Hakkımızda

  |   Hakkımızda

EVDEN EVE NAKLİYAT BİZİM İŞİMİZ VE BİZDEN SORULUR

ÇAKIRLAR NAKLİYAT KİMDİR? NE ZAMAN KURULDU?

nakliyat araçlarımız

Şirketimiz 2008 yılında Ankara'nın ilçesi olan Yenimahallede kurulmuştur.Şirketimiz evden eve nakliyat ve nakliye üzerine taşımacılık sektöründe hizmet vermek için kurulmuştur.

Sektörün zorlu koşulları ve rekabet ortamının orantısız ortamında bu günlere kadar bir çok sıkıntı ve zorlu aşamalardan geçerek bu günlere kadar gelmiştir.Bir çok evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetleri sunarak bir çok deneyim ve tecrübe edinerek müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermek için günden güne çalışmaktadır.Bir çok yenilikler ile şirketimizin altyapısını güncellemiş ve sektördeki eksiklikleri ve sorunları müşterilerine yansıtmadan en yüksek seviye de kaliteli hizmetlerini müşterilerine sunmaya çalışmaktayız.

Daim olarak yeniliklere odaklı ve müşterilerine en iyi şekilde taşınma yaşatmanın gayretindeyiz.
çakırlar nakliyat logo

Şirket olarak nakliyat sektöründe büyük mesafeler kaydettik diyebiliriz.Bir çok sorunların üstesinden geldik ve müşterilerimizin taşınma kalitesini en iyi seviyede hizmet almalarını hedefledik ve bu hedeflerimizi yapmış bulunmaktayız.

Taşımacılıkta ki hasar ve eşyaların zarar görmesi gibi durumları düşük seviyelerde tutmak ve ortadan kaldırmak için daima müşterilerimize yeni taşınma seçenekleri ve ekonomik fiyatlara hizmet kampanyaları düzenleyerek görüşlerine sunmaktayız.Öylece hizmetlerimizin kalitesi ile memnun müşterilerimizin sayısını çoğaltarak insanların firmamıza karşı ön yargısız olarak yaklaştıklarını görmekteyiz.Buda bizlere mutluluk ve işimize karşı ve insanlara hizmete karşı duyarlı ve bilinçli olarak hareket etmemizi sağlamaktadır.

İnsanlar evden eve nakliyat konusunda firmamıza karşı ön yargısız bir görüşle hizmet talep etmektedir.
nakliyat araçlarımız

Evden eve nakliyat gibi özel bir hizmet sektöründe daima plan ve proje önemlidir.

Stratejik olmak ve yenililkçi olarak hizmetleri sosyal mecralardan veya reklam yöntemi ile insanlara ulaştırmak için yeni projelere ayak uydurmak gerekmektedir.Nakliyat firması olarak bizde bu düzene tamamiyle ayak uyduruyor ve insanlara kampanyalı ve indirimli metotlarla yaklaşarak yeni bir hizmet potansiyeli oluşturuyoruz. Böylece hizmet ağımızı genişletiyor ve evden eve nakliyat hizmeti alan insanlarımızın sayısını günden güne çoğaltıyoruz.

Bir çok yeni metotlara ve 21.yüzyılın yeniliklerine şirket olarak uyumlu olarak çalışıyoruz.

EVDEN EVE NAKLİYAT NASIL GERÇEKLEŞİYOR?
BÜTÜN DETAYLARIYLARIYLA BİLMEK İSTERMİSİNİZ?

DEVAM ET

ÇALIŞMA EKİBİMİZ

Şirket sahibimiz ve firmamızdaki elemanlarımız

MÜŞTERİ YORUMLARI

Bizden hizmet alan değerli taşınanlarımız