırılmaktadır.

YORUMLAR (2)

VEDAT TUNA 12 HAZİRAN, 2015 - 19:09

Biz evimizibu firmaya taşıttık,Kavaklıderedan Ankara içinde bir bölgeye taşıtık.Uygun bir fiyata ambalajlaması ve paketlemesini de yaparak çok güzel bir taşımacılık yaptılar gerçekten çok memnun olduk.Teşekkür ediyorum sizlere.

SERKAN BENLİ 12 TEMMUZ, 2015 - 21:15

Bizim dairemiz 10.katta idi taşınmamız biraz sıkıntılı olacagını düşündük ve sıkıntılı idik.Bu firma tanıştık ve bizi sorunsuz sıkıntısız taşıyacagını söylediler ve dedikleri gibi yaptılar herkerse tavsiye edebilirim.Çok çok saolun.

Yorum Yaz