Ayrancı ilçesi genel görüntüsü

AYRANCI SEMTİNDE EVDEN EVE NAKLİYE

Ankara merkezde bulunan bütün ilçe ve semtle, hem kalabalık hem de yoğun bir yapıya sahiptir. Ayrancı Çankaya ilçesine bağlı çok güzel ve gelişmeye müsait bir semt olarak dikkat çekmektedir. Bu bölgede özellikle son birkaç yıl içerisinde hareketlenen nakliye sektörü, taşımacılık hizmetinin boyutlarını adeta baştan sona yeniliyor. Son derece kaliteli hizmet sunan firmamızın rekabet gücü, olağanüstü bölgedeki insanları etkilemiş durumda.

Eşyalarınızın güvenli taşımacılığından sorumlu olan firmamız, bu konuda gerçekten çok başarılı çalışmaların altına imza atmıştır. Pek çok farklı nakliye eve taşımacılık hizmeti veren firmamız, özellikle evden eve nakliye konusunda çok profesyonelce çalışmalarına devam ediyor.

Nakliye ve taşımacılık firması olarak bu sektörde uzunca bir süreden beri yoğun çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Özellikle ev ve işyeri taşımacılığı konusunda düzenli bir yapıya sahibiz ve teknolojimiz en üst düzeyde. Buradan hizmetlerimizi sıralayacak olursak

 • Ev eşyası taşımacılığı
 • Parça eşya taşımacılığı
 • Ofis taşımacılığı
 • İşyeri taşımacılığı
 • Kargo taşımacılığı
 • Şehir içi ve şehirlerarası nakliye

Sizin de gördüğünüz gibi nakliye ve taşımacılık konusunda çok kapsamlı hizmetleri sizin için geliştiriyoruz. Son derece dikkatli ve tertipli olan ekiplere sahip olmamız sebebiyle, taşımacılık aşamalarının tamamında güvenilir bir hizmet ortaya koyuyoruz. Nakliye ve taşımacılık sektörünün gelişimine yatırım yaptık, yatırımlarımızı karşılığını hem biz hem de müşterilerimiz alıyor. Her bir aşama, burada hizmet kalitesine vurgu şeklinde karşımıza çıkıyor.

ambalajlı eşyalar ayrancida yapılan taşımacılık

Ev eşyası taşımacılığında her zaman bir planımız var. Oluşturduğumuz tüm aşamalarda plana uygun davranarak yoğun ve kaliteli bir hizmet sunmaya devam ediyoruz. Sıralı şekilde gerçekleştirdiğimiz tüm aşamalar, sorunsuz güvenilir ve garantili taşımacılık için müşterilerimize mükemmel fırsat vermektedir. Bu aşamaları gelin sıralı bir şekilde birlikte izleyelim.

 • Keşif ve hazırlık aşaması
 • De montaj ve ambalaj aşaması
 • Araca eşya taşıma aşaması
 • Araç yerleştirme ve istif aşaması
 • Aracın yolculuk aşaması
 • Eşyaların eve taşınma aşaması
 • Sorunsuz ve tam olarak teslimat aşaması

Her zaman görevine dikkat eden ve çalışmalarını yükselen performansıyla destekleyen bir firmayız. Düzenli aşamaları konusunda her zaman hassas davrandığımı gibi, bu aşamaları başarıyla yerine getiriyoruz ve eksiksiz teslimat konusunda çok yeterli bir hizmet sunuyoruz.

Ev eşyası taşımacılığı da bizi tercih ettiğiniz zaman memnuniyetiniz garantidir. Taşımacılıkta gereken teknolojiyi kullandığımız gibi tecrübe ve deneyim yine en üst seviyede karşınıza çıkıyor. Her zaman ne yaptığını çok iyi bilen uzman ekiplerimiz iş başında bu da işimize her geçen gün daha da kolaylaştırıyor. Düzenli ve dengeli taşıma aşamalarına gösterdiğimiz özen sayesinde, üstlendiğimiz görevlerini tamamında önemli derecede başarı elde etmiş durumdayız.

Benzer hizmeti veren diğer taşımacılık firmalarına nazaran, çok daha uygun şartlarda ve koşullarda hizmet verdiğimizi söyleyebiliriz. Ankara’nın bu güzel bölgesi olan ayrancı ve civarında, kaliteli modern ve gelişmiş hizmetlerimiz insanların memnuniyetine çok daha kolay imkân tanımış durumda.

Çok hızlı gelişen nakliye sektöründe müşteri memnuniyetini elde etmek için sürekli kendini yenileyen bir yapıya sahibiz. Eğitim ve gelişim konusunda elemanlarımızın öngörülü yaklaşımları, daha kaliteli bir hizmet için yeterince zaman ve fırsat sağlıyor. En iyi teknolojileri kullanmaktan çekinmeden kaliteli hizmeti sizin ayağınıza getirmek adına yoğun mesai harcamaktayız. Memnuniyet verici çalışmalarımız sayesinde, siz değerli müşterilerimizin memnuniyet duymasını en kolay şartlarda sağlıyoruz.

YORUMLAR (2)

VEDAT TUNA 12 HAZİRAN, 2015 - 19:09

Biz evimizibu firmaya taşıttık,Ayrancıdan Ankara içinde bir bölgeye taşıtık.Uygun bir fiyata ambalajlaması ve paketlemesini de yaparak çok güzel bir taşımacılık yaptılar gerçekten çok memnun olduk.Teşekkür ediyorum sizlere.

SERKAN BENLİ 12 TEMMUZ, 2015 - 21:15

Bizim dairemiz 10.katta idi taşınmamız biraz sıkıntılı olacagını düşündük ve sıkıntılı idik.Bu firma tanıştık ve bizi sorunsuz sıkıntısız taşıyacagını söylediler ve dedikleri gibi yaptılar herkerse tavsiye edebilirim.Çok çok saolun.

Yorum Yaz