Çayyolu ilçesi genel görüntüsü

ÇAYYOLU EVDEN EVE NAKLİYE AŞAMALARI

Çankaya ilçesine bağlı Çayyolu semti güzel Ankara’nın hareketli, gelişmiş ve modern bir yerleşim birimidir. Pek çok farklı sektörün karşılık gördüğü bu muazzam yerleşim birimi, bürokrasi merkezi olan Çankaya ilçesinde çok önemli bir nokta olarak karşımıza çıkıyor. Nakliye ve taşımacılık konusunda atılan gelişim adımları, bu güzel yerleşim birimi olan Çayyolu ve civarında karşılık görmüş gibi görünüyor. Elbette ki profesyonelce daha iyi hizmet mücadelesi veren firmaların, bu gelişim de gerçek manada söz sahibi olduğunu unutmayalım.

Çayyolu'nda Evden Eve Nakliye

Evden eve nakliye hizmetleri son derece profesyonel bir ekip ve program çalışması olarak karşımıza çıkıyor. Taşımacılık endüstrisinin gelişimine katkı sağlayan firmalar içerisinde, bizim şirketimiz son derece kapsamlı hizmetleri ile farkını ortaya koymaktadır. Ev eşyalarının bir adresten başka bir adrese ulaşması için, öncelikle program, sonra teknoloji kullanımı ve deneyin büyük önem taşımaktadır.

Alternatif program geliştirme konusunda da çok başarılı olan ekiplerimiz, evinizin ve binanızın durumuna göre değişik alternatifler uygulayabiliyor. Tamamen bu işin uzmanları tarafından ortaya konulmuş plan ve proje, kapsamlı bir çalışma ile birlikte taşımacılık endüstrisinin geldiği son noktayı size gösteriyor.

ambalajlı eşyalar cayyoluda yapılan taşımacılık

Uygun Fiyatlı Taşıma Hizmeti

Taşımacılık endüstrisi gelirken bu gelişimden özellikle müşterilerim memnuniyet duyduğunu söylemek mümkün. Son derece cazip fiyatlarla birlikte taşımacılık hizmet kalitesini en uygun koşullarda alabilmek gerçekten müthiş bir fırsat. Fiyatlandırma konusunda son derece mütevazı yaklaşımlarıyla, keşif ekibimiz gerçekten size her zaman yardımcı olmaya hazırdır.

Mesafeler uzak olabilir veya yükünüz oldukça ağır olabilir. Bizim firmamızın gerçekleştirmiş olduğu fiyatlandırma ise sizi gerçekten şaşırtacaktır. Makul fiyatları ve uygun koşulları en iyi şekilde uygulamaya koyan firmamız, taşımacılık endüstrisinin gelişiminde gerçekten söz sahibi bir konumdadır.

Evden Eve Nakliye Aşamaları

Evden eve nakliye hizmeti ancak düzenli aşamalarla gerçekleştiğinde başarıdan söz edilebilir. Deneyimli ekipleri ile ve gelişmiş teknoloji altyapısı ile birlikte firmamız, tüm aşamalarda işin hakkını vererek çalışmalarına devam ediyor. Bazen bina ve semt durumuna göre plan da değişiklik olabilir. Özellikle keşif ekibinin yapacağı değerlendirme ve ev ortamının bulunduğu durum şartları, yeni bir plan oluşturulmasını gerekli hale getirebilir. Yine de standart sıralama uygulamalarımız şu şekildedir;

  • Kontrol keşif denetleme ve fiyatlandırma hizmeti
  • Düzenli montaj ve ambalaj hizmeti
  • Taşımacılık hizmeti
  • İstif hizmeti
  • Gelişmiş araçlarla ulaşım hizmeti
  • Eve eşya taşıma hizmeti
  • Eşyaların teslimatı

Bu aşamalar bazı yerlerde değişkenlik gösterirken, özellikle asansörlü sistem gerekli hallerde kullanılmaktadır. Planlama, ekspertiz ve fiyatlandırma gibi konularda çalışma yapan keşif ekiplerimiz, işinin uzmanı olup size her koşulda yardıma hazır şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Daha önceden planlama yapıldığı gibi uygulama başarısı sayesinde ev eşyalarınız sorunsuz bir şekilde gerçek yerine ulaşmaktadır.

Taşımacılıkta Müşteri Memnuniyeti

Yıllardan beri bu sektörde ve bu hizmette biz de varız diyoruz. Memnuniyet konusunda müşterilere sağladığımız avantajlar bizim bu konudaki profesyonelliğimizi gözler önüne sermektedir. Müşterilerimizin daha iyi hizmet alarak memnuniyet duyması için yoğun çaba harcıyoruz. Göz kamaştırıcı bir teknoloji kullanmak suretiyle, ev eşyalarının en güvenli şekilde ulaşmasına katkı sağlamaktayız.

Çevremizde nakliye hizmeti veren çok sayıda firma olabilir. Daha önceki hizmetleri ile müşterilerini memnun eden firmalar sizin tercihiniz olmaya devam edecek. Önemli yatırım yapmaktan çekinmeyen ve tecrübesini sizin için harcayan firmalar, kolay ulaşılır durumda sizi bekliyor. Üst düzey hizmet performansı için telefonda veya internet aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YORUMLAR (2)

VEDAT TUNA 12 HAZİRAN, 2015 - 19:09

Biz evimizibu firmaya taşıttık,Çayyoludan Ankara içinde bir bölgeye taşıtık.Uygun bir fiyata ambalajlaması ve paketlemesini de yaparak çok güzel bir taşımacılık yaptılar gerçekten çok memnun olduk.Teşekkür ediyorum sizlere.

SERKAN BENLİ 12 TEMMUZ, 2015 - 21:15

Bizim dairemiz 10.katta idi taşınmamız biraz sıkıntılı olacagını düşündük ve sıkıntılı idik.Bu firma tanıştık ve bizi sorunsuz sıkıntısız taşıyacagını söylediler ve dedikleri gibi yaptılar herkerse tavsiye edebilirim.Çok çok saolun.

Yorum Yaz