Çamlıdere ilçesi genel görüntüsü

ÇAMLIDERE İLÇESİNDE TAŞIMACILIK VE NAKLİYAT

Evden eve nakliyat son dönemlerde çok kullandığımız bir cümle. İnsanlara daha iyi hizmet verebilmek için, bu sektörde olağanüstü gayret gösteren nakliye şirketleri ön plana çıkıyor. Müşterisinden aldığı güven ve teveccüh ile büyümesini sürdüren Çakırlar Nakliyat, ev eşyası taşıma ofis eşyası taşıma ve parça eşya konularında mükemmel hizmetin adresi olmaya devam ediyor. Eğer siz de yakın zaman içerisinde evinizden taşınmak istiyorsanız veya başka bir şehre gitmeniz gerekiyorsa, eşyalarınız güvenli bir adrese emanet edilmelidir.

Çamlıdere Nakliyat ve Taşımacılık Hizmetleri

Gelişen, büyüyen ve tam yaşamaya uygun bir yer olarak kendini gösteren Çamlıdere, pek çok sektöre ev sahipliği yapmaktadır. Nakliye ve taşımacılık sektörünün bu girişimler içerisinde çok özel bir yere sahip olduğunu hep birlikte görüyoruz. Kesinlikle kaliteli bir taşımacılık firması, size evden eve nakliye çalışmasında yardım edecek ve yol gösterecektir. Telefon veya internet ile iletişime geçmek suretiyle, siz de bu kapsamlı hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Evden Eve Nakliye Düzenli Taşıma Aşamaları Hizmetleri

1- Keşif Hizmeti: uzman ekipler tarafından gerçekleştirilen bu işlem, nakliye ve taşımacılık konusunda gerçekten çok önemlidir. Bu aşama esnasındaki işlemler şu şekildedir; ücretsiz expertiz, düzenli keşif, çalışma planı oluşturma, evin odalarını kontrol etme, binayı kontrol etme ve fiyatlandırma

2- Ambalaj Hizmeti: ambalaj yine taşımacılık ve nakliye konusunda en önemli aşamalar arasında yer almaktadır. Bu aşamada ise şu işlemler gerçekleştirilmektedir. Montajlı mobilyaların de monte hale getirilmesi, ambalaj, hazırlık eşyaları dayanıklı ve taşınmaya hazır hale getirmektedir.

3- Eşyalarının Araca Taşınması Hizmeti: evden eve nakliye hizmetinin de kilit noktası olarak görülen evden eşyaların, araca taşınması gerçekten çok önemli bir hizmet. Firmamız bu konuda çok ciddi prensipli ve kaliteli çalışmalar yapıyor. Yaptığımız çalışmalar ise şu şekildedir; asansör taşımacılığı, merdiven boşluklarına kullanma, uzman taşıma elemanlarının becerisinden faydalanma.

ambalajlı eşyalar camlidereta da yapılan taşımacılık

4-Düzenli İstif Hizmeti: taşıma aşamaları içerisinde çok önemli bir yer tutmaktadır. İstif konusunda da sıralı ve düzenli çalışmak şu şekilde gerçekleşiyor; geniş araç filosunun istifa sağladığı avantaj, modifiye edilmiş araç kasaları, istif için iyi bir altyapı oluşturuyor. Elemanların istif becerisi gerçekten çok önemli bir hizmet.

5- İstikamete Varış: sorunsuz eşya taşımacılığında önemli hizmetler arasında burada şoförün bilgi becerisi ve kabiliyeti önemli bir yer tutuyor.

6-Araçtan Eve Eşya Taşıma Hizmeti: araçlarımız yerine ulaştığı zaman, ekiplerimiz hemen iş başına geçiyor ve eşyaları ne ulaştırılması şu şekilde gerçekleşiyor. Asansörlü sisteminin kurulumu ve çalışması elle taşıma ve merdiven boşluklarından faydalanma.

7-Eksiksiz Teslimat: evden eve nakliye hizmetinin en önemli aşamalarından biri, teslimattır. Eşyaları aldığımız gibi sapasağlam teslim ediyoruz ve bu şekilde müşteri memnuniyetini kazanıyoruz.

Taşımacılıkta Güvenin Adresi Çakırlar Nakliyat

Yüksek teknolojiyi ve verimliliği kullanmak suretiyle eşya taşımacılığı konusunda çok önemli aşamalar kaydettik. Evden eve nakliye hizmetlerini aynı zamanda şehir içi ve şehirlerarası taşımacılığı en uzman şekilde hizmet olarak size sunmaktayız. Aldığımız eşyaları sapa sağlam bir şekilde teslim edip, uygun fiyat politikası ile beraber müşteri memnuniyetini elde ediyoruz. Taşıma ve nakliye konusunda pek çok firma görev başında biz ise akliye firmaları içerisinde çok özel bir yere sahibiz.

Nakliye firmaları genel olarak daha kaliteli bir hizmet için yarışsa da, firma olarak bizim bu rekabetteki yerimiz gerçekten çok farklı. Bir telefonla veya internet üzerinden geçeceğiniz iletişim ile birlikte, eşyalarınızın güven içerisinde taşınacağından kesinlikle emin olabilirsiniz. Firma olarak hazırız ve sizden görev bekliyoruz.

YORUMLAR (2)

VEDAT TUNA 12 HAZİRAN, 2015 - 19:09

Biz evimizibu firmaya taşıttık,Çamlıderedan Ankara içinde bir bölgeye taşıtık.Uygun bir fiyata ambalajlaması ve paketlemesini de yaparak çok güzel bir taşımacılık yaptılar gerçekten çok memnun olduk.Teşekkür ediyorum sizlere.

SERKAN BENLİ 12 TEMMUZ, 2015 - 21:15

Bizim dairemiz 10.katta idi taşınmamız biraz sıkıntılı olacagını düşündük ve sıkıntılı idik.Bu firma tanıştık ve bizi sorunsuz sıkıntısız taşıyacagını söylediler ve dedikleri gibi yaptılar herkerse tavsiye edebilirim.Çok çok saolun.

Yorum Yaz