Demetevler ilçesi genel görüntüsü

DEMETEVLERDE NAKLYAT VE DETAYLARI

Ankara’nın Yenimahalle ilçesi gelişim için müsait bir yapıya sahiptir. Burası Ankara’nın gerçek kimliğini ve kültürünü ortaya koyarken, demeteler ayrıca parantez açılması gereken bir semttir. Bu bölgede yaşayan ve nakliye hizmetlerinden faydalanan insanların memnuniyetinden bahsetmek gerek.

Firmamız bu bölgede çok kapsamlı hizmetleri sunduğu gibi, şehir içi ve şehirlerarası nakliyat konusunda size yardıma hazır bekliyor. Kargo taşımacılığı eve parça eşya taşımacılığı gibi hizmetlerimizin yanı sıra, ev eşyası taşımacılığında gerçekten çok ilerlemiş durumdayız.

ambalajlı eşyalar demetevlerda yapılan taşımacılık

Evden Eve Nakliye Aşamaları

Bu aşamalar çok dikkatlice oluşturulmuş ve gözden geçirilmiştir. Eşya kalitesini bu şekilde korumak daha da kolaylaşmaktadır güvenilir ekibimiz ve kaliteli ekipman ayrıcalığı sayesinde, ev eşyalarınızı aşamalı bir şekilde taşımaya devam ediyoruz. Bu aşamalar ise şu şekilde sıralanmaktadır;

  • Keşif, ücretsiz expertiz hizmeti
  • Ambalaj hazırlık ve mobilyaların de monte hizmeti
  • Eşyaların taşınması ve aracı ulaştırılması hizmet
  • Eşyaların düzenli olarak istiflenmesi
  • Hazır olan araçların istikamete varışı
  • Eşyaların yeni eve ulaştırılması
  • Görev sonlandırma ve başarılı bir teslimat
  • Görev ve hizmet başarısı burada ön plana çıkıyor ve elemanlarımız her zaman başarılı bir performans ortaya koyuyor.

Taşımacılık Teknolojisine Yatırım Yaptık

Asansör sistemi ve kaliteli araçlara yatırım yaparak gelişimimizi sürdürmüş durumdayız. Keşif ekibimizin değerlendirme ve fiyatlandırma süreci hep olumlu bir sonuç ortaya koymuştur. Asansör sistemine yatırım yaptık ve gelişmiş araçlarımız yatırımımızın bir göstergesi. En kaliteli ve kısa zamanda tamamlanacak bir hizmet için bizimle mutlaka iletişim içerisinde olmazsınız. Telefonla bize ulaşabilir, internet yardımıyla hizmetlerimizi öğrenebilirsiniz. Kuracağınız iletişim uygun fiyatlı taşıma için gerçekten iyi bir altyapı oluşturacaktır. Nakliye sektöründe yüksek kapasitenin adresi, size her zaman yardıma hazırdır.

YORUMLAR (2)

VEDAT TUNA 12 HAZİRAN, 2015 - 19:09

Biz evimizibu firmaya taşıttık,Demetevlerdan Ankara içinde bir bölgeye taşıtık.Uygun bir fiyata ambalajlaması ve paketlemesini de yaparak çok güzel bir taşımacılık yaptılar gerçekten çok memnun olduk.Teşekkür ediyorum sizlere.

SERKAN BENLİ 12 TEMMUZ, 2015 - 21:15

Bizim dairemiz 10.katta idi taşınmamız biraz sıkıntılı olacagını düşündük ve sıkıntılı idik.Bu firma tanıştık ve bizi sorunsuz sıkıntısız taşıyacagını söylediler ve dedikleri gibi yaptılar herkerse tavsiye edebilirim.Çok çok saolun.

Yorum Yaz