Cebeci ilçesi genel görüntüsü

ANKARA CEBECİ EVDEN EVE NAKLİYE

Ankara’da uzun zamandan beri nakliye eve taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Ankara’nın pek çok ilçesinde ve semtlerinde bu konuda çalışmalarımız oldu. Çankaya ilçesine bağlı cebeci semtinde, hizmetlerimizden memnun kalan çok sayıda müşterimiz var. Bu bölgede ikamet edip taşınmak isteyen insanların bizi tercih etmesi kendileri açısından büyük bir fırsattır. Nakliye sektöründe çok hızlı gelişen ve teknolojisi ile göz kamaştıran firma olarak yanınızdayız.

Evden eve nakliye hizmeti veriyoruz bununla beraber şehir içi nakliye ve şehirlerarası nakliyat konusunda olağanüstü imkânları ayağınıza kadar getiriyoruz. Ofis ve büro taşımacılığı konusunda da oldukça tecrübeyle olduğumuzu söyleyebiliriz. Eşyalarınız bir araç olmasa bile parça eşya taşımacılığı konusundaki hizmet performansımız, bizi tercih etmeniz için gerçekten yeterli olacaktır. Güvenli taşımacılıktan örnekler veren firmamız, eşyalarınızı isterseniz garantili bir sistemle taşımaktadır. Hasarsız ve sorunsuz taşımacılıktan örnekler veriyoruz, teknolojimiz ve altyapımız gerçekten bu konuda oldukça yeterlidir.

Taşımacılıkta Fiyatlandırma Hizmeti

Düzenli aşamaları konusunu hiçbir zaman ikinci plana atmadık. Müşteri memnuniyetini sağlamak için uygun fiyatlar üzerinde yoğun mesai harcıyoruz. Keşif konusunda uzman ekip fiyatlandırma noktasında da her zaman sizin memnun olacağınız rakamları ortaya koyuyor.

ambalajlı eşyalar cebecida yapılan taşımacılık

Böylesine kapsamlı ve gelişmiş bir hizmeti uygun fiyatlarda almak, sizin için gerçekten iyi bir fırsat olabilir. Hizmet kalitesi konusunda iddialı olan farklı firmalar da var. Biz burada kaliteli hizmet ile uygun fiyatları yan yana getirmiş bir firmayız. Nakliye ve taşımacılık konusunda, hem kaliteli hem de en uygun fiyat koşullarına sahip bir hizmet vaat ediyoruz.

Eşya Taşımacılığı Aşamaları

 • Evden eve nakliye hizmetinde, keşif ekibinin çalışmaları çok büyük önem taşımaktadır. Fiyatlandırma bu ekibin görev olmakla birlikte diğer aşamalar da burada çok büyük önem taşımaktadır. Sizin için bu aşamaları düzenli olarak sıraladığımızda, karşımıza çıkan sonuç şöyledir;
  •  Keşif
  •  Expertiz
  •  Fiyatlandırma
  •  De monte
  •  Ambalaj
  •  Hazırlık
  •  Eşyaları araca taşıma
  •  Eşyaları araca yerleştirme
  •  Aracın istikamete ulaşımı
  •  Eşyaları eve taşıma
  •  Görev sonlandırma

Gördüğünüz üzere bütün bu aşamaları dikkatlice gözden geçirerek, her zaman eksiksiz bir teslimat hizmeti sunmaktayız. Tamamen profesyonel bir anlayışa sahip olan ekip ve ekipman kalitemiz, düzenli taşıma aşamalarının eksiksiz şekilde gerçekleşmesine katkı sağlıyor.

Keşif Ekibinin Dikkat Ettiği Hususlar

Bulunduğunuz kat ve daire numarası ekibimiz tarafından kontrol edilmektedir. Özellikle eşya taşımaya müsait olup olmadığı gözden geçirilen bina, ekiplerin daha bilinçli çalışması için dikkatlice incelenmektedir. Binada asansörün olup olmaması yine çok önemli bir konudur. Kapıların geniş olup olmaması veya daireler arasındaki boşlukların yeterli olup olmadığı bu esnada gözden geçirilmektedir. Eşya yoğunluğu yine uzman ekipler tarafından kontrol edilirken, hem iş planlaması hem de işin fiyatlandırılması bu aşamada başarılı bir şekilde görev olarak uygulamaya konmaktadır. Eğer bu esnada siz hazırlık yapmışsanız ve eşyaları ambalajlı hale getirmişseniz, fiyatlandırma esnasında bu durumlar elbette ki değerlendirilecek ve fiyatlandırmaya etki edecektir.

Cebeci Nakliyat Firmaları

Ankara cebeci semtinde hizmet veren nakliye firmaları önemli bir rekabet içerisinde. Ev eşyası taşımacılığında uzman olan firmamız, bu rekabette gerçekten önemli bir yere sahip. Nakliyat ve taşımacılık hizmetleri konusunda müşterilerin memnuniyet duyacağı hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. Cebeci semtinde evden eve nakliye hizmeti konusunda çok yoğun mesaimiz var ve müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli. Böylesine deneyimli ve bilgili bir firmadan hizmet almak istiyorsanız, bize hemen ulaşabilirsiniz. Hiçbir şekilde mağdur edilmeyeceğinizden ve kaliteli bir hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz.

YORUMLAR (2)

VEDAT TUNA 12 HAZİRAN, 2015 - 19:09

Biz evimizibu firmaya taşıttık,Cebecidan Ankara içinde bir bölgeye taşıtık.Uygun bir fiyata ambalajlaması ve paketlemesini de yaparak çok güzel bir taşımacılık yaptılar gerçekten çok memnun olduk.Teşekkür ediyorum sizlere.

SERKAN BENLİ 12 TEMMUZ, 2015 - 21:15

Bizim dairemiz 10.katta idi taşınmamız biraz sıkıntılı olacagını düşündük ve sıkıntılı idik.Bu firma tanıştık ve bizi sorunsuz sıkıntısız taşıyacagını söylediler ve dedikleri gibi yaptılar herkerse tavsiye edebilirim.Çok çok saolun.

Yorum Yaz