Esertepe ilçesi genel görüntüsü

ESERTEPE SEMTİNDE TAŞIMACILIK VE NAKLİYAT

Ankara’nın Keçiören ilçesi adeta küçük bir Ankara prototipi gibidir. Tüm mahalleleri ile birlikte gelişimi ışık yakan bu Esentepe Mahallesi’nde, insanlar nakliye konusunda hizmetin en iyisine rahatlıkla ulaşabiliyorlar.

Ev eşyası taşımacılığı ve diğer nakliye çalışmaları bu bölgede yoğun bir şekilde karşılık görüyor. Gelişen büyüyen ve konut projeleri ile desteklenen olağanüstü yer yani Esertepe, büyük bir hızla gelişimini sürdürmeye devam ediyor.

Firmamız ev eşyası taşırken sıralı aşamaları çok dikkat etmektedir. Keşif ekibimizin ilk olarak yapacağını değerlendirmeler, binanın ve dairenin mevcut durumu hakkında fikirler içeriyor. Bu şekilde eşyalar gözden geçirilirken taşıma için olağanüstü bir durum olup olmadığı değerlendiriliyor. Aynı zamanda fiyatlandırma ve ücretsiz expertiz hizmeti yine keşif esnasında size hizmet olarak sunuluyor.

Eşyaların özellikle de mobilya ürünlerinin de monte hale getirilmesi için uzman ekibimiz var. Bu şekilde ambalajlama konusunda eşyalarınıza kolaylık sağlıyor onların kırılmasını ve çizilmesini engelliyoruz. Bu şekilde başlayan hazırlık süreci eşyaların taşınması için hazır hale geldiğini göstermektedir.

ambalajlı eşyalar esertepeda yapılan taşımacılık

Eşyalarını alacak ulaştırılması için, duruma göre elle taşımacılık duruma göre de asansörlü sistem kullanılmaktadır. Uzman elemanlarımız iş başında olduğu sürece eşyalarınız bu aşamalardan sorunsuz bir şekilde geçecektir.

Araca ulaştırdığımız tüm eşyalar, düzenli istif hizmetinden yararlanıyor. Düzenli yerleştirme sonucunda yola çıkmaya hazır hale getirilen araçlar istikamete en kısa zamanda varıyor.

Asansör sistemi etkili bir yöntem olmakla beraber gerekli durumlarda eşyalarınızı evinize bu yöntemle taşıyoruz. Her zaman sorunsuz bir teslimat hedefleyen ekiplerimiz bunu başarıyor ve memnuniyetinizi kazanıyor.

Son derece gelişmiş teknoloji kullanımı ile kolay şartlarda gerekli teslimat yapıyor, hizmeti sonlandırıyoruz. Bizimle her şartta iletişime geçin ve fırsatlardan mutlaka yararlanın.

YORUMLAR (2)

VEDAT TUNA 12 HAZİRAN, 2015 - 19:09

Biz evimizibu firmaya taşıttık,Esertepedan Ankara içinde bir bölgeye taşıtık.Uygun bir fiyata ambalajlaması ve paketlemesini de yaparak çok güzel bir taşımacılık yaptılar gerçekten çok memnun olduk.Teşekkür ediyorum sizlere.

SERKAN BENLİ 12 TEMMUZ, 2015 - 21:15

Bizim dairemiz 10.katta idi taşınmamız biraz sıkıntılı olacagını düşündük ve sıkıntılı idik.Bu firma tanıştık ve bizi sorunsuz sıkıntısız taşıyacagını söylediler ve dedikleri gibi yaptılar herkerse tavsiye edebilirim.Çok çok saolun.

Yorum Yaz