Aydınlıkevler ilçesi genel görüntüsü

AYDINLIKEVLERDE EVDEN EVE SEKTÖRÜ VE TAŞIMACILIK

Aydınlık evler Ankara’da adını çok sık duyduğumuz özel sebeplerden biridir. Merkez ilçe Altındağ bu gibi semtlere ev sahipliği yapmaktadır. Bu bölgede ve yakın civarda oluşan ihtiyaçlar düşünüldüğünde, nakliye sektörünün tüm bu ihtiyaçlara uygun şartlarda karşıladığını görüyoruz. Evini, eşyalarını ve taşınacak unsurlarını düşünen herkes, bu konuda kapsamlı hizmet veren kaliteli firmayı seçmelidir.

Özellikle ev eşyaları taşıma esnasında aşamaların her biri çok büyük önem taşıyor. Ev eşyalarının güvenli ulaşım hizmetinden faydalanması için, bu aşamaların çok büyük önem taşıdığını siz hatırlatmamız gerekiyor.

Nakliye aşamalarının uzman ekip tarafından gerçekleştirilen bir hizmet olması çok önemlidir. Tamam, en kaliteli bir proje ile birlikte karşınızda olan firmamız, uzman hekimin katkısıyla ve avantajları ile birlikte eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşımaktadır.

Keşif aşaması ve bu süreçte yapılan değerlendirmeler, herhangi bir sorunun oluşmasına engel teşkil etmektedir. Ücretsiz expertiz hizmeti ve taşıma ücretinin belirlenmesi yine bu aşamada gerçekleşmektedir. Daha sonraki süreçte hazırlık için adımlar atılmaktadır.

ambalajlı eşyalar aydinlikevlerda yapılan taşımacılık

Eşyaların uzman tarafından de monte hale getirilmesi ve ambalajlanması, kırılmayı ve zedelenmeye önleyen bir tedbir olarak görülmektedir. Hazır hale getirilmiş eşyaların araca taşınması yine çok önemli bir hizmettir.

Güvenli bir şekilde asansör sistemi tercih edildiği zaman, hizmet hem hızlanır hem de sorunsuz bir şekilde tamamlanır. Araç içi istifleme ve yerleştirme çalışmaları, ulaşım esnasında eşyaları koruyan bir yöntem olarak karşımızdadır. İstif ekibinin başarısı ise gözünüzden kaçmayacak.

Şoförlerimiz yıllardan beri bu işte çalıştığı için yol bulma konusunda çok başarılıdırlar. Gerekli hallerde navigasyon sistemini kullanarak eşyaları evinize ulaştırmak hızlı bir şekilde gerçekleşen işlem haline dönüyor.

Tekrardan asansör sistemini kuran deneyimli ekip, eksiksiz teslimat için iyi bir yöntem hazırlıyor. Tüm eşyaları sorunsuz bir şekilde teslim ederek görevi tamamlıyoruz.

YORUMLAR (2)

VEDAT TUNA 12 HAZİRAN, 2015 - 19:09

Biz evimizibu firmaya taşıttık,Aydınlıkevlerden Ankara içinde bir bölgeye taşıtık.Uygun bir fiyata ambalajlaması ve paketlemesini de yaparak çok güzel bir taşımacılık yaptılar gerçekten çok memnun olduk.Teşekkür ediyorum sizlere.

SERKAN BENLİ 12 TEMMUZ, 2015 - 21:15

Bizim dairemiz 10.katta idi taşınmamız biraz sıkıntılı olacagını düşündük ve sıkıntılı idik.Bu firma tanıştık ve bizi sorunsuz sıkıntısız taşıyacagını söylediler ve dedikleri gibi yaptılar herkerse tavsiye edebilirim.Çok çok saolun.

Yorum Yaz