Hasköy ilçesi genel görüntüsü

HASKÖY SEMTİNDE NAKLİYECİLİK

Ankara Keçiören ilçesine bağlı olan Hasköy semti büyük bir gelişim ile dikkat çekiyor. Başkent toplu konut projeleri ve kentsel dönüşüm çalışmaları, birçok semtin yeniden yapılanmasına katkı sağlıyor. Merkezde bulunması sebebiyle Hasköy sakinlerinin çok yoğun bir şehir hayatı içerisinde olduğunu söyleyebiliriz. Böylesine iş tek bir bölgede evden eve nakliye hizmetlerinin de önemli bir yoğunluk ortaya koyduğunu görmek mümkün.

Bölgede ikamet eden insanların firmamız aracılığı ile en üst düzeyde nakliye hizmeti alabildiğini söyleyebiliriz. Özellikle de evden eve nakliye konusunda uzman olan firmamız iş başındayken, taşınan herkesin eşyaları güvenli bir yöntemle yeni adresine ulaştırılmaktadır. Hasköy semtine taşınacak insanlar kesinlikle endişe duymadan bizi tercih edebilirler. Keçiören Hasköy semtinden başka bir yere taşınacaksanız, firmamız yine bu konuda sizin en büyük yardımcınız olacaktır.

Nakliye Hizmetleri Hasköy Bölgesinde Sürekli Gelişiyor

Taşımacılık konusunu çok dikkatlice inceleyen bir firmayız. Bizim için müşteri istekleri her zaman ön planda olduğu gibi, verdiğimiz kaliteli hizmetlerle bunu çok net bir şekilde gösterebiliyoruz. Modern yatırımlar şeklinde ortaya koyduğumuz muazzam araç filosu sayesinde, uzun yolculuklarda bile eşya kalitesi kesinlikle zarar görmüyor. Taşımacılık teknolojisine temsil eden asansör sistemi, yine bizim uygulamalarımız içerisinde çok önemli bir yer tutuyor. Taşıma öncesi ve esnasında çok dikkatli davranıyoruz, eşyaların sapasağlam teslim edilmesi için sürekli çok iyi bir planımız var.

Evden Eve Eşya Taşımacılığında Düzenli Aşamalar

Plana bağlı kalma konusunda çok başarılı olan firmamız, öncesinde hazırladığı mükemmel bir plan ile eşyaları sorunsuz şekilde taşımaktadır. Güven ve memnuniyet esasına sürekli bağlı kaldığımız için, hem fiyat yönünden hem de uygun taşımacılık yönünden hiçbir endişeniz olmayacaktır. Eşyaları daha sağlıklı bir şekilde nasıl taşıyacağımızı gerçekten çok iyi biliyoruz. Taşımacılık konusunda ortaya koymuş olduğumuz plan ve dikkat ettiğimiz tüm aşamalar, bunu zaten göstermektedir. Gelin şimdi bu aşamalara yakından bakalım ve inceleyelim

  • Kontrol keşif ve fiyatlandırma aşaması
  • Hazırlık de montaj ve ambalaj aşaması
  • Asansörlü sistem kullanımı ve merdiven boşlukları ile eşyaları araca taşıma aşaması
  • Son derece özel kasası bulunan araçlara eşyaların istiflenmesi aşaması
  • Güvenli ulaşım ve navigasyon sisteminin kullanılması aşaması
  • Asansörlü veya elle taşımacılıkla eşyaları eve ulaştırma aşaması
  • Sorunsuz hizmetin habercisi olan eksiksiz teslimat aşaması

Burada görmüş olduğunuz gibi aşamalar sıralı ve eksiksiz bir şekilde gerçekleşiyor, bu sayede memnuniyet duyan müşteriler sürekli artan rakamlarla karşımıza çıkıyor.

ambalajlı eşyalar haskoyda yapılan taşımacılık

Taşımacılıkta Teknoloji Yatırımlarımız

Asansör sistemi kesinlikle yabana atılacak bir sistem değildir. Kullandığımız araç gereç ve ekipman kalitesi, firmamızı her zaman ayrıcalıklı bir yere getirmiştir. Şehir içi ve şehirlerarası taşımacılığa uygun araç modellerimiz, olması gereken büyük bir filonun parçasıdır. Asansör sistemini kullanmak çok avantajlıdır ve bu sistemle eşyalarınız güvendedir. Yatırım yapmaktan çekinmeyen bir firma olarak, eşyalarınızı ileri teknoloji kullanarak taşıyoruz. Böylelikle sizin memnuniyetinizi daha kolay şartlarda sağlıyoruz.

Uygun Fiyatlı Taşımacılık Ve Müşteri Memnuniyeti

Keşfi ekibimiz durum değerlendirmesi yaparken, fiyatlandırma konusunda da sizi memnun edecek çözümler ortaya koymaktadır. Yılların birikimi ve sizin için önemli bir değeri temsil eden eşyalarınızı, uygun fiyatlarla taşımaya devam etmekteyiz. Hiçbir ayrıntıyı gözümüzden kaçırmadığımız gibi, makul fiyatlar konusunda da her zaman sizi çok fazla yıpratmayacak çözüm oluşturmaya çalışıyoruz. Kaliteli bir hizmeti bütçenize uygun koşullarda almak, siz değerli müşterilerimiz için elbette ki çok önemlidir. Ankara’nın güzel ilçesi Keçiören ilçesinde bulunan Hasköy semtinde, hizmetlerimiz adeta bir memnuniyet kaynağı olarak kendini göstermektedir.

YORUMLAR (2)

VEDAT TUNA 12 HAZİRAN, 2015 - 19:09

Biz evimizibu firmaya taşıttık,Hasköy'den Ankara içinde bir bölgeye taşıtık.Uygun bir fiyata ambalajlaması ve paketlemesini de yaparak çok güzel bir taşımacılık yaptılar gerçekten çok memnun olduk.Teşekkür ediyorum sizlere.

SERKAN BENLİ 12 TEMMUZ, 2015 - 21:15

Bizim dairemiz 10.katta idi taşınmamız biraz sıkıntılı olacagını düşündük ve sıkıntılı idik.Bu firma tanıştık ve bizi sorunsuz sıkıntısız taşıyacagını söylediler ve dedikleri gibi yaptılar herkerse tavsiye edebilirim.Çok çok saolun.

Yorum Yaz