Dışkapı ilçesi genel görüntüsü

DIŞKAPI SEMTİNDE NAKLİYE VE TAŞIMACILIK

Dışkapı Ankara’nın merkez semtlerinden biridir. Özellikle eğitim ve araştırma hastanesi çok kapsamlı hizmet veren bu olağanüstü semt, çok fazla insanım bu bölgeye gelip gitmesine neden olmaktadır. Ankara’nın merkez ilçesi Altındağ, tüm sevdikleriyle birlikte önemli bir gelişimin adresi konumunda.

Bu bölgenin yoğun ve hareketli bir semt olması, nakliye ve taşımacılık konusunda da insanların yoğun ihtiyacını gündeme taşımaktadır. Ev eşyasını düzenli şekilde taşıtmak isteyen herkes, güvenilir ve kaliteli bir firma ile iletişime geçmek için arayış içerisinde olmaktadır. Bu bölgede verdiğimiz hizmetler ile birlikte, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan bir firma olarak size yardımcı olmaya hazırız.

Nakliye Konusundaki Hizmetlerimiz

Nakliye ve taşımacılık için gerekli altyapıya sahip bir firmayız. Çok kapsamlı hizmetlerimiz içerisinde bulunan tüm görevler her zaman başarıyla yerine getirilmektedir. Siz değerli müşterilerimizin nakliye ve taşımacılık konusundaki tüm ihtiyaçlarını karşılamaya gayret gösteriyoruz. Eğer bu verdiğimiz hizmetleri sıralayacak olursak.

 • Evden eve eşya taşıma
 • Parça eşya taşıma
 • Şehirlerarası nakliye
 • Ofis ve büro taşımacılığı
 • Fabrika taşımacılığı
 • Her türlü işyeri taşımacılığı
 • Kargo taşımacılığı

Gördüğünüz gibi çok kapsamlı bir hizmet sunan ve her zaman müşteri memnuniyetini tedarik edecek seçenekleri ayağınıza getiren bir firmayız. Ev ve işyeri taşımacılığı konusunda verdiğimiz hizmetler, nakliye sektöründe her türlü ihtiyacı karşılayacak alternatifleri oluşturmaktadır.

ambalajlı eşyalar dışkapı yapılan taşımacılık

Evden Eve Eşya Taşımacılığı

Ev eşyası taşımacılığı gerçekten bir sanat gibi düşünülmelidir. Müşteri konumundaki herkes bu konuda elit ve kaliteli bir hizmet almak ister. Tecrübe ve performansının yanı sıra ekipman kalitesi, firmamızı ev eşyası taşımacılığında bir adım öne taşıyor. Bizi tercih ettiğiniz sürece memnuniyetiniz en üst seviyede garanti olacaktır. Geniş bir araç filosu oluştururken çok hatırı sayılır yatırımlar yapmış durumdayız. Eşyaların kalitesi ve müşteri hassasiyetleri bizim için her zaman çok büyük önem taşımaktadır. Ev eşyasını taşıma aşamaları ise şu şekilde gerçekleşmektedir;

 • Keşif ekibinin fiyatlandırma ve ekspertiz hizmeti
 • Hazırlık ekibinin de montaj ve ambalaj hizmeti
 • Taşıma ekibinin eşyaları araca ulaştırma hizmeti
 • İstif uzmanının eşyaları yerleştirme hizmeti
 • Uzman şoförün istikamete ulaşıma hizmeti
 • Taşıma ekibinin eşyaları eve ulaştırma hizmeti
 • Şirketin eksiksiz teslimat hizmeti

Her zaman ekiplerimiz ön plana çıkarken sıralı olarak verdiğimiz aşamalı hizmetler yine ön plandaki yerini almaktadır. En güvenli ve sorunsuz taşımacılıktan örnekler vererek kendi çıtasını yükselten firmamız, aşamaları sıralı bir şekilde gerçekleştiriyor, memnuniyetinizi bu şekilde kazanıyor. Her aşama üzerinde çok çalıştık ve her seferinde bu konuya gereken özeni gösteriyoruz.

Evden Eve Nakliye Hassas Bir Hizmet

Ev eşyalarının geçen zaman içerisinde sizin adınıza çok daha değerli olduğunu biliyoruz. Hem maddi hem de manevi değeri düşünülen tüm eşyaların yeni adresinize kısa yoldan ve sorunsuz ulaşması buradaki temel görevidir. Ahşap panel mobilya ürünleri de monte hale getirilip düzenli bir şekilde ambalaj hizmetinden geçirilmektedir. Aslında bütün eşyaların gerekli kaliteli hizmeti alması için çok yoğun bir mesai harcamaya devam etmekteyiz. Ankara ve civarında nakliye hizmetini, en kapsamlı şekilde ortaya koyan firmayız. Üstlendiğimiz taşımacılık görevini her zaman başarıyla yerine getirdik ve müşterilerimiz için belli bir yere sahip olduk. Nakliye taşımacılık ve sıraladığımız farklı hizmetleri konusunda bizi arayıp yardım alabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek için interneti ve telefonu kullanabilirsiniz. Bu şekilde hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilir, kaliteli bir hizmetin altyapısını oluşturabilirsiniz.

YORUMLAR (2)

VEDAT TUNA 12 HAZİRAN, 2015 - 19:09

Biz evimizibu firmaya taşıttık,Dışkapıdan Ankara içinde bir bölgeye taşıtık.Uygun bir fiyata ambalajlaması ve paketlemesini de yaparak çok güzel bir taşımacılık yaptılar gerçekten çok memnun olduk.Teşekkür ediyorum sizlere.

SERKAN BENLİ 12 TEMMUZ, 2015 - 21:15

Bizim dairemiz 10.katta idi taşınmamız biraz sıkıntılı olacagını düşündük ve sıkıntılı idik.Bu firma tanıştık ve bizi sorunsuz sıkıntısız taşıyacagını söylediler ve dedikleri gibi yaptılar herkerse tavsiye edebilirim.Çok çok saolun.

Yorum Yaz