Anafartalar ilçesi genel görüntüsü

ANAFARTALARDA GÜVENLİ VE YÜKSELEN EVDEN EVE NAKLİYAT

Ankara’nın merkezde bulunan ilçeleri ve semtleri hızlı gelişen ve yoğunluğu yaşayan bölgeler olarak dikkat çekmektedir. Özellikle Anafartalar son dönemlerde Altındağ Belediyesi'ne bağlı hızlı gelişen bir semt olarak dikkat çekiyor. Bölgede inşaat projeleri kentsel dönüşüm başta olmak üzere çok daha büyük projeler ile destekleniyor. Özellikle bu bölgede oturup nakliye hizmeti talep etmek isteyenlerin çok şanslı olduğunu söyleyebiliriz.

Firmamız bu konuda çok istekli ve performansı ile etkileyicidir. Burada şehir içi ve şehirlerarası nakliyat hizmetleri uygun koşullarda ayağınıza kadar getiren bir firmayız. Parça eşya taşımacılığı, ofis eşyaları, işyeri ve ev eşyası taşımacılığında, firmamız yükselen bir performansın karşılığı gibi mükemmel hizmetleri sunmaktadır. Evi taşınacak insanların kapsamlı hizmetimizi mutlaka yakından görmek önemlidir.

ambalajlı eşyalar anafartalarda yapılan taşımacılık

Nakliye ve taşımacılık konusunda profesyonel hizmet aşamaları uygulamamız var. Uzman ekibin oluşturduğu ve geliştirdiği aşamalı çalışma performansı sayesinde, eviniz ve eşyalarınız zarar görmüyor. Uzman ekiplerimizin bu aşamalardaki etkisi yine unutulmamalıdır. Ev eşyası taşıma aşamaları şu şekilde gerçekleşmektedir;

Evden Eve Nakliye Hizmet Aşamaları

  • Keşif ve değerlendirme hizmeti
  • Fiyatlandırma ve ekspertiz hizmeti
  • De monte hale getirme, ambalaj ve hazırlık hizmeti
  • Eşya taşıma aracı ulaştırma hizmeti
  • Asansörlü taşımacılık sistemi kullanmak
  • Navigasyon ve şoförlerin uzmanlığı kullanarak ulaşım hizmeti
  • Eşyaların adrese teslim edilmesi hizmeti

Ev eşyası taşıma konusunda istekli ve azimli olan firmamız, hızlı ve garantili bir hizmet sunarak size yardımcı olmaya hazırdır. Düzenli aşamalar ve bu aşamalarda gösterdiğimiz performans, bizim hizmetlerimizi daha net ortaya koymuş durumdadır. Firmamızla iletişim kurmanız halinde, kapsamlı ve kaliteli bir hizmet talep etmeniz çok kolaydır. Nakliye sisteminin öncüsü firmamız size yardıma hazırdır.

YORUMLAR (2)

VEDAT TUNA 12 HAZİRAN, 2015 - 19:09

Biz evimizibu firmaya taşıttık,Anafartalardan Ankara içinde bir bölgeye taşıtık.Uygun bir fiyata ambalajlaması ve paketlemesini de yaparak çok güzel bir taşımacılık yaptılar gerçekten çok memnun olduk.Teşekkür ediyorum sizlere.

SERKAN BENLİ 12 TEMMUZ, 2015 - 21:15

Bizim dairemiz 10.katta idi taşınmamız biraz sıkıntılı olacagını düşündük ve sıkıntılı idik.Bu firma tanıştık ve bizi sorunsuz sıkıntısız taşıyacagını söylediler ve dedikleri gibi yaptılar herkerse tavsiye edebilirim.Çok çok saolun.

Yorum Yaz