Etimesgut ilçesi genel görüntüsü

ANKARA ETİMESGUT'TA NAKLİYAT

Evinizin taşınması gerektiğinde profesyonel bir yardım almanız gerektiğini çok iyi bilmelisiniz. Daha uygun çözüm oluşturmak için evinizi kendinizin taşımanız sizin için daha masraflı ve sonuçları olumsuz olabilir. Eşyaların kalitesini koruyacak uzmanlar ve yöntemleri her zaman için öncelikli tercih olmalıdır.

Çakırlar Nakliyat olarak biz taşımacılık ve nakliyat konusunda çok önemli adımlar atmış durumdayız. Teknolojimizi geliştiriyoruz ve bu konuda yaptığımız yatırımlarla birlikte sürekli gelişmeye devam ediyoruz. Ev eşyası, ofis eşyası parça eşya ve nakliye konusunda aklınıza her ne geliyorsa, firma olarak biz bu hizmeti en uygun koşullarda vermeye devam ediyoruz.

Hem gelişen hem de taşımacılık sektörünün gelişimine katkı sağlayan Etimesgut, firma olarak bizim de çok hareketli olduğumuz bir yer. Burada kalabalık ve gelişmiş bir yerleşim birimi var. Nakliye teknolojisinin bu bölgede çok hızlı geliştiğini ve çalışmalarını daha net bir şekilde gösterdiğini söyleyebiliriz. Etimesgut ve civarında verdiği hizmetlerle insanların güvenini kazanmış olan Çakırlar Nakliyat, modern taşımacılık ve hizmet konusunda gerçekten çok önemli ve ayrıcalıklı bir yer oluşturmaktadır.

ambalajlı eşyalar etimesgutta da yapılan taşımacılık

Evden Eve Nakliye Hizmet Aşamaları

Nakliyat konusunda planlı ve programlı çalışmak her zaman önemli. Özellikle ev eşyası taşıma konusunda düzenle aşamaları konusunu çok iyi bir hizmet haline getirdik, size sunuyoruz. Evden eve nakliye aşamaları şu şekilde gerçekleşiyor;

  • Ücretsiz expertiz görevini verdiğimiz keşif hizmeti planlı çalışmak için de iyi bir altyapı oluşturmaktadır. Dengeli ve düzenli aşamalar için keşif görevinin önemini çok iyi kavramak gerek.
  • Ambalaj ve hazırlığı yapmadan önce panel mobilya ürünlerinin de monte hale getirilmesi çok önemli. Ancak bu şekilde düzenini ambalaj ve hazırlık sağlanır, eşyalar taşımaya hazır hale getirilir.
  • Eşyaların evden araca taşınması için firma olarak iki farklı yöntem uyguluyoruz. Merdivenler ve bina boşlukları elle taşımak için müsait ise bunu çok iyi değerlendiriyoruz ve uzman ekiplerimiz başarılı bir çalışma ortaya koyuyor. Diğer durumlarda asansör sistemi başarıyla uyguladığımız yöntemlerden biri.
  • Güven içerisinde evden dışarıya araca ulaştırdığımız eşyalar, istife hazır hale geliyor. Modern modifiyeli ve yalıtımı üst düzey araç kasaları, eşyaları düzenli istiflememiz için iyi bir zemin hazırlıyor. Burada elemanlarımızın istif konusundaki başarısını da unutmamak gerek.
  • Aracın yüklemesi tamamlandıktan sonra, gerek navigasyon sistemini kullanarak gerek şoförlerimizin bilgi becerisini değerlendirerek adrese en kısa sürede ulaşım gerçekleştiriyoruz.
  • Araç istikamete ulaştıktan sonra merdiven boşluklarını ve asansör sistemini kullanarak bütün eşyaları eve ulaştırıyoruz.
  • İş bitip bütün eşyaları eksiksiz bir şekilde size teslim ettiğimiz zaman görevimiz sona eriyor. Gerçekten düzenli tertipli ve dengeli aşamalar sonucunda eksiksiz teslimat bizim için adeta bir görev başarısı gibidir.

Güvenli Taşımacılığın Önemi

Yıllardan beri evden eve nakliye eve taşımacılık konusunda garantili sistemin oyuncusu olan Çakırlar Nakliyat, güvenli taşımacılık konusunda gerçekten olağanüstü tedbirler uyguluyor ve yöntemleri size tanıtıyor. Eğer bizimle iletişime geçerek ev eşyası taşıma konusunda kaliteli bir hizmetten faydalanmak isterseniz, uygun fiyat koşullarımız ve sunduğumuz hizmet sizin de memnuniyetinizi kazanacaktır.

Evden Eve Nakliye Hizmetlerinde En Uygun Taşıma Ücretleri Bizde

Ev eşyası taşıma şehirlerarası ve şehir içi nakliyat gerçekten profesyonel bir çalışma gerektiriyor. Çakırlar Nakliyat olarak biz bu konuda en önemli çalışmaların altına imza atıyoruz. Fiyat konusunda da sizin bütçenizi üzmeyecek ve sizi sevindirecek çözümler üzerinde dikkatlice duruyoruz. Hem kaliteli hizmet hem de uygun fiyatlı seçenek arıyorsanız, kesinlikle taşımacılık konusunda doğru adrestesiniz olan bizi tercih ettiğinizi asla pişman olmayacaksınız.

YORUMLAR (2)

VEDAT TUNA 12 HAZİRAN, 2015 - 19:09

Biz evimizibu firmaya taşıttık,Etimesgutdan Ankara içinde bir bölgeye taşıtık.Uygun bir fiyata ambalajlaması ve paketlemesini de yaparak çok güzel bir taşımacılık yaptılar gerçekten çok memnun olduk.Teşekkür ediyorum sizlere.

SERKAN BENLİ 12 TEMMUZ, 2015 - 21:15

Bizim dairemiz 10.katta idi taşınmamız biraz sıkıntılı olacagını düşündük ve sıkıntılı idik.Bu firma tanıştık ve bizi sorunsuz sıkıntısız taşıyacagını söylediler ve dedikleri gibi yaptılar herkerse tavsiye edebilirim.Çok çok saolun.

Yorum Yaz