Elmadağ ilçesi genel görüntüsü

ELMADAĞ EVDEN EVE NAKLİYE VE TAŞINMA

Nakliye eve taşımacılık sektörünün gelişimi herkes tarafından net bir şekilde görülmektedir. Kendi sistemini geliştiren teknolojisini ilerleten firmalar günden güne daha fazla müşteri ile karşılaşmaya devam ediyor. Eğer siz de güvenilir ve kaliteli bir firma ile iletişime geçip eşyalarınızı emanet etmek istiyorsanız, Firmamız sadece aramanızı bekliyor olacak.

Elmadağ, taşımacılık ve nakliye hizmetlerinin gelişen adresi. Elmadağ ilçesinde nakliye hizmetleri nasıl ki hızlanıyor, firma olarak bizim de bu gelişmede önemli derecede katkımız var. Bu bölgede olup da kaliteli bir nakliye firması arıyorsanız, doğru adrese gelmişsiniz demektir. İletişim kurarak en uygun şartlarda ve en cazip koşullarda taşınmak için fırsat bulabilirsiniz. Ev eşyalarına gereken hassasiyeti gösteren Çakırlar Nakliyat, düzenli dengeli ve planlı aşamaları ile birlikte gerçekten mükemmel bir hizmet ortaya koymaktadır.

Çakırlar Nakliyat Dengeli ve Düzenli Taşıma Aşamaları

1- Keşif Hizmeti Uzman ekibimizin keşif ve ekspertiz konusundaki çalışmaları size güven verecek. Hem eşyaların durumunu görmek hem de fiyatlandırma yapmak bu aşamada daha mümkün olmaktadır. Aynı şekilde düzenli bir plan oluşturmak, yine bu aşamanın önemli sonuçlarından biridir.

2- Ambalaj Montaj İşlemi Eşyaların hazır hale gelmesi için belli aşamalardan geçmesi gerekiyor. Ahşap mobilya, panel mobilya ve dolaplarının de monte hale getirilmesi önemli bir hizmet. Daha sonra bütün eşyaların ambalaj ile mukavemetinin artırılması yine önemli bir hizmet. Bu aşamada tüm bu hazırlıkları yapıyoruz ve eşyaları taşınmaya hazır hale getiriyoruz.

3- Evden Araca Eşya Taşıma Eşyaların araca eksiksiz ve sorunsuz taşınması için en gelişmiş teknolojileri kullanmaktayız. Hiç kuşku yok ki taşımacılıkta gelişmiş teknoloji dediğimiz zaman aklımıza gelen ilk olarak asansör sistemidir. Apartmanlarda bu sistem kendini kanıtlamış veya işleri kolaylaştıran bir sistem olarak görülmüştür. Firmamız asansör sistemini kullanmakla beraber, el ile taşıma konusunda da oldukça uzman ekiplerle sahip.

ambalajlı eşyalar elmadagta da yapılan taşımacılık

4- Düzenli İstif Araçlara düzenli bir istif yapmak için iyi bir performans sergilediğimizi söyleyelim. Ekiplerimizin istif konusundaki başarısı, aynı zamanda araçlarımızın modifiye yapısıyla da bağlantılı. Modifiye ettiğimiz araç kasaları yalıtımı en üst düzeyde ve eşyalarını koruyacak potansiyele sahip. Bu da bize istif konusunda çok önemli avantajlar sağlıyor.

5- Sorunsuz Ulaşım İstikamet belirli olduğu için yüklenmiş araçlar hiç zaman kaybetmeden adresine doğru yol almaktadır. navigasyon sistemi ve gerekli olduğu hallerde şoförlerimizin tecrübesi eşyalarının adresi doğru yoldan ve kısa zamanda ulaşmasına katkı sağlamaktadır.

6- Araçtan Eşyaların Eve Taşınması İşlemi Araç ulaşımı gerçekleştirdikten sonra eşyaları kısa zamanda eve ulaştırmaktayız. Taşımacılık hizmeti konusunda teknolojisini en iyi şekilde gösteren Çakırlar Nakliyat, yine asansör sistemini kullanıyor veya elle eşyaları adresinize ulaştırıyor.

7- Eksiksiz Teslimatın Hizmet Kalitesi Bütün eşyaları nasıl aldıysan aynı şekilde teslim ederiz, sorun yaşamayız. Müşterilerimiz ise bu konudaki hizmetimizden her zaman memnuniyet duyar. Eğer nakliye taşıma konusunda en iyi firma arıyorsanız, eşyalarınızı sapasağlam ve eksiksiz teslim edecek olan Çakırlar Nakliyat aradığınız en doğru adrestir.

Uygun Fiyat Politikamız ve Müşteri Memnuniyeti

Son derece kaliteli ve modern çalışma konusunda iddialı olduğumuzu size anlattık. Böylesine önemli bir çalışmaya uygun fiyatlarla almak yine avantaj, yine ayrıcalık. Teknolojimizi her yerde yansıttığımız gibi, uygun fiyat politikamız da beraber müşteri memnuniyetini çok kolay sağlıyoruz. Bize ulaşın iletişime geçin ve eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınsın. Gerek internet gerekse de telefon aracılığı ile nakliyat işleriniz için bizimle mutlaka iletişim kurun.

YORUMLAR (2)

VEDAT TUNA 12 HAZİRAN, 2015 - 19:09

Biz evimizibu firmaya taşıttık,Elmadağdan Ankara içinde bir bölgeye taşıtık.Uygun bir fiyata ambalajlaması ve paketlemesini de yaparak çok güzel bir taşımacılık yaptılar gerçekten çok memnun olduk.Teşekkür ediyorum sizlere.

SERKAN BENLİ 12 TEMMUZ, 2015 - 21:15

Bizim dairemiz 10.katta idi taşınmamız biraz sıkıntılı olacagını düşündük ve sıkıntılı idik.Bu firma tanıştık ve bizi sorunsuz sıkıntısız taşıyacagını söylediler ve dedikleri gibi yaptılar herkerse tavsiye edebilirim.Çok çok saolun.

Yorum Yaz