İvedik ilçesi genel görüntüsü

ANKARA İVEDİKTE NAKLİYE SEKTÖRÜ VE GELİŞMELERİ

İvedik Mahallesi’nde nakliye hizmetleri yoğun bir çalışma performans ortaya koyuyor. Ankara’nın gelişimi açık ilçesi Yenimahalle, aslında bütün semt ve mahalleleri ile bu gelişime ortak olmuş durumda. Köklü bir geçmişe sahip bir Ankara kültürünü bünyesinde barındıran İvedik, son dönemdeki nakliye çalışmalarıyla da göz dolduran bir yer haline geldi.

İvedik Ve Civarında Nakliye Çalışmaları

Burada nakliye hizmetleri konusunda çok önemli ve farklı hizmetleri sunuluyor, bu hizmetler sırasıyla; kuru yük taşımacılığı ofis ve büro taşımacılığı işyeri taşımacılığı fabrika taşımacılığı asansörlü sistem kullanımı kargo taşımacılığı ev eşyası taşımacılığı parça eşya taşımacılığı şehir içi nakliye taşımacılığı şehirlerarası nakliyat taşımacılığı gibi hizmetler olarak karşımıza çıkmaktadır. Buradaki en önemli hizmetlerden biri olan ev eşyası taşımacılığı, yine düzenli aşamalarla hizmet olarak sunulmaktadır.

ambalajlı eşyalar ivedikte yapılan taşımacılık

İvedik Evden Eve Nakliye Yaşamaları

Evden eve nakliye ve aşamaları konusunda yedi ana başlık belirlemek mümkündür. Özellikle bunların ilki olan keşif, fiyatlandırma ve değerlendirme yapmak konusunda çok önemli bir aşamadır. Elbette ki ücretsiz expertiz ini de bu aşamada unutmamak gerek. Bir diğer aşamada ise hazırlık önemli bir görev olarak karşımıza çıkıyor, eşyaların hazır hale getirilmesi için, de monte ve ambalaj çalışmaları büyük önem taşıyor. Yine önemli bir aşama olan eşyaların taşınması, uzman ekip kalite farkını ortaya çıkarıyor.

Teknoloji kullanımı ile asansör sistemi yine ayrıcalıklı bir sistem olarak kendini göstermektedir. Eşyaları alacak bu aşamada ulaştırmak mümkün olurken, bir sonraki süreç istif ekibini ilgilendirmektedir. İstif konusunda başarılı olmamızın altında yatan temel sebep araçlarımızın gelişmiş kasalarıdır. Ölümün deneyimi yine burada unutulmaması gereken bir faktördür. Araçlarımız yükledikten sonra bir diğer aşamada yolculuk başlıyor. Zaman harcamadan ve kısa yoldan istikamete ulaşan araçlar, yeni adresi eşyaları kolayca getiriyor. Daha sonra eşyalar eve taşınarak eksiksiz teslimat gerçekleşiyor. Eğer siz de bu üst düzey hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız iletişim kurmayı unutmayın.

YORUMLAR (2)

VEDAT TUNA 12 HAZİRAN, 2015 - 19:09

Biz evimizibu firmaya taşıttık,İvedikdan Ankara içinde bir bölgeye taşıtık.Uygun bir fiyata ambalajlaması ve paketlemesini de yaparak çok güzel bir taşımacılık yaptılar gerçekten çok memnun olduk.Teşekkür ediyorum sizlere.

SERKAN BENLİ 12 TEMMUZ, 2015 - 21:15

Bizim dairemiz 10.katta idi taşınmamız biraz sıkıntılı olacagını düşündük ve sıkıntılı idik.Bu firma tanıştık ve bizi sorunsuz sıkıntısız taşıyacagını söylediler ve dedikleri gibi yaptılar herkerse tavsiye edebilirim.Çok çok saolun.

Yorum Yaz