Çakırlar nakliyat olarak
medyada etkinliklerimiz

Gelişen teknoloji ile çok kısa sürede bütün dünyada büyük deyişklikler ve görev deyişimleri oldu.Sektörler bir nevi müşteri potansiyellerini internet dünyasında daha detaylı içerik ve daha hızlı ulaşım kurması 21.yüz yüz yılın büyük deyişimlerinden biri olduğunu kabul edebiliriz. Tabiki ülkemizdek sektörümüzün ilerleyişi ve bu ilerleyişten kaynaklı bilgi ve tecrübelerin müşterilere aktarılması en önemli önceliklerimizden olmuştur.Önceden gazetelere reklam ve tanıtım yaparak iş kovalarken artık müşteri potansiyelinin yüksek olduğu internet camiasını tanıyarak ve müşteri potansiyeli bakımından internette baş göstermeye özen gösteriyoruz.

Google Adwords ile ve yenililkci sitemiz ile müşterilerimize daha hızlı ve kolay ulaşıyoruz.Hakkımızda bazı gazetelerde haberler çıkması ve şirketimizin yenilikçi ilerleyişi her zaman tekbriklerin söz konusu olmuştur.

basinda çıkan haber

Bazı gazete köşelerinde hakkımızda çıkan bazı haberler ile doğru yolda olduğumuzun bilinçinde olduğumuzu biliyoruz.Bizler daima insanlarımıza doğru,hızlı,şeffaf bir şekilde ulaşmanın derdinde olduğumuzdan bu gayretlerimizi takip eden medya kuruluşlarıda bizleride köşelerinde yayınlayarak bizleri işimizle ilerlediğimiz yolda kıvanç duymamızı sağlamaktadır.

Sosyal medyayı olabildiğince bilinçli kullanıyor ve insanlarımıza yeni içerikler kampanyalar sunarak yeni müşteri potansiyeli oluşturuyoruz.Bizler her zaman kullandığımız Facebook,Twitter,İnstgram,tumblr hesaplarımızdan bizleri takip ederek firmamızın yaptığı taşımacılıklar ile ilgili detaylı görsel ve videolara ulaşabilirler.

SOSYAL MEDAYA HESPLARIMIZ

Bizi bu hesaplardan takip edebilirsiniz.