Bahçelievler ilçesi genel görüntüsü

BAHÇELİEVLER SEMTİNDE EVDEN EVE TAŞINMA HİZMETİ

Ankara’nın Çankaya ilçesine bağlı bütün semtler, bürokrasinin merkezinde bulunmaktadır. Bahçelievler ise Çankaya’da gerçekten çok güzel bir yerleşim birimi olarak karşımıza çıkıyor. Tayin ve diğer sebeplerden dolayı bu bölgede taşınma etkinliği çok yaygın bir şekilde karşımıza çıkıyor. Memur olsun veya başka bir sektörde çalışsın, taşınmak isteyen herkesin yardımına koşan bir firma olarak hizmetinizdeyiz.

Evden eve nakliye ve taşımacılık konusunda çok tecrübeli ekiplere sahip olduk, tüm bu ekipler sizin de hizmetinizdedir. Ev eşyasını en uygun koşullarda taşıyan firma olarak, aynı zamanda yüksek teknolojimiz ile birlikte hizmetinizde olmaya devam ediyoruz.

1.Aşama :
Keşif aşaması olarak belirlemiş olduğumuz ilk aşamada oldukça kapsamlı bir hizmet sunmaktayız. Keşif ekibinin yaptığı değerlendirmeler evin durumunu ortaya koyuyor hatta taşındığınız evin detaylarını da yine ayrıntılı bir şekilde inceliyor. Fiyatlandırma yaptığımız bu aşamada, hangi planı uygulamaya koyacağımızı da kalınlaştırıyoruz. Keşif ekibinin aynı zamanda ücretsiz expertiz hizmeti verdiğini biliyor muydunuz? İşinde çok başarılı olan uzman ekibimiz bu başarılı aşama çalışmasıyla birlikte hizmetimize yön vermektedir.

2.Aşama :
Evden eve nakliye aşamalarının ikincisi kısaca hazırlık aşaması olarak özetlenebilir. Eğer hazırlık konusunu biraz açacak olursak de monte çalışmaları ve ambalaj çalışmaları bu aşamada uygulamaya konmaktadır. Düzenli bir çalışma ile birlikte tüm eşyaların bu aşamada hazır hale getirilmesi, hem bizim için hem de sizin için işleri kolaylaştırmaktadır. Düzenli bir hazırlık ile birlikte eşyaların taşınması için hazır hale getirildiğini biliyoruz.

ambalajlı eşyalar bahcelievlerda yapılan taşımacılık

3.Aşama :
Taşırma aşamalarının üçüncüsünde, ev eşyalarının araca ulaştırılması var. Bu aşamada gerekirse merdiven boşlukları gerekirse asansör sistemi kullanılmaktadır. Her şekilde eşyaların zarar görmeden araca ulaşması, bu aşamanın temel amacını oluşturmaktadır.

4.Aşama :
Son derece donanımlı araçlara sahip olduğumuz için, eşyaların istiflenmesi çok kolay ve uygun bir ortamda gerçekleşmektedir. Oldukça geniş iç hacme sahip olan mükemmel kasa yapısı, düzenli istif için bize avantaj sağlamaktadır. Eşyaları düzenli bir şekilde istediğimiz gibi, aracın yola çıkmaya hazır hale getirilmesi gerçekten çok önemli bir aşamadır.

5.Aşama :
Taşımacılık aşamaları içerisinde en kolay anlatacağımız aşamalardan biri budur. Şoförlerimizin ustalığı ve navigasyon sistemimizin avantajları ile birlikte, yüklenen eşyalar araçla birlikte en kısa zamanda adresinize ulaşmaktadır.

6.Aşama :
Araç evinize geldiği andan itibaren gerekli konuma ulaşmaktadır. Burada değerlendirme sonucunda asansör sistemi uygulaması kullanılırken, el ile taşımacılık yine alternatif uygulamalarınızdan biridir. Bu şekilde eşyaları sorun olmayacak şekilde evinize kolayca ulaştırıyoruz.

7.Aşama :
Ev eşyası taşımacılığında son ve önemli aşamalardan biridir teslimat. Gerek teknoloji gerekse de bilgi birikimimizi kullanarak yaptığımız çalışmalar sonucunda, görevimizi eksiksiz olarak tamamlamaktayız. Eşyaları evinize eksiksiz ve sapasağlam bir şekilde teslim ediyoruz. Böylelikle aşamaları başarılı bir şekilde sonlandırıyoruz.

Uygun Nakliye Ücretleri Bizim Firmada

Son derece gelişmiş ve kaliteli bir hizmet sunduğumuz gibi, bunu uygun fiyatlarla size sunmamız bir başka avantaj göstergesidir. Özellikle keşif esnasında ekiplerimiz fiyatlandırma konusunda çok dikkatli davranmaktadırlar. Sonucunda sizin memnuniyetinizi elde etmeyi planladığımız için, hem çok titiz davranıyoruz hem de fiyatları en uygun koşullarda tutmaya gayret gösteriyoruz. Eğer eviniz taşınacaksa profesyonel ve deneyimli bir firmadan yardım alma zamanı gelmiş demektir. Bizi tercih ettiğiniz için hiçbir zaman pişmanlık duymayacaksınız ve uygun fiyatlar sizi memnun edecektir. İnternet ve telefon aracılığı ile kolayca ulaşacağınız firmamızdan en uygun fiyatı talep edebilirsiniz., Taşımacılık sektörünün en hızlı gelişen firması olarak her zaman hizmetinizdedir.

YORUMLAR (2)

VEDAT TUNA 12 HAZİRAN, 2015 - 19:09

Biz evimizibu firmaya taşıttık,Bahçelievlerdan Ankara içinde bir bölgeye taşıtık.Uygun bir fiyata ambalajlaması ve paketlemesini de yaparak çok güzel bir taşımacılık yaptılar gerçekten çok memnun olduk.Teşekkür ediyorum sizlere.

SERKAN BENLİ 12 TEMMUZ, 2015 - 21:15

Bizim dairemiz 10.katta idi taşınmamız biraz sıkıntılı olacagını düşündük ve sıkıntılı idik.Bu firma tanıştık ve bizi sorunsuz sıkıntısız taşıyacagını söylediler ve dedikleri gibi yaptılar herkerse tavsiye edebilirim.Çok çok saolun.

Yorum Yaz