Çubuk ilçesi genel görüntüsü

ÇUBUK'TA EVDEN EVE TAŞINMA VE NAKLİYECİLİK

Gelişmiş nakliye teknolojisi müşterilerin çok dikkat ettiği konular arasında yer almaya başladı. Ev eşyaları gibi hassas eşyaların taşınmasında uzmanlık ve iş bilgisi çok büyük önem taşıyor. Biz firma olarak son derece deneyimli ekiplere sahip olduğumuz gibi, ekipman kalitemizi de en iyi şekilde kullanıyoruz. Profesyonel ekiplerimiz, tecrübe ve deneyimlerini bütün çalışmalara yansıtıyorlar. Bizden hizmet talep ettiğiniz andan itibaren ev eşyalarınızın daha garantili bir sistemle ve kaliteli bir anlayışla taşınacağı ondan emin olmalısınız.

Çubuk ilçesinin hizmet konusunda nakliye sektörüne çok fazla ihtiyacı var. Bu bölgede taşınmalar çok fazla ve özellikle de inşaat sektörü hareketli. Yeni evine gitmek isteyen ve taşınmak isteyen insanlar için bu bölgede olağanüstü kaliteli nakliye hizmeti sunmaktayız. Böylesine gelişmiş bir yerde ve büyük bir yerleşim biriminde, en iyi nakliye hizmetini alacağınız firma sizi bekliyor. Düzenli planlı ve programlı çalışma anlayışının adresi olarak gösterilen Çakırlar Nakliyat, yüksek hizmet potansiyeli ve performansıyla siz değerli müşterilerini bekliyor.

Müşteri memnuniyetini kazanabilmek için insanların size güven duyması önemli. Bu güveni sağlamak ise yine kaliteli çalışmalardan geçiyor. Uzman taşıma ekibi her aşamasını çok iyi bildiği taşıma anlayışında eşyaları koruyor ve güvenli bir ortam oluşturuyor. Böylelikle eşyaların sapasağlam adresini ulaşacağından emin olan insanların, bu sektöre olan güveni günden güne daha da çok artmaktadır.

Deneyimli ekipler kadar ekipman kalitesi de çok büyük önem taşıyor. Taşımacılık teknolojisini şekilde dışa yansıtan uygulamalar, yöntemler ve araçlar, eşyaların düzenli ve kaliteli bir taşınma hizmetinden yararlanması mümkün hale getirmektedir. Eğer siz de eşyalarınıza hak ettiği değer veriyorsanız, ekip ekipman kalitesine önem veren Çakırlar Nakliyat size de yardımcı olacaktır.

ambalajlı eşyalar cubukta da yapılan taşımacılık

Yılların verdiği deneyim ve tecrübe kaliteli hizmet şeklinde karşımıza çıkmaktadır. Özellikle ev eşyası taşımak için oluşturduğumuz kaliteli ve düzenli ekipler, işini biliyorlar ve çalışma anlayışını en iyi şekilde yansıtıyorlar. Taşımacılıkta teknolojiyi kullanmaktan asla çekinmeyen firmamız, ekiplerine yaptığı yatırımların karşılığını alıyor. İnsanların çalışma ekiplerine duyduğu güven eşya kalitesinin korunması açısından da çok büyük önem taşımaktadır.

  •  Keşif ekibimiz bu ilk aşamada ekspertiz hizmeti verip çalışma planı oluşturmaktadır. Aynı şekilde ücretlendirme ve düzenli çalışma anlayışı keşif esnasında başlamaktadır.
  •  Montaj ekibimiz aynı zamanda ambalaj konusunda da çok başarılı. Eşyaların hazır hale gelmesi için, de monte çalışması ve ambalaj konusunda iyi bir hizmet ortaya koyuyoruz.
  •  Eşyaların evden aracı asansörle ve elle taşındığını söyleyebiliriz. Merdiven boşlukları müsait olduğu zaman uzman ekiplerimiz buraları kullanarak eşyaları aracı ulaştırıyor.
  •  Düzenli istif elemanlarımızın bilgi ve becerisini gösteriyor. Araçlarımızın ise istif konusunda en büyük yardımcımız olduğunu söyleyebiliriz.
  •  Yüklemesi hazır hale gelen araçlar, şoförlerimizin de katkısıyla beraber doğru adrese kısa yoldan ulaşmaktadır.
  •  Araçların evinize ulaşmasıyla eşyaları yine aynı ekip güvenli bir şekilde evinize taşıyor. Gerekli hallerde asansör sistemi yine kullanılıyor.
  •  Eksiksiz teslimat hizmeti konusunda çok hassas davranmaktayız. Aldığımız gibi sapasağlam teslim ettiğimiz bütün eşya kalitesi, bizim hizmet kalitemiz olarak da kendini göstermektedir.

Tertip düzen ve kaliteli hizmet anlayışıyla çıktığımız yolda, Çakırlar Nakliyat hizmetini herkese ulaştırmaya devam ediyoruz. Evden eve nakliye ve taşımacılık konusunda ki dengeli aşamalar her zaman dikkat ettiğimiz konuların başında geliyor. Uygun ücretli taşıma anlayışı müşteri memnuniyetini yaptığımız vurgu bizi burada ayırıyor. Siz de kaliteli hizmet için bizimle mutlaka iletişime geçmeyi deneyin.

YORUMLAR (2)

VEDAT TUNA 12 HAZİRAN, 2015 - 19:09

Biz evimizibu firmaya taşıttık,Çubukdan Ankara içinde bir bölgeye taşıtık.Uygun bir fiyata ambalajlaması ve paketlemesini de yaparak çok güzel bir taşımacılık yaptılar gerçekten çok memnun olduk.Teşekkür ediyorum sizlere.

SERKAN BENLİ 12 TEMMUZ, 2015 - 21:15

Bizim dairemiz 10.katta idi taşınmamız biraz sıkıntılı olacagını düşündük ve sıkıntılı idik.Bu firma tanıştık ve bizi sorunsuz sıkıntısız taşıyacagını söylediler ve dedikleri gibi yaptılar herkerse tavsiye edebilirim.Çok çok saolun.

Yorum Yaz