Bala ilçesi genel görüntüsü

BALA'DA NAKLİYAT

Güvenli ve kaliteli eşya taşımacılığı için iyi bir firma altyapısı gerekiyor. Evden eve nakliye hizmetleri ofis ve büro taşımacılığı parça eşya taşımacılığı firmamızın dikkat ettiği en önemli konuların başında geliyor. Eşyalarınızın güvenli ve en modern imkânlarla taşınması elbette ki önemli. Her bir eşyanıza gereken değeri veriyoruz, çalışmalarımızla bu değeri daha da ön plana taşıyoruz.

Bir firma için gerekli kriterler her zaman dikkat çekici olmalıdır. Firmamız öncelikli olarak eşya taşımacılığında düzenli bir keşif çalışması yapıyor, planlı projeli ve düzenli olarak çalışma programını uyguluyor. Her bir eşyanın dayanıklılığını korumak onları muhafaza etmek ve adresine sapasağlam ulaştırmak, elbette ki çok önemli. Biz bu konuda çok tecrübeliyiz, tecrübemizi ise başarılı çalışmalarımızla daha net gösteriyoruz.

Nakliye Firmasından Beklenen Özellikler

Nakliye firması öncelikle güvenilir olmalı, belli bir çalışma planına sahip olmalı. Aynı zamanda teknolojisinin de ön planda olması gerektiğini özellikle belirtmeliyiz. Asansör sistemi, gelişmiş araçlar ve oldukça geniş araç filosu nakliye ve taşımacılık konusunda firmaların en olmazsa olmazları arasındadır. Bu konuya büyük özen gösteren Çakırlar Nakliyat yıllardan beri ülkemizin her yerinde şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık konusunda size yardımcı olmaya devam ediyor. Muazzam bir altyapımız olduğu gibi, nakliye taşımacılık konusunda bu altyapımızı daha güvenli bir şekilde kullanmaya devam ediyoruz.

Nakliye ve Taşımacılıkta Düzenli Aşamaların Önemi

Dengeli ve düzenli aşamalar belli bir plana bağlı kaldığı sürece eşyaların sorunsuz şekilde taşınması mümkün oluyor. Çakırlar Nakliyat olarak her zaman planlı ve dengeli aşamalar konusuna azami derecede özen gösterdik. Aslında bu konuda pek çok taşımacılık şirketi ve nakliyat firması elinden gelen gayreti ve performansı ortaya koymaktadır. Yine de firma olarak bizim bu konuda daha avantajlı bir ayrıcalıklı olduğumuzu söyleyelim.

ambalajlı eşyalar balada yapılan taşımacılık

Dengeli ve Düzenli Taşıma Aşamaları

Evden eve nakliyat hizmetinde ilk aşama keşif hizmetidir. Müşterilerimize bu konuda ekspertiz hizmeti veriyoruz ve herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Garantili ve sigortalı taşımacılık konusunda da firma olarak çok önemli bir yerde olduğumuzu söyleyelim. Müşterilerimize memnuniyet sağlayacak tüm çalışmaların altına imza atmaya devam ediyoruz.

Keşif işlemi tamamlandıktan sonra ambalajlanması planlanan bütün eşyaları belirlenmektedir. Uzman ekibimiz ve kaliteli ambalaj malzemelerimiz iyi bir hizmet için emrinizde. Gardırop, dolap ve benzeri mobilya unsurlarınızı kırmadan ve incitmeden söküyoruz, de monte hale getiriyoruz. Bundan sonra ambalajlamak ve taşımak elbette ki daha kolaylaşıyor.

Evdeki eşyaları araca ulaştırma konusunda değişik yöntemleri uygulamaya koymaktayız. Eğer merdiven boşlukları genişse ve eşyaların taşınması için uygun ise uzman ekiplerimiz merdiven boşluğundan eşyaları taşıyor ve araca ulaştırıyor. Aslında son dönemlerde dikkatimizi çeken yüksek binalarda, taşıma işlemi oldukça güçlük çıkarabilir. Yine de firma olarak asansör sistemini kullanarak bu işlerin üstesinden başarıyla gelmekteyiz. Geçerli hızlı ve pratik bir sistem olmakla birlikte, asansör gerçekten firmamız adına da önemli bir ayrıcalığın göstergesi.

Araç filomuzun oldukça geniş olduğundan ve teknolojiyi yakından takip ettiğinden bahsettik. Araçlarımıza düzgün istifleme noktasında da çok önemli çalışmalara imza atmaktayız. Ekiplerimiz tecrübeli deneyimli araçlarımız ise eşya taşımak için son derece müsait bir yapıya sahip.

Düzenli istifleme ve yükleme tamamlandığı zaman istikamette bir an evvel yol almak için harekete geçiyoruz. Hiç oyalanmadan ve doğru adrese ulaşım noktasında uzman şoförlerimizin de katkısından bahsetmek gerek.

Taşınmayı planladığınız eve ulaştığımızda anda gerektiği durumlarda asansör sistemi ile eşyaları evinize ulaştırıyoruz eğer müsait bir yapıya sahip ise uzman ekiplerimiz merdiven boşluklarında kullanarak eşyaları evinize kadar ulaştırıyoruz.

Eksiksiz teslimat ve garantili hizmet konusunda firma olarak çok önemli ayrıcalıklara sahibiz. Aldığımız bütün işlerde teslimat noktasında başarılı çalışmalarımız bizi firma olarak daha da ileri taşıyor. Nakliyat şirketleri içerisinde ayrıcalıklı bir yere sahip olan Çakırlar Nakliyat, kolayca ulaşacağınız mesafede sizi bekliyor.

YORUMLAR (2)

VEDAT TUNA 12 HAZİRAN, 2015 - 19:09

Biz evimizibu firmaya taşıttık,Baladan Ankara içinde bir bölgeye taşıtık.Uygun bir fiyata ambalajlaması ve paketlemesini de yaparak çok güzel bir taşımacılık yaptılar gerçekten çok memnun olduk.Teşekkür ediyorum sizlere.

SERKAN BENLİ 12 TEMMUZ, 2015 - 21:15

Bizim dairemiz 10.katta idi taşınmamız biraz sıkıntılı olacagını düşündük ve sıkıntılı idik.Bu firma tanıştık ve bizi sorunsuz sıkıntısız taşıyacagını söylediler ve dedikleri gibi yaptılar herkerse tavsiye edebilirim.Çok çok saolun.

Yorum Yaz