Balgat ilçesi genel görüntüsü

ANKARA BALGAT'TA KALİTELİ EVDEN EVE

Modern mimari den eserler bulabileceğiniz Balgat semti Ankara’nın Çankaya ilçesinde muhteşem bir görüntü ortaya koyuyor. Özellikle inşaat sektörünün çok çarpıcı projeleri bu güzel bölgede karşımıza çıkmaktadır. Nakliye sektörü için oldukça hareketli bir yer olan Balgat, taşımacılık hizmetlerimizden en kolay şartlarda yararlanacağınız bir yerdir. Özellikle yükselen gökdelenler ve plazalar bu bölgede gelişimi sembolize ediyor. Taşınma konusunda bizim firmamızdan yardım almak suretiyle, gerek ev gerekse de ofis taşımacılığında doğru bir karar vermiş olursunuz.

Firmamız çok yönlü taşımacılık hizmeti ile karşınıza çıkarken, ev eşyalarınızın en güvenli şekilde taşınması için firmamız her zaman göreve hazır. Sürekli daha kaliteli ve daha prensipli çalışma anlayışı ile beraber, size en iyi hizmeti nasıl sunacağımızın gayretini ortaya koyuyoruz. Hem yatırım yapıyoruz hem de kendimizi geliştirerek, size taşımacılık konusunda en iyi hizmeti açığa çıkarıyoruz.

Nakliye Ve Taşımacılık Hizmet Alternatiflerimiz

 • Firmamız ev ve işyeri taşımacılığı konusunda profesyonel bir hizmet adresidir. Baştan sona planları aşamalarla birlikte eşyalarınızın en güvenli sistemlerle taşınmasına gayret göstermekteyiz. Buradan nakliye eve taşımacılık hizmetlerimizden size örnek verecek olursak;
  • Ofis ve büro taşımacılık hizmeti
  • Şehir içi ve şehirlerarası nakliye taşımacılık hizmeti
  • Evden eve eşya taşımacılık hizmeti
  • Kuruyük taşımacılığı hizmeti
  • Kargo taşımacılık hizmeti
  • Parça eşya taşımacılık hizmeti

Burada hizmetlerimizi sizin için sıraladık, güvenilir bir firma arayışınıza son vermek için yine hazır bekliyoruz. Burada sıraladığımız bütün taşımacılık hizmetlerinde düzenli ve dengeli aşamalar konusunda hassasiyetimiz sizin memnuniyetinizi sağlamaya yetecektir

Evden Eve Eşya Taşıma Aşamaları

Ev eşyalarınızın kıymetini bilen bir firma ile iletişime geçmelisiniz. Nakliye firmaları bu konuda hassas davranırken bizim firmamızı biraz daha ayırmamız gerekebilir. Dengeli düzenli ve güvenilir taşıma aşamaları ile birlikte, tüm eşyalarımızın güvende olduğu bir tercih sizin için en doğru fırsat olacaktır.

ambalajlı eşyalar balgatda yapılan taşımacılık

Keşif Hizmeti: keşif aşamasında evinizi ve binanızı kontrol ediyoruz, aynı şekilde taşıyacağınız binanın kontrolü yeni keşfettiğimiz tarafından gözden geçiriliyor. Ücretsiz ekspertiz gibi çok cazip bir hizmeti yine bu aşamada karşınıza çıkarıyoruz. Eşyalar bu şekilde güven içerisinde taşınırken keşif esnasında fiyatlandırma yaparak, mümkün olan en uygun fiyatı size açıklıyoruz. Keşif ekspertiz ve planlama dönemi düzenli bir taşımacılığın temelini oluşturmaktadır.

Hazırlık Hizmeti: aşamaların ikincisi olan hazırlık, eşyaların taşınmadan önce güvenli hale gelmesini sağlıyor. Ev eşyalarının düzenli bir şekilde taşınabilmesi için, bu süreçte sıkı bir ambalaj uygulamamız var. Dolaplar ve panel mobilya ürünleri de monte hale gelirken, ambalaj için iyi bir fırsat oluşturuyoruz.

Taşımacılık Hizmeti: taşımacılık hizmeti dediğimiz zaman çok kapsamlı bir aşama karşınıza çıkıyor. Bu esnada eşyalar güvenli bir şekilde araca ulaştırılıyor, araç ise hemen yola çıkıyor. Çok zaman kaybetmeden yeni adresine ulaşan araç ile birlikte, eşyalarınızı yeni evinize en kısa yoldan hızlı bir şekilde ulaşıyor.

Firmamızın Eksiksiz Teslimat Hizmeti: ekibimizin yüksek performansı sayesinde eşyaları en kısa zamanda sorunsuz olarak evinize ulaştırmaktayız. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için bütün aşamaları eksiksiz olarak yerine getiriyoruz. Eşyalarınızı nasıl aldıysan öyle teslim ederek, her zaman müşterilerinin takdirini kazanmaya devam ediyoruz. Ulaşım ve taşımacılık konusunda araçlarımız, personelimiz ve çalışma metodumuz, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için elinden gelen gayreti göstermektedir. Telefonla bize kolayca ulaşabilir internet aracılığı ile iletişim kurabilirsiniz. Planlı ve programlı bir hizmetten yardım almak istediğinizde, oldukça donanımlı sisteme sahip olan firmamız her zaman göreve hazırdır.

YORUMLAR (2)

VEDAT TUNA 12 HAZİRAN, 2015 - 19:09

Biz evimizibu firmaya taşıttık,Balgatdan Ankara içinde bir bölgeye taşıtık.Uygun bir fiyata ambalajlaması ve paketlemesini de yaparak çok güzel bir taşımacılık yaptılar gerçekten çok memnun olduk.Teşekkür ediyorum sizlere.

SERKAN BENLİ 12 TEMMUZ, 2015 - 21:15

Bizim dairemiz 10.katta idi taşınmamız biraz sıkıntılı olacagını düşündük ve sıkıntılı idik.Bu firma tanıştık ve bizi sorunsuz sıkıntısız taşıyacagını söylediler ve dedikleri gibi yaptılar herkerse tavsiye edebilirim.Çok çok saolun.

Yorum Yaz