Gölbaşı ilçesi genel görüntüsü

ANKARA GÖLBAŞINDA EVDEN EVECİLİK

Nakliyat sistemini geliştiren, bu sektöre yatırım yapan firmalardır. Müşterilerin isteklerini karşılamak ise nakliye firmalarının öncelikli olarak düşünmesi gereken konular arasında yer alıyor. Eşya taşımacılığı büyük bir özen ve gayret istemektedir. Firmalar ise bu konuda gelişime yaptıkları katkı ile müşteri memnuniyetini sağlamak zorundadırlar. Şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık her geçen gün gelişiyor ve insanlar için adeta umut veriyor. Çalışmalarıyla evden eve nakliye isteklerini karşılamak ise nakliye firmalarının öncelikli olarak düşünmesi gereken konular arasında yer alıyor.

Eşya taşımacılığı büyük bir özen ve gayret istemektedir. Firmalar ise bu konuda gelişime yaptıkları katkı ile müşteri memnuniyetini sağlamak zorundadırlar. Şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık her geçen gün gelişiyor ve insanlar için adeta umut veriyor. Çalışmalarıyla evden eve nakliye hizmetini çok daha uygun koşullarda ayağınıza kadar getiren Çakırlar Nakliyat, üstün teknolojisi ile ve çalışma azmi ile beraber sizin yanınızda.

Gölbaşı Taşımacılık ve Nakliyat Adresi

Günümüzde nakliye sektöründe çok önemli yatırımlar göze çarpmaktadır. Ev eşyası taşımacılığı konusunda Gölbaşı gelişen yerleşim birimlerinden biri. Burada yaptığı çalışmalarla müşterinin gönlünü kazanan Çakırlar Nakliyat, diğer firmalar için de gerçekten bu konuda örnek oluşturuyor. Ülkemizin yükselen sektörel yıldız değeri olan nakliye eve taşımacılık sektöründe çok önemli adımlar atılıyor, insanların memnuniyeti dikkatlerden kaçmıyor. Gölbaşı ise bu sektörün gelişimine ev sahipliği yapan yerleşim birimi olarak ayrıcalıklı bir yer tutuyor.

ambalajlı eşyalar golbasita da yapılan taşımacılık

Nakliye Aşamaları Tertipli ve Düzenli Olmalı

Evden eve eşya taşımacılığında nakliye sisteminin düzenli ve tertipli aşamalarla ilerlemesi çok büyük önem taşımaktadır. Nakliye aşamaları sırasıyla gerçekleştiği için eşyaların korunması mümkün oluyor. Yeni adresine sorunsuz ve kolay ulaşımı daha rahat gerçekleşiyor.

Keşif Hizmeti

Keşif ekibimiz deneyimli ve tecrübeli olduğu gibi, bu işi yıllardan beri yaptıkları için iyi bir plan oluşturma konusunda çok başarılılar. Aynı şekilde ücretsiz expertiz hizmeti son derece kaliteli bir hizmet olarak kendini gösteriyor.

Hazırlık

Eşyaların hazır hale getirilebilmesi için, montajlı dolaplar de monte hale getirilmelidir. Ekiplerimiz bu konuda çok başarılı olduğu gibi, ambalaj konusunda da yine deneyimli ekiplerimizin çalışması, işi daha kolay halletmemize yardımcı oluyor. Ambalaj işlemi tamamlandığı gibi tüm eşyalar hazır hale geliyor.

Ev Eşyalarını Araca Taşıma

Aslında evden eve nakliye sisteminin kilit rolü üstlenen aşamalarından biridir bu. Aşama esnasında asansörlü sistem başarıyla uygulanıyor, elle taşımacılık yine başarılı sonuçlar veriyor. Bu sayede tüm eşyalarını aracı ulaşması sağlanıyor.

Düzenli İstif Hizmeti

Düzenli bir istif yapabilmek için aracın yeterli ve müsait olması çok önemli. Bir başka özellik ise istif gerçekleştiren elemanların tecrübesi, bilgisi ve birikimi. Özellikle elemanlarımız istif konusunda çok başarılı. Bu da taşımacılık esnasında eşyaları koruyan önemli bir unsur.

Aracın Adresine Yol Alması

İstikamete varış hizmeti yıllardan beri firmamız tarafından başarıyla gerçekleşen bir aşama. Gelişmiş navigasyon sistemine sahip araçlarımız ve bilinçli şoförlerimiz, bu konudaki en büyük güvencemiz olacaktır. Sizin de eşyalarınız güvende olsun istiyorsanız bu aşamada bize güvenmeniz önemlidir.

Eşyaların Eve Taşınma Süreci

Nakliye taşımacılık sisteminde asansörün devreye girdiği aşamalardan biridir bu. Asansör, bütün eşyaların eve kolay ve sorunsuz taşınması hem koruyucu hem de hızlandırıcı bir sistem. Bazı durumlarda ise elle taşımacılık gerçekleştiriyoruz, yine eşyaları sapasağlam adresine teslim ediyoruz.

Teslimat ve Görev Tamamlama

Son aşamada bütün eşyaları eksiksiz olarak teslim ediyoruz, firmamızın ayrıcalığı işte tam da burada ortaya çıkıyor. Kaliteli hizmetin doğru adresi olan Çakırlar Nakliyat, hep yanınızda her zaman sizin hizmetinizde.

YORUMLAR (2)

VEDAT TUNA 12 HAZİRAN, 2015 - 19:09

Biz evimizibu firmaya taşıttık,Gölbaşıdan Ankara içinde bir bölgeye taşıtık.Uygun bir fiyata ambalajlaması ve paketlemesini de yaparak çok güzel bir taşımacılık yaptılar gerçekten çok memnun olduk.Teşekkür ediyorum sizlere.

SERKAN BENLİ 12 TEMMUZ, 2015 - 21:15

Bizim dairemiz 10.katta idi taşınmamız biraz sıkıntılı olacagını düşündük ve sıkıntılı idik.Bu firma tanıştık ve bizi sorunsuz sıkıntısız taşıyacagını söylediler ve dedikleri gibi yaptılar herkerse tavsiye edebilirim.Çok çok saolun.

Yorum Yaz