Akyurt ilçesi genel görüntüsü

AKYURT'DA EVDEN EVE TAŞIMACILIK KALİTEYLE BAŞLAR

Ankara’nın çok hızlı gelişen ve gelişimi ile göz kamaştıran ilçelerinden biridir Akyurt. Bu güzel yerleşim biriminde çok önemli inşaat projeleri yürütülürken, çevredeki gelişim gözlerden kaçmıyor. Bu ilçede ikamet eden insanların ve bu güzel yere taşınmak isteyen herkesin hizmetindeyiz. Türkiye’nin başkenti Ankara ve ilçeleri gerçekten göz kamaştırırken, firmamız taşımacılık konusunda bu bölgedeki herkesin emrindedir.

Ev eşyası taşımacılığı konusunda öncelikli olarak müşterilerin ne istediğini bilmek ve buna göre davranmak çok büyük önem taşıyor. Bu güzel bölgede yaşayan tüm insanlara kaliteli hizmet verebilmek için, empati konusunda çok önemli çalışmalarımız var. Kendimizi siz değerli müşterilerin yerine koyuyoruz ve bu şekilde eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşımak için performansımızı sürekli yükseltiyoruz.

AKYURT NAKLİYE HİZMETLERİ BİZİMLE GELİŞİYOR

Ev eşyalarının önemli bir teknoloji yansıttığını düşünüyoruz. Özellikle beyaz eşyalar ve elektronik eşyalar taşınırken büyük bir hassasiyeti hak etmektedir. Detaylar bizim için çok büyük önem taşırken, taşıma esnasında hiçbir şeyi gözden kaçırıyoruz ve mükemmel hizmet için kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Yeni apartmanlar veya eski binalar, taşımacılık hizmetinde farklı çalışma yöntemlerini ön plana çıkarabilmektedir. İşte bu yüzden personelimizin eğitimini her şeyin önünde tutan bir yaklaşım sergiliyoruz. Zaman içerisinde kazanmış olduğumuz taşımacılık tecrübesi ile birlikte, ev eşyası taşıma aşamalarını büyük bir dikkatle takip ediyoruz.

ambalajlı eşyalar akyurtta da yapılan taşımacılık

FİRMAMIZ NAKLİYAT TEKNOLOJİSİNE ÖNEMLİ YATIRIMLAR YAPMAKTA

Evden eve eşya taşımacılığında kullanılan tüm unsurlar teknolojiyi yansıtmalıdır. Araç filomuza yaptığımız yatırım karşınıza en kaliteli araçları çıkarmanıza yardımcı oluyor. Asansör teknolojisini en ideal şekilde uygulayan firmalardan biri olarak, hiçbir konuyu atlamadan düzenini hizmet için mesai harcıyoruz.

Ne yaptığını bilen ekiplere sahip olduğumuz gibi, taşımacılık teknolojisinin müthiş bir altyapısıyla karşılayan firmayız. Gerek modifiye edilmiş modern araçlarımız gerekse de son derece kaliteli asansör sistemimiz, kafanızda en ufak bir endişeye bile yer bırakmıyor.

EVDEN EVE NAKLİYE DE PLANLI TAŞIMACILIK

 • Taşımacılık konusunda öncelikli hizmetimiz olan detaylı araştırmalar, uzman ekip performansı ile birlikte plan oluşturmamıza katkı sağlıyor. Uzman ekiplerin bizzat kontrolü ile gerçekleşen süreçte, ikamet ettiğiniz ve daha sonra taşınacağınız binaları gözden geçiriyoruz. Bu esnada bizim için önemli olan konular;
  • Evinizin ve odalarımızın durumu
  • Bina boşluklarının mevcut durumun
  • Oturduğunuz katın durumu
  • Taşıyacağınız katın durumu
  • Her iki bina çevresinin incelenmesi
  • Bu duruma göre fiyatlandırma yapma

Sizin de gördüğünüz gibi keşif ekibimiz ilerleyen zamanlarda herhangi bir pürüz ve sorun çıkmaması için, mükemmel bir fizibilite çalışması yapmaktadır. Fiyatlandırma aşaması da bu esnada gerçekleşirken, oldukça makul koşullarda hizmet veren bir firma olarak emrinizde olmaya devam ediyoruz.

STANDART EŞYA TAŞIMACILIĞINDA TAŞIMA AŞAMALARI

Ev eşyalarının taşıma esnasında belli aşamalardan geçmesi çok önemlidir. Korumacı bir yaklaşım sergileyen firmamız, kısa zamanda hızlı ve olumlu hizmet konusunda da bu zamana kadar hep başarılı olmuştur. Planlı aşamalarla gerçekleşecek taşımacılık için uygulamalarımız

 • Keşif ekibinin fiyatlandırma ve ekspertiz hizmeti
 • Mobilyaların montaj ve de montaj hizmeti
 • Evden eve nakliye hizmeti
 • Eşyaların sorunsuz ulaşımı hizmeti
 • Düzenli teslimat ve müşteri memnuniyetini kazanma

Burada gerçekleşen aşamalar esnasında gerekli hallerde bu işin teknolojisini temsil eden asansör sistemi kullanılmaktadır. Özellikle her iki binanın mevcut durumu incelendiği zaman, asansörlü taşımacılık sistemini daha kolay şartlarda uyguluyoruz. Nakliye ve taşımacılık öncüsü olan firmamız, özellikle ev eşyası taşımacılığı konusunda mükemmel hizmet örnekleri sunmaya devam ediyor.

YORUMLAR (2)

VEDAT TUNA 05 OCAK, 2017 - 19:09

Biz evimizibu firmaya taşıttık,Akyurtdan Ankara içinde bir bölgeye taşıtık.Uygun bir fiyata ambalajlaması ve paketlemesini de yaparak çok güzel bir taşımacılık yaptılar gerçekten çok memnun olduk.Teşekkür ediyorum sizlere.

SERKAN BENLİ 15 OCAK, 2017 - 21:15

Bizim dairemiz 10.katta idi taşınmamız biraz sıkıntılı olacagını düşündük ve sıkıntılı idik.Bu firma tanıştık ve bizi sorunsuz sıkıntısız taşıyacagını söylediler ve dedikleri gibi yaptılar herkerse tavsiye edebilirim.Çok çok saolun.

Yorum Yaz