Eryaman ilçesi genel görüntüsü

ERYAMAN'DA EVDEN EVE NAKLİYE VE TAŞIMA AŞAMALARI

Ev eşyası taşıma konusunda nakliye ve taşımacılığın gelişimi çok büyük önem taşıyor. Her geçen gün ev eşyalarının kalitesini korumak adına nakliye ve taşımacılık sektöründe önemli adımlar atılıyor. Eşyaların güven içerisinde yeni adreslerine ulaşması firmaların temel görevidir. Taşımacılık nakliye ve şehirlerarası nakliyat konusunda en uzman firma ile iletişime geçerek, hem uygun fiyatlı hem de kaliteli bir hizmet alabilirsiniz. Çalışmaları ile örnek gösterilen Çakırlar Nakliyat, sizin de bu bölgede ve çevresinde tercihiniz olmalıdır.

Taşımacılığın geliştiği yerlerden biri olan Eryaman, firmamızın kaliteli ve modern hizmet vermesini daha da mümkün hale getiriyor. Bu bölgede ikamet eden insanların kaliteli taşımacılık konusundaki beklentileri gerçekten çok önemli. Firma olarak biz bu beklentileri tamamen karşılayacak potansiyele sahibiz. Yaptığımız düzenli taşıma aşamaları ile abi dengeli hizmetlerle birlikte, görev başarımız bunu daha net bir şekilde ortaya koymaktadır.

ambalajlı eşyalar eryamanda yapılan taşımacılık

Evden Eve Nakliye Aşamaları

Keşif ve Ekspertiz Hizmeti Evden eve eşya taşımacılığında ilk hizmet keşif ve ekspertiz görevidir. Bu esnada elemanlarımız çalışma planını sorunsuz bir şekilde oluşturmaktadır. Uygun fiyatlandırma yine keşif ekibinin çalışmaları ile ortaya çıkmaktadır. Garantili taşımacılık hizmeti isteyen müşterilerimizin, ücretsiz expertiz hizmetinden de bu aşamada yararlandığını söyleyebiliriz.

Ambalaj ve Hazırlık Keşif görevinden sonra ekiplerimiz iş başına geçiyor ve ilk görev olan ambalaj hizmeti uygulanıyor. Hazırlık ve ambalaj için öncelikli olarak ahşap ve panel mobilya ürünlerinin de monte hale getirilmesi çok önemlidir. Uzman ekiplerimiz her konuda kaliteli bir hazırlık için iyi bir çalışma yapıyorlar.

Araca Eşya Taşıma Hizmeti Hazır hale gelmiş tüm eşyaları kısa yoldan araca ulaştırmak asıl görevimiz. Asansör sistemi ile bunu çok hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Elbette ki her zaman asansör sistemini kullanmıyoruz. Elle taşıma, bina yapısı mümkün olduğu zaman tercih ettiğimiz yöntemlerden biri.

İstif Hizmeti Eşyalar araca taşındığı andan itibaren burada bekleyen uzman ekibimiz veya elemanımız düzenli bir istif çalışması yapıyor. Eşyalar düzenli olarak yerleştiriliyor, hava şartlarından ve dış etkenlerden etkilenmeyen araç kasa yapıları, eşya istifi konusunda da önemli bir avantaj sağlıyor.

İstikamete Varış Hizmeti Gelişmiş navigasyon sistemi sayesinde yüklemesi tamamlanmış araçlarımız istikameti en kısa zamanda ulaşmaktadır. Üstün hizmet anlayışına sahip bir firmanın araçları ve şoförleri elbette ki özel olmalıdır. Firma olarak biz bu konuya çok fazla dikkat etmekteyiz.

Eşyaların Eve Taşınması Hizmeti Ev eşyalarının araçtan eve taşınması yine uzman bir çalışma gerektiriyor. Taşımacılık teknolojisini en iyi şekilde kullanan firmamız, elle ve asansörle eve taşıma iş hizmeti veriyor.

Teslimat Bu aşamaları dengeli ve düzenli olarak gerçekleştirip bütün eşyaları sapasağlam yeni adresinize teslim etmekteyiz. Hizmet konusunda Çakırlar Nakliyat garantisi size her zaman yardımcı olacak ve en iyi hizmet konusunda yol gösterecektir. Eşyalarını sağlam teslim almak isteyen müşterilerin bu isteği mutlaka yerine getirilmelidir.

Müşteri Memnuniyeti ve Uygun Taşımacılık Ücretleri

Nakliye sektöründe müşteriyi memnun etmek çok özenli ve kaliteli çalışma gerektiriyor. Hizmet kalitesi en üst düzeyde olacak aynı zamanda fiyatlar da müşterinin istediği koşullarda olacak. Ancak bu şekilde müşterilerin memnuniyetini kazanmak mümkün olabilir. Ev eşyası taşıma konusundaki başarılı çalışmalarımıza ek olarak uygun fiyat politikamız, müşteri memnuniyetini kazanmamızdaki en önemli etkenlerden biri. Yüksek teknoloji ve gelişmiş yöntemleri kullanıyoruz, bunu yaparken de cazip fiyatlarla müşterilerimizi memnun etmeye devam ediyoruz.

YORUMLAR (2)

VEDAT TUNA 12 HAZİRAN, 2015 - 19:09

Biz evimizibu firmaya taşıttık,Eryamandan Ankara içinde bir bölgeye taşıtık.Uygun bir fiyata ambalajlaması ve paketlemesini de yaparak çok güzel bir taşımacılık yaptılar gerçekten çok memnun olduk.Teşekkür ediyorum sizlere.

SERKAN BENLİ 12 TEMMUZ, 2015 - 21:15

Bizim dairemiz 10.katta idi taşınmamız biraz sıkıntılı olacagını düşündük ve sıkıntılı idik.Bu firma tanıştık ve bizi sorunsuz sıkıntısız taşıyacagını söylediler ve dedikleri gibi yaptılar herkerse tavsiye edebilirim.Çok çok saolun.

Yorum Yaz