Karşıyaka ilçesi genel görüntüsü

KARŞIYAKA SEMTİNDE TAŞIMACILIK VE NAKLİYE

Yenimahalle ilçesi her yönüyle gelişiyor, bu ilçede bulunan semtleri ve mahalleler bu gelişime ayak uyduruyor. Büyük bir çıkış yakalayan Ankara şehir olarak gerçekten çok özel bir yer olduğunu her şekilde göstermektedir. Ankara’nın bütün ilçelerinde ve semtlerinde nakliye hizmetlerinin yoğun bir şekilde gelişim gösterdiğini söylemeliyiz. Karşıyaka Mahallesi bu gelişimi en iyi şekilde yaşayan ve gören yerlerden biridir ve belki de örnek olan bir mahalledir.

Karşıyaka Nakliye Hizmetleri

Firmamız bu bölgede çok kapsamlı hizmetlerine devam ediyor. Ev ve işyeri taşıma konusunda profesyonel ekiplerin katkısı, hizmet talep eden tüm insanlar için müthiş bir performansı temsil ediyor. Bizi ve firmamızı tercih etmek suretiyle bu kalburüstü sayılacak hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Nakliye ve taşımacılık konusunda yaptığımız yatırımlar sebebiyle çok ilerlemiş durumdayız.

ambalajlı eşyalar karsiyakada yapılan taşımacılık

Taşımacılık Teknoloji Gelişiyor

Asansör sistemi ve modifiye edilmiş araç kasaları bu gelişimde gerçekten önemlidir. Taşımacılık için şehir içi ve şehirlerarası nakliyat sistemine uygun araçlar, yine bu konuda teknoloji yatırımı olarak değerlendirilebilir. Firmamız bu konuda çok ciddi ve kendine güvenen çalışmalara imza atmaktadır.

Evden Eve Nakliye Aşamaları

Evden eve eşya taşımacılığında yine düzenli aşamaları büyük özen gösteren firmayız. Gelin bu aşamaları yakından inceleyelim;

  • Keşif, değerlendirme, ekspertiz, fiyatlandırma
  • Mobilya de monte çalışması, hazırlık ambalaj
  • Eşya taşıma, alaca ulaştırma
  • Asansör sistemi kullanma
  • Dengeli yerleştirme, düzenli istif
  • Navigasyon sistemini kullanarak ulaşım istikamete ulaşım
  • Teslimat ve görev sonlandırma

Bu gördüğünüz aşamalar kaliteli bir hizmetin yansıması şeklindedir. Bizi tercih eden herkes bu hizmetlerden kolayca yararlanabilir. Düzenli ve dengeli aşamalar gerçekten üstlendiği görevi eksiksiz yerine getirmektedir bu güzel mahallede performansı artan bir hizmet için firmamızı tercih ettiğiniz asla pişman olmayacaksınız.

YORUMLAR (2)

VEDAT TUNA 12 HAZİRAN, 2015 - 19:09

Biz evimizibu firmaya taşıttık,Karşıyakadan Ankara içinde bir bölgeye taşıtık.Uygun bir fiyata ambalajlaması ve paketlemesini de yaparak çok güzel bir taşımacılık yaptılar gerçekten çok memnun olduk.Teşekkür ediyorum sizlere.

SERKAN BENLİ 12 TEMMUZ, 2015 - 21:15

Bizim dairemiz 10.katta idi taşınmamız biraz sıkıntılı olacagını düşündük ve sıkıntılı idik.Bu firma tanıştık ve bizi sorunsuz sıkıntısız taşıyacagını söylediler ve dedikleri gibi yaptılar herkerse tavsiye edebilirim.Çok çok saolun.

Yorum Yaz