Güdül ilçesi genel görüntüsü

GÜDÜL VE TAŞIMACILIK

Evden eve nakliyat için ne kadar performans harcarsak harcayalım, hepsini müşteri memnuniyeti için gerçekleştiriyoruz. Yatırım yapmaktan asla çekinme dediğimiz gibi, zaman içerisinde bu yatırımlarla birlikte en kaliteli araç kadrosuna sahip olduk. Asansör sistemi için de hatırı sayılır bir yatırım yaptığımızı söyleyelim. Nakliye ve taşımacılık şehir içi ve şehirlerarası nakliyat gerçekten profesyonel bir firmanın çok önemli çalışmaları olarak karşımıza çıkmaktadır. Evden eve nakliye konusundaki atılan pozitif adımların önemli göstergesi olarak fark yaratan Çakırlar Nakliyat, size ışık tutan en doğru adres ve hizmet konusundaki başvuracağınız doğru yer.

Güdül Taşımacılık ve Nakliyat Hizmetleri

Güdül, çok hızlı büyüyen gelişen ve gelişimini gösteren bir ilçe. Burada hizmetlerin gelişmesi son derece doğal taşımacılık sektöründe evden eve nakliye çalışmalarının güvenli adresi haline gelen Güdül, firmamız Çakırlar Nakliyat ile iletişime geçip en kaliteli hizmeti alabileceğiniz bir yerdir. Eğer taşınmayı düşünüyorsanız, firmamız buradaki öncelikli tercihiniz olmalıdır.

Nakliye Teknolojisi Gelişiyor

Modifiye araç kasalarından bahsedecek olursak, ev eşyasını ancak bu şekilde modern yapıdaki kasalara emanet edebilirsiniz. Yalıtımı üst düzey olan bu modern kasa sistemi, araçları daha donanımlı hale getirmektedir. İstif konusunda da elemanlara muazzam avantaj sağlayan gelişmiş araç filosu, Çakırlar Nakliyat çalışmalarında farkını net bir şekilde göstermekte ve ortaya koymaktadır.

Nakliye ve Taşımacılıktan Modern Çalışma Metotları

Her zaman belli bir plana bağlı kalarak hizmette öncülüğünün adresi olmayı başaran Çakırlar Nakliyat, çalışma sistemini sürekli yenileyen bir firmadır. Şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık firmamızın çok ciddi bir şekilde üzerinde durduğu önemli konular arasında yer almaktadır. Planlı dengeli ve modern çalışma metotları ile birlikte, bütün ev eşyaları bizimle beraber güven içerisinde taşınmaktadır.

ambalajlı eşyalar gudulta da yapılan taşımacılık
Evden Eve Nakliye Planlı Aşamalar
  • Keşif görevi ve bu görev esnasında fiyatlandırma, çalışma planı oluşturma, ücretsiz expertiz.
  • Hazırlık görevi, eşyaların hazır hale getirilmesi, de monte çalışmaları ve ambalaj.
  • Hazır hale getirilmiş eşyaların evden araca sorunsuz bir şekilde taşınma işlemi, bu işlem asansörlü sistem ile veya elle taşımacılık sistemi ile gerçekleşiyor.
  • İstif için son derece müsait olan araç kasalarına eşyaları yerleştirme işlemi.
  • Yüklenip kapağı kapatılan aracın yola çıkması ve adrese ulaşması.
  • Adrese ulaşan aracın içinde bulunan eşyaların eve taşınması. Bu aşama asansörlü sistem kullanılarak veya elle taşımacılık sistemi ile gerçekleşiyor.
  • Eksiksiz teslimat ve sorunsuz bir şekilde görev tamamlama hizmeti.
Nakliye ve Taşımacılıkta Müşteri Memnuniyetinin Önemi

Hangi iş kolunda hizmet verirseniz verin, memnun etmeniz gereken en başta müşteriler olacaktır. Müşteri memnuniyetini firma olarak ilke edinmiş durumdayız. Çalışmalarıyla görev olarak üstlendiği bütün görevler de işini başarıyla yerine getiren Çakırlar Nakliyat, bu sayede insanların öncelikli tercihi haline geldi. Eğer siz de evinizi taşımak ve başka bir adrese taşınmak istiyorsanız, işinde profesyonel bir his firma ile doğrudan iletişim kurmalısınız. Müşteri memnuniyetini elden bırakmayan firmamız, taşımacılık teknolojisiyle ve bu zamana kadarki tüm müşterilerine üstün hizmet veren bizim firmadır.

Taşımacılıkta Uygun Fiyatlarının Önemi

Kaliteli hizmete kendini adamış olan taşımacılık firmamız, fiyatlarıyla da son derece özel ve ayrıcalık oluşturuyor. Bütçenize en uygun çözümler üretme konusunda uzman olan şirketimiz, evden eve eşya taşımacılığı konusunda da kendini aşan ve sürekli gelişen bir hizmet sunmaya devam ediyor. Profesyonel olarak size bu konuda yardımcı olacak bir firmayı seçmek, hiç kuşku yok ki kendiniz ve eşyalarınız için vereceğiniz en doğru karar olacaktır. Firmamız size sadece bir telefon mesafesinde. Gerek internetten gerekse de telefondan bize mutlaka ulaşın.

YORUMLAR (2)

VEDAT TUNA 12 HAZİRAN, 2015 - 19:09

Biz evimizibu firmaya taşıttık,Güdüldan Ankara içinde bir bölgeye taşıtık.Uygun bir fiyata ambalajlaması ve paketlemesini de yaparak çok güzel bir taşımacılık yaptılar gerçekten çok memnun olduk.Teşekkür ediyorum sizlere.

SERKAN BENLİ 12 TEMMUZ, 2015 - 21:15

Bizim dairemiz 10.katta idi taşınmamız biraz sıkıntılı olacagını düşündük ve sıkıntılı idik.Bu firma tanıştık ve bizi sorunsuz sıkıntısız taşıyacagını söylediler ve dedikleri gibi yaptılar herkerse tavsiye edebilirim.Çok çok saolun.

Yorum Yaz