Bağlum ilçesi genel görüntüsü

BAĞLUMDA EVDEN EVE NAKLİYE HİZMETİ

Taşımacılık müşterilerinin isteğini tamamladığı ve karşıladığı sürece başarılı olmaktadır. Biz firma olarak başarıya giden yolda hem gelişmiş teknolojileri kullandıklarında deneyim, tecrübe ve bilgi birikimine çok büyük önem verdik. Deneyimli ekipler oluşturarak düzenli bir çalışma performansı ortaya koymak için olağanüstü gayret gösteriyoruz. Ev eşyası taşımacılığını profesyonel bir iş olarak görüyoruz ve müşteri memnuniyeti bu konudaki temel beklentimiz ve hedefimiz ev eşyalarının kırılması çizilmesi ve zarar görmesi kesinlikle istenen bir durum değildir.

Bunun için tedbirlerimizi alıyoruz. Hem zamandan kazandırıyoruz hem de eşyaların güvenli bir şekilde ulaşmasına gereken katkıyı veriyoruz. Eşya taşımacılığı, nakliye ve şehir içi taşımacılık her alanda yaptığı çalışmalarla gelişimini göstermelidir. Çakırlar Nakliyat ve gelişimi bu konuda örnek olarak gösterilebilir. Ülkenin her yerine ev ve ofis eşyasını sorunsuz taşımacılık hizmeti ile insanlara sunuyoruz.

Nakliye ve Taşımacılıkta Güvenli Adres Bağlum

Son derece büyük gelişen ve köprü bir yerleşim birimi olan Bağlum, elbette ki halkının hizmeti kalite ile hak ettiği bir yer. Taşımacılık ve nakliye konusunda burada verdiğimiz hizmetlerle adımızdan söz ettirmeye başardık. İnsanların ekip kalitesi, evden eve eşya taşımacılığında kurulan ve oluşturulan ekiplerin başarılı performansı çok önemlidir. Eşya kalitesini korumak, düzenli taşımacılığı daha modern hale getirmek için çok iyi ekiplere ihtiyaç vardır. Çakırlar Nakliyat olarak ekip kalitesine çok fazla önem verdik. Güvenli, kaliteli ekipler oluşturduk veya bundan yararlanıyoruz. Tecrübe ve deneyim her yerde karşımıza çıktığı gibi nakliye sektöründe de bu konuda yapılan çalışmalar gerçekten müşteriler adına memnuniyet verici sonuçlar ortaya koymaktadır.

Şirket veya şirketler arası nakliye, evden eve nakliye, büro taşıma çeşitli parça eşyaların taşınmasında hizmetler sunarak sizlerin memnuniyetini kazanma gayreti içindeyiz. Aynı zamanda bulundurduğumuz asansör sayesinde de asansörlü taşıma hizmeti de sunmaktayız. Gerekli görülen durumlarda bu asansörümüzü kiralamak suretiyle müşterilerimize bu hizmeti de vermekteyiz.

Çalışma Aşamaları Planlı Olmalıdır

Daima plana bağlı kalarak çalışan bir firmayız. Evden eve eşya taşımacılığı konusunda planlı ve programlı çalışmamız sayesinde, müşterilerimizin her zaman isteğini yerine getirdik. Eşyaları güvenli bir şekilde adresine ulaştırmak için, elbette ki teknolojinin ileri seviyede ve planınız çok iyi olmalıdır. Biz ise firma olarak bu her ikisini de yerine getirdik. Bu sebepten dolayı müşterilerimizin memnuniyetini çok daha kolay bir şekilde kazanmış durumdayız.

ambalajlı eşyalar baglumda yapılan taşımacılık

Evden Eve Nakliye Aşamalarında Sıralı Sistem

  • Keşif ekibinin verdiği hizmet ekspertiz görevi ve çalışma planı oluşturma konusundaki hamle
  • Ambalaj hazırlık ve eşyalarını de monte hale getirilerek taşımacılığı hazır hale getirilmesi
  • Hazırlan tüm eşyaların evden araca taşınması elle veya asansör sistemi ile gerçekleşen bir hizmet
  • İstif eşya yerleştirme ve dengeli yükleme hizmeti
  • Aracın istikamete hızla yol alması ve doğru adrese ulaşması
  • Araçların eve eşyaları elle veya gelişmiş asansör sistemi ile taşıma
  • Eksiksiz teslimatın önemi ve düzenli hizmet sonunda eşyaların adresi teslimi

Düzenli ve dengeli aşamalardan da görüldüğü gibi pratik ve planlı çalışma anlayışıyla beraber firmamız ev eşyası konusunda mükemmel bir taşıma hizmeti veriyor.

Evden Eve Nakliye Konusunda Müşteri Memnuniyetine Verilen Önem

Öncelikli olarak müşterilerin ne istediğini bilmek büyük önem taşıyor. Elbette ki nakliye ve taşımacılık sektöründe beklentiler birbirine yakın olacaktır. Ev eşyalarının sapasağlam teslim edilmesi, evin ve binanın zarar görmemesi, bu konuda ortak beklentiler. Burada bir de uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışı bulunmaktadır. En kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla vermeyi tercih eden firmalar, her zaman öncelikli tercihi olmuştur.

Eşyaların Sorunsuz ve Güvenli Teslimatı Önemlidir

Güvenli taşımacılık konusunda en iyi ve örnekleri ayağınıza getiren firmamız, eksiksiz ve adeta tastamam, bütün eşyaları adresinize teslim ederek çok önemli bir görevi tamamlamaktadır. Müşteriler böylesine kaliteli hizmetlere her zaman ilgi duyar. Giderek gelişen ve adını daha geniş çevrelere duyuran firmamız, evden eve nakliyat konusunda bu özverili çalışmalarıyla gelişimini sürdürüyor.

YORUMLAR (2)

VEDAT TUNA 12 HAZİRAN, 2015 - 19:09

Biz evimizibu firmaya taşıttık,Bağlumdan Ankara içinde bir bölgeye taşıtık.Uygun bir fiyata ambalajlaması ve paketlemesini de yaparak çok güzel bir taşımacılık yaptılar gerçekten çok memnun olduk.Teşekkür ediyorum sizlere.

SERKAN BENLİ 12 TEMMUZ, 2015 - 21:15

Bizim dairemiz 10.katta idi taşınmamız biraz sıkıntılı olacagını düşündük ve sıkıntılı idik.Bu firma tanıştık ve bizi sorunsuz sıkıntısız taşıyacagını söylediler ve dedikleri gibi yaptılar herkerse tavsiye edebilirim.Çok çok saolun.

Yorum Yaz