Elvankent ilçesi genel görüntüsü

ELVANKENTTE TAŞIMACILIK

Ankara Etimesgut ilçesi ve bu bölgede bulunan Elvankent semti inşaat sektörünün hareketli olduğu bir bölge. Aynı şekilde emlakçılık sektöründe yine bu bölgede olağanüstü bir yoğunluk yaşıyor. Gerek bu bölgeye taşınan insanlar gerekse de bu bölgeden başka bir yere taşınacak insanlar için bu semtte olağanüstü nakliye hizmeti sunulmaktadır. Firmamız bu konuda üst düzey göreve taliptir. Ankara Elvankent pek çok yönden hızlı gelişim adresi olarak dikkat çekmektedir. Yine pek çok farklı sektörle birlikte nakliyat sektörünün bu bölgede oldukça hareketli bir yapı sergilediğini görüyoruz.

Firmamız Ankara’nın pek çok yerinde kaliteli hizmet sunumuna devam ediyor. Müşterilerimizin pek çok farklı talebini değerlendiriyor ve sonuca bağlıyoruz. Ofis ve büro taşımacılığı gibi hizmetlerin yanı sıra ev eşyası taşımacılığı konusunda çok tecrübeli bir firmayız. Ev eşyalarının düzenli bir şekilde taşınması için ekibimizi sürekli eğitimlerle destekliyoruz. Gerek teknoloji alt yapısı gerekse de firmanın gelişimine yönelik yatırımlarımız sayesinde, ileri hedefler koymuş veya sürekli hedefine ulaşan bir firmayız.

Ev Eşyası Nakliye Taşıma Aşamaları

Ev eşyası taşımacılığı büyük bir hassasiyet ve özen gerektiriyor. Burada kullanılan araçlar ve tekniklerin yanı sıra elemanların bilgi becerisi de çok büyük önem taşıyor. Ev eşyalarının güvenli ve sorunsuz taşımacılıktan yararlanması için, firma olarak çok önemli bir altyapıya sahip olduğumuzu söyleyelim. Planlı ve düzenli aşamalar bazen değişkenlik gösterebiliyor, duruma göre değerlendirmeler yapılabiliyor. Biz yine de size standart aşama uygulamalarımız den bahsedelim;

  • Keşif kontrol değerlendirme aşaması
  • Ambalaj hazırlık ve mobilya de monte aşaması
  • Evden eşya taşıma aşaması
  • Düzenli ve üst düzey istif hizmeti
  • Ulaşımda navigasyon sistemi ile istikamete varış aşaması
  • Eve eşya taşıma aşaması bakarız teslimat ve görev sonlandırma aşaması

Genellikle düzenli ve dengeli aşamalar birbirine yakın sonuçlar ortaya koyarken, bazen duruma göre değerlendirme fark ortaya çıkabilmektedir. Oluşturduğumuz plana sadık kalmak sebebiyle her zaman başarılı oluyor ve müşterilerimizi memnun ediyoruz.

ambalajlı eşyalar elvankentda yapılan taşımacılık

Uygun Fiyatlı Nakliye Hizmeti

Şehir içi ve şehirlerarası hizmet konusunda kendine güvenen bir firmayız, çalışmalarımız bu konuda farkımızı ortaya koyuyor. Değerlendirme noktasında müşterilerimizi odak noktasına koyduk, bu şekilde fiyatlandırma yapıyoruz. Her seferinde sizin bütçenizi düşündüğümüz için, eşyalarınızın güvenli ve uygun koşullarda taşınması mümkün olmaktadır. İşine son derece profesyonel yaklaşan ekiplere sahip olduk, bu ekipler sizin en büyük yardımcınız olmaya devam ediyor. Genellikle aynı gün içerisinde görev sonlandırma gerçekleştirip uygun fiyatlarla birlikte eşyalarınızı yeni adresine ulaştırıyoruz. Güven ve başarı konusunda firma olarak önemli bir seviyeye gelmiş durumdayız. Bunca zaman üstlendiğimiz görevlerde hep başarı elde ederek gelişim sürdürüyoruz. Bizi tercih etmeniz için çok fazla sebep bulunuyor.

Nakliye sektöründe hizmet veren önemli firmalardan biri haline geldik. Her zaman tedbirli ve düzenli çalışma anlayışına sahip olduğumuz için, müşterilerle iletişim biz gerçekten en iyi şartlarda gerçekleşiyor. Araçlara yatırım yapmaktan çekinmeyen bununla beraber teknolojiyi destekleyen bir firmayız. Taşımacılık endüstrisini geliştiren çok önemli şirketler olmakla beraber, bizim de bu şirketler içerisinde önemli bir yere sahip olduğumuzu söyleyebiliriz. Değişik şekilde taşıma ve nakliye hizmetleri konusunda, son derece donanımlı ve kapsamlı hizmetlerimiz size yardımcı olacaktır. Kolayca iletişime geçerek bizim firmamızdan yardım alabilir, mesafeleri kısaltıp sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Nakliye sektöründe bulunduğumuz ilk günden beri sürekli kendimizi geliştiriyor ve size daha iyi hizmet vermenin hesaplarını yapıyoruz. Bizimle iletişime geçmek kaliteli hizmet için doğru bir karar olacaktır.

YORUMLAR (2)

VEDAT TUNA 12 HAZİRAN, 2015 - 19:09

Biz evimizibu firmaya taşıttık,Elvankentdan Ankara içinde bir bölgeye taşıtık.Uygun bir fiyata ambalajlaması ve paketlemesini de yaparak çok güzel bir taşımacılık yaptılar gerçekten çok memnun olduk.Teşekkür ediyorum sizlere.

SERKAN BENLİ 12 TEMMUZ, 2015 - 21:15

Bizim dairemiz 10.katta idi taşınmamız biraz sıkıntılı olacagını düşündük ve sıkıntılı idik.Bu firma tanıştık ve bizi sorunsuz sıkıntısız taşıyacagını söylediler ve dedikleri gibi yaptılar herkerse tavsiye edebilirim.Çok çok saolun.

Yorum Yaz