Etlik ilçesi genel görüntüsü

ETLİKTE EVDEN EVE TAŞIMACILIK VE AŞAMALARI

Kentsel dönüşüm projeleri Ankara’nın pek çok semtinde yoğun bir mesai yaşanmasına neden oluyor. İnşaat sektörünün bu göç alan bölgelerde yoğun bir çalışma temposu ortaya koyduğunu görüyoruz. Hızla gelişen semtlerden biri olan Etlik, Ankara’nın merkez ilçesi Keçiören’e bağlı çok önemli bir yerleşim birimidir.

Bu güzel semtte nakliye ve taşımacılık konusunda bizim firmamız çok önemli çalışmalara imza attı. Üstlendiğimiz görevlerini tam anında müşteri memnuniyeti için gerekli adımları attık ve bunda hep muvaffak olduk. Özellikle bu yeni daireler ve apartmanlar düşünüldüğü zaman, evden eve eşya taşımacılığının bu semtte önemli bir ihtiyaç haline geldiğini görüyoruz.

Etlik Nakliye Hizmetleri

Ankara’nın güzel semti etlik ve civarında nakliye hizmeti pek çok firmanın rekabetini ortaya koymaktadır. Burada özellikle ev eşyası taşımacılığı konusunda, hem teknoloji gelişiyor hem de müşteri memnuniyeti temel esas olarak görülüyor. Bu bölge ve civarında verdiğimiz hizmetleri sizin için sıralayalım;

 • Evden eve nakliye hizmeti
 • Ofis ve büro nakliye hizmeti
 • İş yeri nakliye hizmeti
 • Banka nakliye hizmeti
 • Şehirlerarası nakliye hizmeti
 • Şehir içi nakliye hizmeti
 • Kargo nakliye hizmeti
 • Parça eşya nakliye hizmeti

Burada sıralamış olduğumuz hizmetleri bakarak performansımız hakkında değerlendirme yapabilirsiniz. Farklı hizmet kollarında yüksek başarı hedefi ile beraber çalışmalarımız devam ediyor. Başarı oranımız sürekli yükseliyor müşteri memnuniyeti bu gelişimde gerçekten önemli bir noktaya parmak basıyor. Bunca farklı hizmetlerimiz içerisinde hiç kuşku yok ki en çok talep gören, evden eve nakliye hizmetidir.

ambalajlı eşyalar etlikda yapılan taşımacılık

Evden Eve Nakliye Bir Anlaşmalar

En kötü plan dahi plansızlıktan kesinlikle çok daha. Özellikle profesyonel çalışmalarda bunu anlamak çok daha kolaylaşacaktır. Ev eşyası gibi herkes için önemini ve değerini koruyan unsurlar, kesinlikle güvenli bir taşımacılığı sonuna kadar hak etmektedir. Firmamız ev eşyası taşıma konusunda planlar geliştirmiş, programa her zaman bağlı kalmıştır. Ekiplerimizin başarısı ve yüksek performansı sayesinde, evden eve nakliye hizmeti düzenli aşamalarla gerçekleşmektedir. Hep beraber bu aşamaları birlikte göz atalım;

 • Değerlendirme ve keşif
 • Fiyatlandırma ve ekspertiz
 • Hazırlık ve ambalaj
 • Asansör sistemi ve eşyaları öğrenci taşıma
 • Eşya yerleştirme ve istif
 • Navigasyon sistemi ve uzmanlık desteği ile güvenli ulaşım
 • Asansör sistemi ve eşyaları eve taşıma
 • Teslimat ve görev sonlandırma

Sıralı ve düzenli aşamalar sayesinde eşyaları aldığımız gibi sapasağlam bir şekilde teslim ediyoruz. Çalışmalarımızın tamamı önemli bir yatırım gibi görülebilir. Ortaya koyduğumuz disiplin ve çalışma azmi sayesinde, eşyaları son derece hızlı ve sağlam bir şekilde yerine ulaştırıyoruz.

Taşımacılık Teknolojisi Girişim İçinde

Ev eşyası taşımacılığını baz alacak olursak nakliye firmalarının çok titiz çalışmaları karşımıza çıkmaktadır. Yüksek teknoloji ürünü olan bu gelişmiş sistemler ve cihazlar sayesinde, her geçen gün bu konuda taşımacılık hizmetinin daha da gelişmiş şartlarda gerçekleştiğini görüyoruz ev eşyası taşımacılığı teknolojisi dediğimiz zaman asansör sisteminden uzunca bahsetmek gerek. Güvenilir ulaşım unsurları araçlar ve taşımacılık unsuru olan asansör sistemi sayesinde, ev eşyaları hiçbir sorun olmadan yerine kolayca ulaştırılıyor.

Eşya taşımacılığı için şehir içi ve şehirlerarası hizmet veren ağaçlardan da söz etmek gerek. Araçlar bakımlı ve trafikte güvenli ulaşım hizmeti verdiği gibi, kasa yapılarının modifiye ile geliştirilmesi gerçekten yük taşıma işini daha da kolaylaştırıyor. Firmamız evden eve nakliye hizmetleri konusunda yüksek teknoloji kullanmaktan çekinmiyor ve tüm imkânlarını seferber ediyor. Ev eşyalarınızın güven içerisinde taşınmasını istiyorsanız sizin de bu konuda harekete geçmeniz önemli. Firmamız bu konuda göreve hazır bir şekilde sizden haber beklemektedir.

YORUMLAR (2)

VEDAT TUNA 12 HAZİRAN, 2015 - 19:09

Biz evimizibu firmaya taşıttık,Etlikdan Ankara içinde bir bölgeye taşıtık.Uygun bir fiyata ambalajlaması ve paketlemesini de yaparak çok güzel bir taşımacılık yaptılar gerçekten çok memnun olduk.Teşekkür ediyorum sizlere.

SERKAN BENLİ 12 TEMMUZ, 2015 - 21:15

Bizim dairemiz 10.katta idi taşınmamız biraz sıkıntılı olacagını düşündük ve sıkıntılı idik.Bu firma tanıştık ve bizi sorunsuz sıkıntısız taşıyacagını söylediler ve dedikleri gibi yaptılar herkerse tavsiye edebilirim.Çok çok saolun.

Yorum Yaz