Ayaş ilçesi genel görüntüsü

EVDEN EVE NAKLİYEDE AYAŞ İLÇEMİZ

Pek çok ilçede ve semtte nakliye ve taşımacılık konusunda olağanüstü hizmetler sunmaktayız. Ayaş ilçesinde bu konuda yaptığımız çalışmalar gerçekten dikkat çekiyor ve insanlara güven veriyor. Nakliye ve taşımacılık konusunda tertipli planlı ve düzenli aşamalarla her zaman hizmetinizde olduğumuzu söylemeliyiz. İşinde uzman olan Çakırlar Nakliyat, dengeli, kaliteli ve seviyeli hizmet anlayışıyla birlikte tüm eşyaları güvenli bir şekilde olması gereken adrese ulaştırıyor.

Yüksek teknolojinin önemli karşılığı olan firmamız, taşımacılık nakliyat ve uygun ücret konusundaki çalışmalarıyla da insanların memnuniyetini kazanmış durumda. Firmamız dengeli planlı ve düzenli aşamaları konusunda gerçekten her geçen gün gelişen bir performans ortaya koyuyor. Başarılı çalışmalarımızı ve dengeli aşamalarını yakından gördüğünüz zaman, ev eşyası, ofis ve büro taşımacılığı konusunda geldiğimiz noktayı çok daha net görebilirsiniz.

Eşya taşımacılığı konusu, hizmetler içerisinde çok hassas ve özel bir konudur. Bu iş uzmanlık ister, tecrübe ister ve teknoloji ister. Çakırlar Nakliyat olarak bu üç özelliği de sahip olduğumuzu gururla belirtiriz. Hizmet için ve taşınma konusunda bizi tercih ettiğiniz andan itibaren, en kaliteli hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Taşımacılık şirketleri çok dikkatli olmak zorundadır. Özellikle ev eşyası taşıma konusu büyük dikkat gerektiriyor. Bizimle beraber eşyalarınız güvende ve kaliteli bir taşımacılık hizmetinden faydalanacaktır. Firma olarak en iyi ve modern hizmetlerimizle birlikte yanınızda olduğumuzu hatırlatırız. Ev eşyası, ofis eşyaları ve bu konuda aklınıza gelecek her türlü seçenekte kaliteli hizmeti ayağınıza getiriyoruz.

ambalajlı eşyalar ayasda yapılan taşımacılık

Nakliye eve taşımacılık belli bir plan ve düzen üzerinde işlenmelidir. Ancak bu şekilde müşteri konumundaki insanların memnuniyetini kazanmak daha kolay olacaktır. Gelin, nakliye ve taşımacılık konusundaki sıralı aşamaları tekrardan gözden geçirelim.

Keşif ve Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti: aslında her taşıma işleminin kendi planı oluşturmak gerekiyor bunun için belirlenmiş keşif ve ekspertiz ekibi hem plan oluşturma kendi maliyetleri çıkarmak için çok gerekli ve özel bir çalışma yapıyor

Montaj Ambalaj Hazırlık: mobilya ürünlerinin taşınabilir hale gelmesi için de monte pozisyona gelmesi çok önemli bununla beraber bütün eşyaların gözden geçirilmesi düzenli bir ambalaj ve taşımacılık için hazır hale getirilmesi yine çok önemli görevler

Eşyaları Araca Ulaştırma: eşyaların bulunduğu binadan araca ulaştırılması için hızlı ve düzenli bir çalışma yapmak gerekiyor apartmanlarda firma olarak tercih ettiğimiz önde gelen yöntemlerden biri asansör sistemi son derece sağlıklı ve gelişmiş olan bu yöntem eşyaların düzenli bir şekilde aracı ulaşmasına katkı sağlıyor

Düzenli İstifleme ve Adrese Ulaşım: istifleme konusuna geçmeden önce aracın istifleme için müsait yapısından da bahsetmek gerekiyor ekiplerimiz ne kadar uzman ve becerikli ise araçlarımızda teknolojiden o derecede nasibini almış durumda böylelikle üzerine istifle beraber araçların hemen harekete geçmesi mümkün oluyor

Eşyaların Sapasağlam ve Eksiksiz Olarak Teslim Edilmesi: hem hızlı hem de sağlıklı bir teslimat kaliteli bir hizmetin sonuçlanması demek yıllardan beri bu konuda firmamızın ayrıcalıklı bir yere sahip olduğunu ve müşteri memnuniyetini en ön planda tuttuğunu söyleyebiliriz eksiksiz ve zamanında teslimat ise uyguladığımız yöntemlerden sadece biri

Evden eve nakliyat için yıllardan beri varlığını sürdüren Çakırlar Nakliyat, gelişmiş teknolojileri temsil ediyor ve insanlara güven veriyor. Siz de evden eve nakliye hizmetleri konusunda firmamızı tercih ederek memnuniyetinizi elde edebilirsiniz. Her gelişimi yakından takip eden firmamız, eşyaların korunmasına, düzenli taşınmasına ve eksiksiz olarak teslim edilmesine çok önemli katkılarda bulunuyor ve destek veriyor.

YORUMLAR (2)

VEDAT TUNA 12 HAZİRAN, 2015 - 19:09

Biz evimizibu firmaya taşıttık,Ayaş'dan Ankara içinde bir bölgeye taşıtık.Uygun bir fiyata ambalajlaması ve paketlemesini de yaparak çok güzel bir taşımacılık yaptılar gerçekten çok memnun olduk.Teşekkür ediyorum sizlere.

SERKAN BENLİ 12 TEMMUZ, 2015 - 21:15

Bizim dairemiz 10.katta idi taşınmamız biraz sıkıntılı olacagını düşündük ve sıkıntılı idik.Bu firma tanıştık ve bizi sorunsuz sıkıntısız taşıyacagını söylediler ve dedikleri gibi yaptılar herkerse tavsiye edebilirim.Çok çok saolun.

Yorum Yaz