Dikmen ilçesi genel görüntüsü

DİKMEN'DE EVDEN EVE NAKLİYAT VE AŞAMALARI

Çankaya ilçesi Ankara için gelişimin neredeyse sembolü gibidir. Bu güzel ilçede bulunan çok sayıda semt, buradaki gelişinden nasibini üst düzeyde almaktadır. Genellikle bürokrasinin hareketli olduğu semtlerden biri olan Dikmen, nakliye sektörünün de çok yoğun çalışmalar yaptığı yerleşim birimlerinden biridir.

Ankara gibi her yönüyle gelişen büyük bir şehirde, insanların taşınmak için kaliteli nakliye şirketlerine ihtiyacı vardır. Özellikle tayini çıkan memurlar ve bölgede ikametgâh değiştiren insanlar için ev eşyasını profesyonel şekilde taşıyacak şirketleri çok önemli.

Son yıllardaki çıkış yakalayan performansımız ile burada nakliye teknolojisini geliştiren bir firma haline gelmiş durumdayız. Bu zamana kadar hep kaliteli hizmet verdik, müşterilerimiz ise aldıkları bu kaliteli hizmetten memnuniyeti dile getiriyorlar. Ev eşyası taşımacılığı onun ne kadar profesyonel ve özel bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Performans yükselten çalışmalarımız ve müşteri memnuniyeti için ortaya koyduğumuz mücadele sayesinde, sizin de her zaman hizmetinizdeyiz.

Ev eşyası taşıma, ofis ve büro taşımacılığı, parça eşya taşıma ve işyeri taşımacılığı konusunda çok gelişmiş hizmetlerimiz var. Hem araçlarımız gelişmiş durumda hem de elemanlarımız bu gelişime ayak uydurmuş durumdadır. Yüksek bir teknolojiye sahip konuma geldiğimiz gibi, büyük yatırımlarla birlikte nakliye sektöründe fark yaratan bir firmayız.

ambalajlı eşyalar dikmenda yapılan taşımacılık

Nakliye Teknolojimiz Üst Düzeydedir

Son derece donanımlı bir firma olarak ev eşyalarına en iyi şekilde taşıyacak kapasitemiz var. Apartmanlarda kullandığımız gelişmiş asansör sistemi sayesinde, eşyaları koruyoruz ve adresine doğru bir şekilde ulaştırıyoruz. Taşımacılık endüstrisi özellikle kamyon, tır ve araçlarla dikkat çekmektedir.

Firma olarak geniş bir araç filosuna sahip olmamız, bizi müşteriler nezdinde gerçekten ayrıcalıklı bir yere getirmiş durumdadır. En iyi yatırımlarımızı gerçekleştirip müşteriler için en iyisini sunmak bizim prensiplerimiz içerisinde yer alıyor. Böylesine gelişmiş bir altyapı ve kendini geliştirmiş ekipler sayesinde, taşımacılık teknolojisini daha da ileri taşıyan bir firma haline gelmiş durumdayız.

Ev Eşyası Düzenli Aşamalarla Taşınmalıdır

Ev eşyası taşımacılığı tam bir profesyonel çalışma gerektiriyor. Ne yaptığı konusunda bilgili olan uzman ekipler, en donanımlı teknoloji ile desteklenmiş durumdadır. Ev eşyalarınızı bu anlayışla birlikte güvenli bir şekilde taşımaya gayret göstermekteyiz. Her zaman plan ve proje konusunda dikkatli çalışıp, siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak için yoğun mesai harcamaktayız. Kısaca bu düzenli aşamaları sizin için sıralayacak olursak;

  • Fiyatlandırma ve plan oluşturma için, keşif, garanti ve taşımacılık için ekspertiz görevi
  • Eşyaların de monte hale getirilmesi ambalaj ve hazırlık görevi
  • Asansör sistemi ve gelişmiş araçları kullanarak taşımacılık hizmeti görevi
  • Uzman ekiplerin katkısıyla eksiksiz teslimat hizmeti

Düzenli aşamaları konusunda her zaman belli bir sırayı takip etmekteyiz. Ev eşyalarının bilinçli bir şekilde taşınmasının önemini çok iyi bilen firmayız. Müşterilerimizin bizi tercih etmek için gerçekten çok fazla sebebi olduğunu söyleyebiliriz.

Garantili Ve Memnuniyet Düzeyi Yüksek Hizmet

Uygun fiyatlarla karşınıza çıktığımız gibi, memnuniyet sağlama noktasında çok profesyonel adımlar atmış durumdayız. Taşımacılık teknolojisi ve uygun fiyat anlayışı ile birlikte, garantili teslimat bizi ayrıcalıklı hale getiriyor. Firmamızın üst düzey performans katkısı ile birlikte, uygun fiyat politikası da sizin için gerçekten memnuniyet verici olacaktır.

Gerektiğinde asansör sistemi gerektiğinde de garantili taşımacılık hizmeti veren firmamız, sizin için hizmet performansını yükseltmeye devam etmektedir. Doğru hizmet adresi olan nakliye firmamız ile hemen iletişime geçin. İnternet ya da telefonla bize ulaşabilir, en iyi hizmeti bizden alabilirsiniz.

YORUMLAR (2)

VEDAT TUNA 12 HAZİRAN, 2015 - 19:09

Biz evimizibu firmaya taşıttık,Dikmendan Ankara içinde bir bölgeye taşıtık.Uygun bir fiyata ambalajlaması ve paketlemesini de yaparak çok güzel bir taşımacılık yaptılar gerçekten çok memnun olduk.Teşekkür ediyorum sizlere.

SERKAN BENLİ 12 TEMMUZ, 2015 - 21:15

Bizim dairemiz 10.katta idi taşınmamız biraz sıkıntılı olacagını düşündük ve sıkıntılı idik.Bu firma tanıştık ve bizi sorunsuz sıkıntısız taşıyacagını söylediler ve dedikleri gibi yaptılar herkerse tavsiye edebilirim.Çok çok saolun.

Yorum Yaz