Çankaya ilçesi genel görüntüsü

ANKARA ÇANKAYA'DA EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Nakliye ve taşımacılık firmaları kendilerine koydukları hedefi aşmaya devam ediyor. Ev eşyasının kıymetini bilerek taşımacılık konusunda en iyi örneklerini sunan Çakırlar Nakliyat, şehir içi ve şehirlerarası nakliyat sonunda mükemmel bir çizgi yakalamış durumda. Bin bir güçlükle ev eşyası edilen insanlar, elbette ki eşyalarının kıymetini çok iyi biliyorlar. Biz de firma olarak eşyaların kıymetini biliyoruz, onları koruyoruz ve sorunsuz taşımacılık için size yardıma hazır bir şekilde bekliyoruz.

Çankaya Evden Eve Nakliye Hizmetinin Adresi

Ülkemizin bütün yerleşim birimleri gelişiyor, bununla beraber sektörel altyapı bu yerleşim birimlerinde gelişimi gösteriyor. Çankaya pek çok alanda olduğu gibi nakliye ve taşımacılık firmaları içinde gelişimi adresi olmaya devam etmektedir. Planlı, programlı ve sistemli çalışma anlayışına sahip olduğumuz için, ev eşyalarını koruyarak en kaliteli hizmeti ayağınıza getirmeye devam ediyoruz.

ambalajlı eşyalar cankayata da yapılan taşımacılık

Firmamızı tercih etmek suretiyle bu olağanüstü hizmetlerden yararlanan insan sayısı gün geçtikçe artıyor. Bilinçli, planlı ve projeler çalışmalarımızda birlikte, ihtiyaç sahip olan herkese nakliyat ve taşımacılık konusunda yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Evden Eve Nakliye Hizmetinde Ekip ve Ekipman Kalitesinin Önemi

Güvenli kaliteli ekip oluşturma konusunda uzmanlığını herkese gösteren Çakırlar Nakliyat büyüyor, gelişiyor ve eşya taşımacılığında gerçekten çok iyi bir seviyeye gelmeye devam ediyor. Her türlü apartman, ev, ofis ve taşınması gereken eşyaların bulunduğu her yer kontrolümüz altında. En kaliteli ekipmanları kullanarak yine deneyimli ekiplerinde yardımı ile birlikte, taşımacılık hizmeti konusunda gerçekten çok farklı ve özel bir hizmet sunmaktayız. Ekiplerin zaman içerisinde kazanmış olduğu tecrübe ve deneyim, iş kalitesini en iyi şekilde yansıyor. Tecrübeli ve deneyimli ekiplerin işe olan katkısı, eşya kalitesini korumak için gerçekten mükemmel bir altyapı hazırlıyor.

Çalışma Aşamaları Planlı Çalışma Yöntemleri ve Önemi

Çakırlar nakliyat olarak müşterimizin ne istediğini çok iyi biliyoruz. Evden eve eşya taşımacılığının yıllardan beri kaliteli bir hizmet olarak sunmak, bize çok şey kazandırdı. Tecrübe, deneyim ve bilinçli çalışma metotları ile en yeni yöntemleri kullanıyoruz. Müşterilerimizin isteklerini anında yerine getiriyoruz. Gelişmiş teknolojilerimiz ev eşyası taşımacılığında bizi çok avantajlı bir noktaya taşıdı. Özellikle asansör sisteminden biraz bahsedecek olursak, oldukça zor gibi görmemişler bu sistemle beraber çok kolay ve rahat bir hizmete dönüşüyor. Bir diye şekilde modifiye kasaları ile birlikte araçlarımızdan da bahsetmek gerek. Ev eşyası taşımak için özenle hazırlanmış tüm araç, gereç ve takımlar sizin eşya kalitenizi korumak için oluşturuldu ve hizmet olarak size sunulmaya devam ediyor.
Evden Eve Nakliye Düzenli Taşıma Aşamaları

Nakliye aşamaları düzenli olarak uygulandığı zaman, kaliteli bir hizmete dönüşmektedir. Firmamız kuruluşundan beri kaliteli hizmet için varını yoğunu ortaya koymaktadır. Dengeli ve düzenli aşamalar ise firmamız için gerçekten çok önemli ve sıralı olması gereken çalışmalardır.

 • Dengeli ve düzenli çalışma aşamalarına dikkat edecek olursak:
  • • Ücretsiz ekspertiz görevi ve keşif esnasında planlama
  • • Dolaplar ve de monte hale gelecek eşyaların hazırlanması ve ambalaj
  • • Eşyaları evden araca ulaştırma taşıma
  • • Eşyaları araca düzenli bir şekilde istif yapma
  • • Zaman kaybetmeden yeni adresi ulaşım
  • • Eşyaları eve taşıma
  • • Eksiksiz teslimat hizmeti ve hizmet sonlandırma
Müşteri Memnuniyetine Verdiğimiz Önem

Düzenli olarak eşyaları eve teslim ettiğimiz anda, müşterinin memnuniyetini gözünden okumak mümkündür. Firmamız gerek teknolojisi ile gerekse de çalışma anlayışına yaptığı yaklaşımlarla birlikte, bu zamana kadar müşterilerinin hep memnuniyetini kazanmıştır. Cazip fiyat politikalarımız, kaliteli hizmet anlayışımız ve bunca zamanlık bilgi birikimimiz firma olarak bizi çok daha ayrıcalıklı bir yere getirdi. İletişime geçmek suretiyle sizin için hazırladığımız nakliye ve taşımacılık hizmetlerinin tamamından yararlanabilirsiniz.

YORUMLAR (2)

VEDAT TUNA 12 HAZİRAN, 2015 - 19:09

Biz evimizibu firmaya taşıttık,Çankayadan Ankara içinde bir bölgeye taşıtık.Uygun bir fiyata ambalajlaması ve paketlemesini de yaparak çok güzel bir taşımacılık yaptılar gerçekten çok memnun olduk.Teşekkür ediyorum sizlere.

SERKAN BENLİ 12 TEMMUZ, 2015 - 21:15

Bizim dairemiz 10.katta idi taşınmamız biraz sıkıntılı olacagını düşündük ve sıkıntılı idik.Bu firma tanıştık ve bizi sorunsuz sıkıntısız taşıyacagını söylediler ve dedikleri gibi yaptılar herkerse tavsiye edebilirim.Çok çok saolun.

Yorum Yaz