Haymana ilçesi genel görüntüsü

HAYMANA İLÇESİNDE EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Hizmet alanındaki sektörlerin hepsi özenli çalışma gerektiriyor. İş evden eve nakliye olduğu zaman, bu hizmet sektörünün çok daha dikkatli çalışması gerek. Ev eşyalarının insanlar için değeri hiçbir zaman akıldan çıkarılmamalıdır. Firma olarak biz bu konuda çok hassas bir düşünce yapısına sahibiz. Bütün eşyalar bize emanet ettiğiniz gibi sapasağlam bir şekilde yeni adresine ulaştırılmaktadır her aşamada dikkatli davranıyoruz, eşyaları koruyoruz ve hızlı olduğu kadar güvenli bir taşımacılık hizmetini ayağınıza getiriyoruz. Ekip ve ekipman kalitesiyle ortaya koyduğumuz muazzam performans, taşımacılık ve nakliyat alanında bizim firmamızın geldiği durumu daha net gösteriyor.

Haymana Taşımacılık ve Nakliye Hizmetlerinde Gelişiyor

Eğer Haymana veya civarında ikamet ediyorsanız, eviniz taşınacaksa çok şanslısınız. Firmamız size bu konuda yardımcı olacak performansı sergiliyor. Teknolojimizi ve verimliliğinizi ayrıca değerlendirmek gerek. Haymana ve yakın çevresinde evden eve nakliye hizmetlerinde gösterdiğimiz çaba ve performans, buradaki işlerde bizi tercih etmenizi onaylıyor. Bizi seçin ve eşyalarınız bu sayede güvenli sorunsuz taşımacılık hizmetinden, bütçesel olarak da en uygun koşullardan yararlansın.

Nakliye ve Taşımacılıkta Güven Hizmetin Temelini Oluşturur

Eşya taşımacılığında müşteriler firmalara güvenmek ister. Bir tek ev eşyasının anısı geçmişi ve maddi değeri vardır. Hem manevi hem de maddi yönden çok değerli olan bu eşyalar hak ettiği değeri görmeli, taşınırken de yeterince dikkat ile taşınmalıdır. Müşterimize yıllardan beri güven vererek çalıştığımız için, firmamıza olan teveccüh sizler tarafından sürekli yükseliyor.

ambalajlı eşyalar haymanata da yapılan taşımacılık

Nakliye Aşamaları

Evden eve nakliyat aşamalı düzenli ve kaliteli bir süreçten oluşmalıdır firmamız planlı çalışmak konusunda eşi benzeri görülmemiş bir hizmet anlayışına sahiptir. Toplamda 7 aşamadan oluşturduğumuz evden eve nakliye eşya taşıma aşamaları, güvenli bir taşımacılığın temelini oluşturmaktadır.

  • 1- Keşif hizmeti, çalışma planı yapma ve fiyatlandırma değerlendirme hizmeti. Bu ilk aşamada ücretsiz expertiz hizmeti de veriyoruz. Garantili taşımacılıktan faydalanmak isteyen herkes, bu aşamaya dikkat etmelidir.
  • 2- Eşyaların hazırlanması aşaması, bu aşamada dolaplar de monte hale getiriliyor belirlenen eşyaları kaliteli ve güvenli bir şekilde ambalajlanıyor. Bu şekilde hazırlık evresi tamamlanıyor.
  • 3- Eşyaların evden araca ulaştırılması için önümüzde iki seçenek var. Müsait durumlarda merdiven boşlukları da geniş ise elle taşımacılığı tercih ediyoruz. Gerekli hallerde asansör sistemi devreye girdiği gibi, bu sistemin modern bir taşıma hizmet olduğunu söyleyebiliriz.
  • 4- İstifleme konusundaki elemanlarımızın çalışması ve becerisi çok önemli. Burada elemanlarımızın becerisine ilave olarak modern araçlarımız istif için gerçekten iyi bir zemin hazırlamış durumda.
  • 5- Hazır araçların yola çıkması, oyalanmadan yeni adresine sorunsuz bir şekilde ulaşım gerçekleştirmesi.
  • 6- Yeni adresine ulaşan araçların içinde bulunan tüm ev eşyalarının eve taşınması. Aynen yükleme seçeneklerinde olduğu gibi taşımacılık konusunda adresinize ulaştıracağımız eşyaları, elle ya da asansör sistemi ile evinize taşıyoruz.
  • 7- Her zaman işin başarıyla sonuçlandığını gösteren eksiksiz teslimat hizmeti. Müşteri memnuniyetini de bu aşamada kazanmak çok önemli.

Evden eve nakliye hizmetinin de eksiksiz teslimatın önemi güvenli bir şekilde eşyaların yeni adresine teslim edilmesi çok önemlidir. Esasında bütün çabaların karşılığıdır bu hizmet. Firmamız bu hizmet konusunda çok önemli çalışmalar yaptı, üstlendiği bütün görevleri de ise müşteri memnuniyeti için sürekli kaliteli performans ortaya koydu. Çalışmalarıyla projeleriyle diğer nakliye firmalarından ayrılan Haymana Çakırlar Nakliyat, sizin de doğru tercihiniz ve doğru seçeneğiniz olacaktır. Eksiksiz teslimat ve müşteri memnuniyeti konusundaki başarılı çalışmalarımız, eşyaları koruduğu gibi müşterilerin de güvenini kazanan çok önemli bir çalışma altyapısı olarak dikkat çekiyor. Bizi tercih edin bizi arayın ve siz de memnun kalın.

YORUMLAR (2)

VEDAT TUNA 12 HAZİRAN, 2015 - 19:09

Biz evimizibu firmaya taşıttık,Haymanadan Ankara içinde bir bölgeye taşıtık.Uygun bir fiyata ambalajlaması ve paketlemesini de yaparak çok güzel bir taşımacılık yaptılar gerçekten çok memnun olduk.Teşekkür ediyorum sizlere.

SERKAN BENLİ 12 TEMMUZ, 2015 - 21:15

Bizim dairemiz 10.katta idi taşınmamız biraz sıkıntılı olacagını düşündük ve sıkıntılı idik.Bu firma tanıştık ve bizi sorunsuz sıkıntısız taşıyacagını söylediler ve dedikleri gibi yaptılar herkerse tavsiye edebilirim.Çok çok saolun.

Yorum Yaz